Reklama

Opakovaný přerušovaný styk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BáraBo
Nováček 9 příspěvků 29.12.16 11:12
Opakovaný přerušovaný styk

Ahoj holky. Potřebuji poradit moc prosím :?
Nedávno jsem přestala používat nuvaring a asi dva týdny po té přítel to zkoušel po druhý(před tím šel na záchod). Bylo to ve čtvrtek večer. A potom zas v sobotu ráno, prej to všechno vymackal atd..znáte to. Hrozně jsem se bála a tak v neděli ráno jsem si vzala Postinor 2.. po 12 hod druhou tabletu. Bylo mi špatně v týdnu ale nezvracela jsem. Za týden v pondělí jsem dostala menstruace, která začala o 8 dní dříve. Prej je to normální, že ten prášek to rozhodí. Ale stejně se hrozně bojím. Vím že se do mě neudělal, ale vím že po druhý něco zůstává v něm. A že je tam riziko. Myslíte že bych mohla otěhotnět? Děkuji moc za odpovědi a přeji hezký den :)

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 29.12.16 11:22

S postinorem je ta šance hodně mala. A přítel ať používá kondom, protože řeči o tom, ze vse vymackal jsou jak z pomocný školy

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 29.12.16 11:22

Riziko je i při jedné přerušované souloži. Myslím, že postinorem si udělala dobře a šance na těhotenství tedy minimální.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 11:23
@Tichošlápek píše:
S postinorem je ta šance hodně mala. A přítel ať používá kondom, protože řeči o tom, ze vse vymackal jsou jak z pomocný školy
:potlesk:

Fima
Nadpozemská drbna 29217 příspěvků 13 inzerátů 29.12.16 11:27

Vzala sis Postinor, šance na těhotenství je mizivá. Ovšem příště bych si dávala pozor, chránila se a na přítelovy řeči o vymačkání bych rozhodně nespoléhala. Postinor není antikoncepce a tímhle stylem bys mohla i velmi snadno otěhotnět.

prcekniky
Závislačka 3342 příspěvků 29.12.16 12:10

@BáraBo S postinorem by to mělo být ok. Ale hlavně nechápu, proč nepoužíváte jakoukoli antikoncepci. Přerušovaná soulož není antikoncepcí. Taky jsme to praktikovali, ale s tím, že kdybych náhodou otěhotněla, tak to nevadí :think:

Ou
Závislačka 4993 příspěvků 29.12.16 12:33

Po postinoru fakt neotěhotníte, ale je tu dost vysoká šance, že si rozhodíte cyklus. A především ho nesmíte užívat následujcího půl roku. Tedy pokud si nechcete zničit hormonální rovnováhu a radikálně zvyšovat šance na nejrůznější problémy s tím spojené. Nehorším rizikem bude třeba rakovina prsu.

Pokud jste vysadila nuvaring ze zdravotních důvodů, tak postinor vážně není to, co chcete jíst.

Pokud nechcete používat kondomy, tak si pořiďte pesar, ty moderní mají velmi vysokou spolehlivost a jsou výrazně pohodlnější, než jaké možná používala vaše matka. Nejsou při sexu nijak cítit a ten kyselý, přírodní spermicidní gel, který ještě zvyšuje jejich efektivitu zároveň pomáhá udržovat zdravou poševní mikrofloru.

http://www.pesarshop.cz/pesar-femcap/

Pokud jste jó úzkostná z otěhotnění, tak kromě pesaru si stáhněte do mobilu nějakou apku na hlídání si cyklu - třeba clue. Program zároveň vypočítává období pravděpodobných plodných dnů a v tu dobu k pesaru prostě přidejte kondom. Von mu z toho neupadne…

Nimie
Nadpozemská drbna 25174 příspěvků 29.12.16 12:41

Nemělo tam být v pátek ráno? Jinak to moc nedává smysl :think:

BáraBo
Nováček 9 příspěvků 29.12.16 12:53
@Nimie píše:
Nemělo tam být v pátek ráno? Jinak to moc nedává smysl :think:

Nene v sobotu ráno..

Nimie
Nadpozemská drbna 25174 příspěvků 29.12.16 13:05
@BáraBo píše:
Nene v sobotu ráno..

Pak ten text opravdu moc nechápu. Pokud jste měli styk ve čtvrtek večer, tak očekávat, že v sobotu ráno tam ještě něco zbyde, se asi nedá… :think:

BáraBo
Nováček 9 příspěvků 29.12.16 13:12
@Nimie píše:
Pak ten text opravdu moc nechápu. Pokud jste měli styk ve čtvrtek večer, tak očekávat, že v sobotu ráno tam ještě něco zbyde, se asi nedá… :think:

2× jsme měli styk po druhý. Ve čtvrtek a v sobotu

Nimie
Nadpozemská drbna 25174 příspěvků 29.12.16 17:41
@BáraBo píše:
2× jsme měli styk po druhý. Ve čtvrtek a v sobotu

Aha.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama