Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Mě bolí 8,5 roku po císaři prostředek jizvy, když zatlačím prstem. Jinak při změně počasí mě bolí stará zlomenina lokte s svědí me jizva po operaci srdce - ale hrozně, rozdrápala bych si ji do krve ![]()
Ano take vnimam zmenu pocasi a I pri ovulaci jak uz tu nekdo zminoval… ![]()
Ahoj. Tohle téma jsem hledala. Připadám si jak cvok, ale jsem 6m po a jizva mě při změně počasí taky bolí. Ale hlavně mě bolí při ovu a MS. Mého přítele zas při změně počasí bolí jizva po slepáku:)
Obnovuji diskuzi. Mám 9 měsíců po druhem císaři, dnes jsem dostala ms a jizva dost bolí, až me t
Pobolivala i pri minule ms, ale ne tak moc. Zajímá me, jestli jste to některá řešila s dr? Vím ze je to jeste krátká doba po císaři ale přece jen me to docela překvapilo. A ted navečer je ta bolest jeste silnější ![]()