Duch? Ano či ne?

4.1.20 07:42

Duch? Ano či ne?

Ahoj, dnes 11 DPO, je tam? Mam jeste 3 dny do menstruace, mívám ji az po 31 dnech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1913
4.1.20 07:48

Za mě určitě ano :palec: Gratuluji.. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 08:01

@Pajula29 za mě už krásná čárka, gratuluji :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 08:02

@Martinamimi1 :scream: :scream: tomu se mi nechce ani verit, nejradeji bych sla zse testovat ale vim ze to neni dobre. Budu muset pockat do zitra :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 08:06

@Pajula29 já testovala téměř každý den 10-15dc a bylo vidět jak čáeka sílí každý den :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2351
4.1.20 08:27

Jako duch tam je ale na gratulace je jeste fakt brzy… a @Martinamimi1 to uz je nemoc ne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 08:54

@Kaileee neřekla bych jsou i ženy co udělají testů třeba 30, v říjnu jsem měla biochemické tak jsem chtěla vidět že sílí abych to mohla oznámit manželovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1214
4.1.20 09:06

@Pajula29 moc gratuluji, krásná čárka…preji at vse dobře dopadne :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 09:24

Ahoj holky chtěla bych se zeptat zda test livsane háže i falešné. Me se objevila čárka po limitu…ale ještě mi zbývalo 5 dní do ms..teď už jsem si koupila digital abych nic nemusela lovit a nevím kdy si ho udělat dnes mam 3 dny do ms.je i docela vidět

• Nahlásit
  • Citovat
4.1.20 09:29
Mě falešňáka neudělal viz foto výš, jsou hodně citlivé, digi jsem dělala 13dpo a ukázal 1-2, držím palce
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych se zeptat zda test livsane háže i falešné. Me se objevila čárka po limitu…ale ještě mi zbývalo 5 dní do ms..teď už jsem si koupila digital abych nic nemusela lovit a nevím kdy si ho udělat dnes mam 3 dny do ms.je i docela vidět
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2204
4.1.20 09:46

Čárky vidím na obou testech. Gratuluji :kytka: TP asi září, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1007
4.1.20 09:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych se zeptat zda test livsane háže i falešné. Me se objevila čárka po limitu…ale ještě mi zbývalo 5 dní do ms..teď už jsem si koupila digital abych nic nemusela lovit a nevím kdy si ho udělat dnes mam 3 dny do ms.je i docela vidět

Já digitální dělala 10dpo z odpolední moči a ukázal 1-2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 10:33

Moc děkuji za zkušenosti…jsem zvědavá a přitom se tak bojím…teď už žádný livsane nemám jinak bych zkusila ale tak počkám ještě do zítřka max pondělí na ten digital..jinak na tvém testu @Pajula29 je vidět krasně tak tfuj tfuj tfuj :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.1.20 10:44

@Pajula29 tak jak to vypadá? já ještě čekám do zitrka

• Nahlásit
  • Citovat
5.1.20 12:26

Anonymní, dnes vyšli dva testy, tak asi jsem :smiling_face_with3_hearts:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit