Druhy UM

2114
14.1.07 12:05

Druhy UM...?

Ahoj, malá pije Nutrilon ale napadlo mě jí začít dávat nějaký sytější UM. Slyšela jsem jen o nějakém UM hajaja ale zas nevím pro jaký věk je :?: A je vůbec nějaký jiný sytý UM 3 :?: Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

532
14.1.07 12:23

Hami haja, je sytící mléko a malá už ho může, já jsem dávala synovi ještě Sunar, myslím, že ho taky docela zasytil, dělají ho i v příchutích, tuším, že vanilkový, banánový.
Jestli má malá k večeři jenom mléko, tak zkus to Hami hajaja. Otázka je, jestli bude malé chutnat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
14.1.07 13:05

Ahoj my ¨jsme plně kojeni,ale na noc už nám nestačilo mlíčko tak jsme začali dávat Hani Hajaja 4m+ a jsme moc spokojeni.Malou pěkně zasytí a budí se mi už jen jednou kolem 3 hod na jídlo,ale jinak spíme jak zabití.Předtím se budila i 5× za noc.Jo a dělají Hami hajaja 2,3.Tak uvidíte,každý dítě ho ale nechce. Kamarádka má dceru a ta ho vůbec nechce.My můžeme vřele doporučit.

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
14.1.07 14:43

Ahoj !
Dělají i BEBA 3 Junior.
My papáme před spaním Sunar premium(banánový,jsou i vanilkový a čokoládový)
Taky jsme měli mlíčko z DM drogerie Baby love,je s jablečnou příchutí a je hustější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
14.1.07 16:28

Já dávám UM jen k snídaňi ale přesto při apetitu jaký malá má by to bylo jen +

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
14.1.07 17:45

:D :D tak to buď ráda, že Ti malá tolik vypije … Mně malý přestal ze dne na den pít sunar 10 … ráno a večer vypil vždy po 250ml a teď s bídou vypije tak 100ml … Zřejmě mu to už stačí. Zatím mám osvědčený jen ten sunar od 10.měs. a uvažuji, že vyzkouším ten od 12. měs. s příchutí. Jenže se mi ho nechce kupovat hned 600g, když nevím, zda ho malý bude chtít :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
832
31.7.14 18:27

Dobre odpoledne vsem :D prosim o radu. Mame tritydeniho chlapecka na UM, bohuzel nemam mlicko. Davame mu mu Nutrilon pronutra 1, pritel dnes koupil Nutrilon Good sleep 1, nevsiml si ze to ma jiny nazev. Cetla jsem ze je to UM na zasyceni. Myslite ze mu to muzu davat nebo radeji ne. Druhy Um se pry nemaji sridat, ale kdyz se jedna o stejnou znacku, energeticka hodnota je take stejna, asi zitra zavolam pediatrovi a poradim se s nim. Diky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
31.7.14 18:40

@kacikhanz Možná bych se bála, že noc nebude klidná, ale probrečená kvůli bolavému břísku. Ale to si jen myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
31.7.14 18:41
@RadkaCh píše:
@kacikhanz Možná bych se bála, že noc nebude klidná, ale probrečená kvůli bolavému břísku. Ale to si jen myslím.

ja se pripojuju s názorem :roll: :think:

• Citovat
  • Upravit
3696
31.7.14 18:44

@kacikhanz Třeba u nás střídání mlicek nevadí. A Nutrilon pronatura a good sleep se muze kombinovat, protoze good sleep se ma davat pred spanim, pronatura pres den. Vic zasyti a miminko pak hezký spinka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
832
31.7.14 19:33

@zulitvi - no prave, ma stejne slozeni, ale stejne se radsi zeptam doktora nez mu to dam. Diky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
31.7.14 21:40
@kacikhanz píše:
Dobre odpoledne vsem :D prosim o radu. Mame tritydeniho chlapecka na UM, bohuzel nemam mlicko. Davame mu mu Nutrilon pronutra 1, pritel dnes koupil Nutrilon Good sleep 1, nevsiml si ze to ma jiny nazev. Cetla jsem ze je to UM na zasyceni. Myslite ze mu to muzu davat nebo radeji ne. Druhy Um se pry nemaji sridat, ale kdyz se jedna o stejnou znacku, energeticka hodnota je take stejna, asi zitra zavolam pediatrovi a poradim se s nim. Diky za rady

je to stejná značka, takže by to nemělo vadit. Mlíčko bude jen hutnější, sytější, aby dítko v noci lépe spalo. Dávala bych jedině na tu noc, jinak ne.
S tím ti ale jinak nikdo neporadí:) Musíte to vyzkoušet:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama