Důchod na psychické zdraví?

Anonymní
30.7.13 17:35

duchod na psychiku

Ahoj. Potrebuji radu. Trpim strasnyma depresema! hrozne me to nici.Je to uz dele, porad se snazim to ustat, ale uz to fakt nejde. Zazila jsem spoustu nehezkych veci, sebevrazda otce, zjisteni ze jsem adoptova, ruzne druhy zdrav.problemu.Rano vstavam, a uz me nebavi ani oteurit.Jsem enorme unavena! Staram se o tri deti 24 hod. denne. hlidni nemame. Biolog. matka, me psych. Poruchu, a jeden ze sourozencu, je i psych. labilni, da se rici ze royumove ne na 30 ale zbidou na 8let! Nevim, kam se obratit.Mela jsem uz trikrat byt na operaci, a pokazde me taj ta samota tam, a strach doslava pozere, ze podepisu revers a trpim dal. Nevim jak to prekonat. Poradite, kam zajit, a pripadne jak vybehat davky, pokud nebudu schopna prac.na plny uvazek. Stydim se, za sebe.Ze nejsem silna.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24117
30.7.13 17:40

No a léčíš se s tím někde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.13 18:16

Nene zatim ne! ani nevim kde zacit

• Nahlásit
  • Citovat
24117
30.7.13 18:17

Psycholog nebo psychiatr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26555
30.7.13 18:20

Začni psychiatrem, určitě se dá s tvými depresemi něco dělat :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.13 18:25

Mam strach aby me treba nehnal nekam do cvokhausu,atd.jsem jinak plne normalni, vzdelana zenska.Tak si myslim, ze by me pomohl i z tohoto ven.Jen castecne kojim, tak aby byly leky i pro kojici.

• Nahlásit
  • Citovat
24117
30.7.13 18:27

Nešpekuluj dopředu a objednej se, uvidíš sama co ti poví.
Na jednu stranu na to chceš důchod a pak píšeš že jsi normální, tak si srovnej co vlastně chceš. Ale evidentně nějaká léčba potřeba je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35636
30.7.13 18:29

Obavam se, ze bez adekvatni lecby duchod na deprese opravdu nedostanes. bude se to odvijet od lekarskeho posudku. Skoro mi to zni jako kalkul. Nikdo te nebude nikde zavirat, pokud neojhrozujes sebe nebo okoli, bud v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
30.7.13 18:48
@Anonymní píše:
Mam strach aby me treba nehnal nekam do cvokhausu,atd.jsem jinak plne normalni, vzdelana zenska.Tak si myslim, ze by me pomohl i z tohoto ven.Jen castecne kojim, tak aby byly leky i pro kojici.

Ty nemáš ani ofiko diagnózu a už bys chtěla na toto důchod? základ je psycholog - ten Tě může poslat za psychiatrem. Jestli bude nutné, tak ano, můžeš klidně skončit na psychiatrii, jsou věci, které jinak ani léčit nejdou… Ale to už na tom musí být člověk fakt hodně špatně a podepsat souhlas (nebo akutní stav bez souhlasu).. už jen díky těm špekulacím bych řekla, že Tvůj případ to nebude.. Každopádně to chce něco s tím udělat, nedivím se, že to nedáváš, když nemáš odbornou pomoc.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama