Mám chřipku nebo jsem těhotná ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 05:14
Mám chřipku nebo jsem těhotná ?

Dobrý den,

Jsem tu nová, a váhala jsem jestli se mám jít poradit nebo ne, ale určitě to tu už některá z vás také zažila a proto si myslím že mi budete umět poradit.
V neděli 17.8 mě čeká MS, ale už týden se cítím tak nějak divně.
Bolí mě hlava snad denně, ale před MS mám migrény, bolí mě záda, občas mě bolí vaječníky teď moc ne ale minulý týden to bylo něco. Přijde mi že sem pořád hrozně unavená což počasí by tomu odpovídalo, mám plynatost, nafouklé břicho ale to mívám vždy před MS, ale teď mi přijde že mi i břicho trochu narostlo, ale zase mám sedavé zaměstnání kde sedím 8 h. Mám oteklá prsa ale zase mi přijde že více než dřív, ale také mám rýmu což v tomto počasí se není čemu divit.
Popravde si připadám tak nějak divně proto jsem si 10.8 odpoledne udělala TT ale byl negativní, další dva 11.8 a opět negativní.
Myslíte že mám jen premenstruační syndrom nebo na mě něco leze…
Moc vám všem děkuji za radu i za ty negativní.

Reakce:
Verun83
Extra třída :D 10374 příspěvků 15.08.19 05:21

Test se ma delat nejdrive v den ocekavane ms.

Čičorečka
Závislačka 2657 příspěvků 15.08.19 05:53

No, pozítří se to rozlouskne :palec: To už vydržíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 07:10

Takové příznaky jsem měla každý měsíc a nic z toho nebylo. Na konec když jsem otěhotněla, tak jsem si myslela, že ten měsíc to ani nevyšlo. Jediný příznak byl, že jsem měla šílenou rýmu, která tedy přetrvává do dnes a to jsem 20tt. Příznaky před neprislou ms jsou většinou jen vsugerovane, těhotenského hormonu je tak málo v tu dobu, že to nemůžeš poznat :) klid a počkej do ms a pokud nepřijde tak si udělej test. Nic jiného ti nikdo poradit nemůže. Ať to dopadne, jak si přeješ.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 07:50

Moc děkuji za rady ještě jsem tohle, nezazila a popravdě sem si vůbec nevěděla rady jestli jsem jen nastydlá nebo se mi zbláznili hormony, moc Vám děkuji za rady :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama