Reklama

Kojení a těhotenský test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mia25
Kecalka 338 příspěvků 28.12.16 19:23
Kojení a těhotenský test

Ahoj holky mám dotaz. Mám skoro 11 měsíčního prcka a už zhruba 2-3 týdny mám bolesti podbrisku, velkou únavu, bolest břicha, hlad… No prostě trhu příznaky jak vyšité :) teď k dotazu, zhruba před měsícem jsme měli s přítelem sex, dával si pozor ale znáte to :) ještě jsem od porodu nedostala menstruaci a už jsem si dělala několik tehu testu a všechny negativní. Myslíte, že je možné že bych byla těhotná a test nic neukazoval? Anebo to spíše bude začínající menses? Jinak stále kojim 5-6× denne. Máte prosím někdo zkušenost s takovouto situaci? Děkuji za reakce

Reklama

Reakce:

Jana206
Nadpozemská drbna 26286 příspěvků 28.12.16 19:37

Me vzdy test ukazal pozitivitu i pri kojeni hned. Jednou to skoncilo porodem zdraveho ditete, jednou biochemicky v 6.tydnu.14 dni po domnele ovulaci by test mel byt uz pozitivni. Pokud by bylo tehotenstvi mladsi, ukazat se to nemusi.

ugluk
Hvězda diskuse 42166 příspěvků 28.12.16 19:52

Mesic po sexu uz by mel byt test zcela jasny. Spis bych to tipla na to, ze se telo pomalu pripravuje na prvni MS.

Mia25
Kecalka 338 příspěvků 28.12.16 20:00

A zhruba 3 týdny po sexu? Došlo mi že byl začátkem prosince ještě jeden nechráněný sex… Akorát mi to úplně nesedí s těmi „příznaky“ ty začaly zhruba za 4-5 dni

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 20:34

Ja mela posledni nechráněný sex 16.12., o den pozdeji ovu a mam uz na testu dálnice.

Mia25
Kecalka 338 příspěvků 28.12.16 20:49

Děkuju za reakce a v podstatě i uklidnění :) dalšího prcka chceme jen teď by to bylo hodně brzo :)

ugluk
Hvězda diskuse 42166 příspěvků 28.12.16 21:05

Uz 14 dni po sexu je to hodne vypovidajici, tri tydny po temer jistota. Temer, neb jsou veci mezi nebem a zemi… ale vzhledem k okolnostem a tomu negativnimu testu bych videla tehotenstvi jako hodne nepravdepodobne :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama