Reklama

Duch na mamatestu ?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BarboraSz
Povídálka 12 příspěvků 01.01.17 11:00
Duch na mamatestu ?

Zdravím..chci se zeptat vidíte něco, nebo už si to namlouvám..přijde mi že je tam dušík..momentálně mám už pět dní zpoždění.. :oops:

Příspěvek upraven 01.01.17 v 11:05

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 11:02

Já tam teda nic nevidím, to bys už měla viditelné dvě čárky

BarboraSz
Povídálka 12 příspěvků 01.01.17 11:04
@Doe_Jane píše:
Já tam teda nic nevidím, to bys už měla viditelné dvě čárky

Asi už mi fakt hrabe :/..

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 11:06

Možná to vidíš jinak ale já z té fotky fakt nevidím nic, ale podle mě bys měla už fakt viditelnější čárku

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 01.01.17 11:06

Tak pres tem stin prstu fakt tezko rict. Navic tenhle mamatest dela slabe carky. Dr Max je mnohem lepsi, nebo Mamatest comfort

Lada84
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 01.01.17 11:12

@BarboraSz Kdyz se budu jooo snazit, tak neco vidim na 1. testu…Jinak nesouhlas s tim, ze kdyz mas 5 dni zpozdeni, tak ze by to melo byt videt na testu. Vubec ne. I ty z nas co maji pravidelne cykly jako hodinky v nich mohou mit ovulaci ruzne. Jeste nehazej flintu do zita :hug:
PS: o prvnim tehu jsem vedela cca 37DC (slabouckou carkou), o druhym nekdy kolem 35DC a ted uz bych to vedela nekdy kolem 33DC…

BarboraSz
Povídálka 12 příspěvků 01.01.17 11:25
@Lada84 píše:
@BarboraSz Kdyz se budu jooo snazit, tak neco vidim na 1. testu…Jinak nesouhlas s tim, ze kdyz mas 5 dni zpozdeni, tak ze by to melo byt videt na testu. Vubec ne. I ty z nas co maji pravidelne cykly jako hodinky v nich mohou mit ovulaci ruzne. Jeste nehazej flintu do zita :hug:
PS: o prvnim tehu jsem vedela cca 37DC (slabouckou carkou), o druhym nekdy kolem 35DC a ted uz bych to vedela nekdy kolem 33DC…
..také práve na tom prvnim něco vidím..no dám tomu čas ještě a uvidíme :)
Děkuji :)

karkarka
Ukecaná baba ;) 2378 příspěvků 01.01.17 11:26

Ja tam nevidim nic.zkus znovu za dva dny.

Tarjei
Závislačka 3802 příspěvků 01.01.17 12:04

Fotka za spatnyho osvetleni. Priste zkus za denniho svetla u okna.

BarboraSz
Povídálka 12 příspěvků 01.01.17 12:05

Okok :) diky

gabiqa
Ukecaná baba ;) 2071 příspěvků 01.01.17 12:20

Vidím pididucha na tom prvním ;) ale zkus radši dr.max ten mě nikdy falešného ducha neukázal zato mamatest vždycky…

Elkee
Stálice 73 příspěvků 01.01.17 12:20

Mě teda přijde že tam úplně nepatrnej nejspíš je… :dance: ale úplně maličký :mavam:

Evana432
Povídálka 11 příspěvků 01.01.17 13:17
Duch na mamatestu

Ahoj holky dnes jsem si delala mama test comfort a vysel mi tam dusik, ale prej nejsou moc spolehlive a casto ukazuji ducha…co myslite? Prikladam foto :)

Elkee
Stálice 73 příspěvků 01.01.17 13:29

@Evana432 tak tady už to není žádnej duch, tam je krásně vidět čárka :palec: dělala sis i jiný test?

Evana432
Povídálka 11 příspěvků 01.01.17 13:40

Zatim ne, pockam do zitrka :) ale jsem 16 dni po pregnylu, tak to prej muze taky jeste ovlivnit :) rano se necham prekvapit, ale mam uz jen obyc. mama testy, tak snad to nebude vadit :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama