Bolí vás jizva po císaři při změně počasí?

117
29.7.13 19:23

Bolí vás jizva po císaři při změně počasí?

Zdravím, přijde mi to jako blbý dotaz, připadám si jak důchodce, ti taky cítí bolesti při změnách počasí, ale vážně je to tak. Celou dobu v pořádku a teď…když se ženou bouřky, mění se počasí, mám hrozný bolesti v podbřišku. Ani ne přímo jako bolesti, spíš tlak, jako bych to měla dostat. A opravdu je to vždycky při změně počasí :-) :nevim: fakt nevim, mátě to někdo také tak?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13073
29.7.13 19:30

.

Příspěvek upraven 03.02.14 v 17:21

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
nepřihl. hana20:00
29.7.13 19:31

Nee, nebolí.

  • Citovat
  • Upravit
5724
29.7.13 19:32

Rozhodně ne, a to ani teď v těhotenství. 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Elessar
29.7.13 19:34

Nebolí :lol: to spíš hlava

  • Citovat
  • Upravit
9879
29.7.13 19:34

Jsem po dvou CS a vůbec o jizvě nevím. Ted jsem rok po druhém a jizva už skoro není vidět natož cítit. Jestli tě to bolí tak zajdi raději k doktorovi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9854
29.7.13 19:37

Mám za sebou dva císaře a určitě jí necítím při změně počasí… :think: vlastně ani jindy… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3361
29.7.13 19:40

Cítím při změně počasí jizvu po laparoskopii…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7661
29.7.13 19:46

Ano, cítím, a to jsem po císaři už 4 roky. A nejen při změně počasí, ale i při ovulaci, menstruaci a nepřejte si vědět, co mi s ní dělaj zaražený prdy. :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
372
29.7.13 19:49

Me teda boli jizva i na dotek a kolem jizvy taky, bojim se, abych memela srusty, boli me to porad, jsem 6m po porodu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kies
29.7.13 19:49

Já jsem o jizvě nevěděla do doby, než jsem byla poslána na rehábko se zádama a tam mi ‚někdo-kráva‘ jizvu začala vytahovat-vytahovat kůži, ukrutná bolest (prý v rámci rehabilitace) a od tý doby mě to bolí jak čert, že zvažuju jít k doktorce :? A zvažuju si někde stěžovat… Ale při počasí jizvy nebolí a to jich mám několik…

  • Citovat
  • Upravit
1067
29.7.13 19:50

Při změně počasí ne, jen při kašli v leže na zádech s nataženýma nohama (trochu složitá konstrukce :mrgreen: ) Nebo když mi na ni ve stejné poloze skočí děti :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14047
29.7.13 19:50

Ne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24798
29.7.13 19:53

Mě při změně počasí bolí… tak tahá jizva po nástřihu. Poprvé taky, přešlo to cca po roce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12127
29.7.13 20:07

Jizva mě akorát občas svědí, ale to nemá souvislost se změnou počasí :lol: jinak o ní nevím :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.