Dubňátka 2020

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Syl33
Povídálka 29 příspěvků 15.08.19 14:53
Dubňatka 2020

Ještě jsem nebyla u doktorky, ale hned se o jednala na pondeli, budeme mít 4te dítě. Našla jsem 2 čárky na tt. :dance: Snad to bude chlapeček :mrgreen: mám doma dvě holky 14let jednoho kluka 7let, tak chcem ještě jednoho chlápaka. Dle kalkulačky. Termin 15.4.2020, kdo se přidá??? :srdce: bude sdílet své radosti i starosti???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:
Syl33
Povídálka 29 příspěvků 15.08.19 14:56

Snad se někdo přidá :think:
Denně mě bolí hlava holky, smrkam, prsa mě bolej úplně neskutečně. A jsem kuřák a přestávají mi chutnat cigarety :mrgreen: třeba se odnaucim.

Teulina
Stálice 96 příspěvků 15.08.19 15:09

Mám doma skoro 2letou slečnu, že jsem těhotná jsem zjistila tenhle týden, když mi z ničeho nic začalo být zle a jsem v 8. týdnu. :D Chybějící MS jsem neřešila, protože pořád kojím a MS mám nepravidelnou. K doktorovi jdu v pondělí a termín podle MS mi vychází na 1.dubna. Je mi hrozně zle, prsa absolutně nebolí, za to mě ale bolí tak v kříži, že nemůžu ani sedět. :D

Syl33
Povídálka 29 příspěvků 15.08.19 15:12
@Teulina píše:
Mám doma skoro 2letou slečnu, že jsem těhotná jsem zjistila tenhle týden, když mi z ničeho nic začalo být zle a jsem v 8. týdnu. :D Chybějící MS jsem neřešila, protože pořád kojím a MS mám nepravidelnou. K doktorovi jdu v pondělí a termín podle MS mi vychází na 1.dubna. Je mi hrozně zle, prsa absolutně nebolí, za to mě ale bolí tak v kříži, že nemůžu ani sedět. :D

Gratulujiiii :) já nemám nic s toho co ty :D v krizi mě nebolí, co byhc za to dala kdyby mě prsa nebolela. A zle mi vyloženě není :) ale to přijde já jsem 5+1 ono to vše určitě přijde. Ale docela se těšíme :)

Teulina
Stálice 96 příspěvků 15.08.19 15:14

@Syl33 Také gratuluji :) Já si s tebou klidně prsa vyměním, když si vezmeš moje nevolnosti. :lol:
U nás to bylo neplánované, ale po počátečním šoku se už těšíme. :)

lovean
Závislačka 2946 příspěvků 15.08.19 15:20

Holky já jsem dneska 7+2 podle utz podle měsíčku o týden víc ale vím že u mě ten termín podle měsíčku sedět nebude jinak mám problémy už od toho co jsem našla dvě čárky takže hladký průběh určitě nemám krom nevolnosti motání hlavy a takových těch typických příznaků je to že krvácím bohužel na houby ale doufám že to brzy přejdu ležím skoro pořád a beru léky tak snad to bude ok

lovean
Závislačka 2946 příspěvků 15.08.19 15:27

Jo jinak já mám dva kluky z předchozího vztahu taky to nebylo teď aktuálně v plánu takže mě to hodně překvapilo mi jsme plánovali pak jsme si řekli že ještě počkáme a já mám problémy s ovulaci a přítel nic moc spermie no a ale jak jsme se přestali snažit tak se povedlo najednou

Teulina
Stálice 96 příspěvků 15.08.19 15:32

@lovean Jé, gratuluji :slight_smile: Krvácela jsem v 1. těhotenství, ale naštěstí vše ok, u tebe bude taky! :hug:
To máme pořádná překvápka, co? :grin: My druhé neplánovali vůbec, chtěli jsme jen jedno a najednou bum :) Ale nakonec jsme rádi :)

Syl33
Povídálka 29 příspěvků 15.08.19 15:33
@Teulina píše:
@Syl33 Také gratuluji :) Já si s tebou klidně prsa vyměním, když si vezmeš moje nevolnosti. :lol:
U nás to bylo neplánované, ale po počátečním šoku se už těšíme. :)

Tak to ne holka nevolnosti si můžeš nechat to si své prsa ponechám :lol: :lol: :lol:

Syl33
Povídálka 29 příspěvků 15.08.19 15:36

Taky jsem krvacela u kluka hodně v 7 týdnu a do toho měla bolesti velký. Jela jsem na gyndu na kapacky, ale u mě se jednalo o samovolny potrat skoro. Měla jsem štěstí že jsem přišla. Měla jsem hrozný bolesti. Jestli tě bříško neboli tak asi v pořádku :hug:

lovean
Závislačka 2946 příspěvků 15.08.19 15:41

@Teulina no já spinila u všech u prvního nejmíň u druhého tak středně a teď krvácím nejvíc ale je to kvůli hematomu co mám v děloze tak snad brzy zmizí jo děkuju a taky gratuluji no já právě chtěla s přítelem časem aby jsme měli spolu dítě mělo jsme to v plánu ale já neměla ovulaci a přítel spermiogram 23% pak nakonec jsme se rozmysleli že na to kašleme okolnosti nás dohnali k tomu že to necháme až časem no a po nějaké době i když nemám pravidelnou menstruaci mě asi před dvěma týdny jen tak napadlo udělat test no a když na mě vykoukli dvě čárky tak jsem hleděla jak puk málem mě to plozilo jsme si mysleli že to takhle samo nepůjde

lovean
Závislačka 2946 příspěvků 15.08.19 15:44

@Syl33 mě nebolí nic občas mě píchne v podbřišku a ze začátku mě bolelo jak před menstruaci ale to je jaksi normální v těhotenství takže tohle je ok jediný co mívám je fakt docela dost krve a bohužel to byla i čerstvá krev byla jsme asi tak 5 krát na pohotovosti a už dvakrát na gynde v pondělí jdu zase doktorka si me hlídá

enja88
Nováček 7 příspěvků 15.08.19 20:27

Ahojda! :mavam:
Tak i ja se nejspis pridavam k vam s terminem porodu v dubnu.. priznam, ze to byl celkem sok. Mame s manzelem uz dve uzasne princezny, chteli jsme jeste do tretice jedno detatko a ono to vyslo na prvni „strejchnuti“. :hug:..Vcera jsem nejak premyslela, kdy vlastne mam dostat ms, az jsem zjsitila, ze mam celkem zdrzeni, protoze posledni ms byla 7.7. :think: :think: :think: :srdce:
Mam uz za sebou i nezdarila tehu, tak s obrovskou pokorou stale cekam. Na testu mam teda poradne dalnice :srdce: :srdce: :srdce:… K doktorovi se ale asi vydam nejdrive posledni tyden v srpnu :pankac:
Stale mi to totiz nedochazi… :nevim:

Kadelka
Stálice 62 příspěvků 16.08.19 08:56
Ahoj!

Zdravím a přidávám se,
zatím bez potvrzení doktora, jen // a podle poslední menstruace termín porodu kolem 10.4.
Doma máme už dvouletého chlapečka.
Jinak se snažím zůstat nohama na zemi, přecejen je to úplný začátek, ale moc ráda s vámi budu sdílet naše čekání.
Jinak zatím celkem bez příznaků, bolí mě prsa, ale stále kojím syna, tak nic výjimečného.

lovean
Závislačka 2946 příspěvků 16.08.19 09:42

@Kadelka ahojky zdravím tě já asi úplně nebudu duben ale spíš přelom dubna a března ale přidala jsem se i sem

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Váš příspěvek
Reklama