Bolí vás jizva po císaři při změně počasí?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5455
29.7.13 21:22

Mě bolí 8,5 roku po císaři prostředek jizvy, když zatlačím prstem. Jinak při změně počasí mě bolí stará zlomenina lokte s svědí me jizva po operaci srdce - ale hrozně, rozdrápala bych si ji do krve :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
272
30.7.13 02:42

Ano take vnimam zmenu pocasi a I pri ovulaci jak uz tu nekdo zminoval… :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1156
23.8.13 12:25

Ahoj. Tohle téma jsem hledala. Připadám si jak cvok, ale jsem 6m po a jizva mě při změně počasí taky bolí. Ale hlavně mě bolí při ovu a MS. Mého přítele zas při změně počasí bolí jizva po slepáku:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
115
15.9.15 20:04

Obnovuji diskuzi. Mám 9 měsíců po druhem císaři, dnes jsem dostala ms a jizva dost bolí, až me t

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
115
15.9.15 20:06

Pobolivala i pri minule ms, ale ne tak moc. Zajímá me, jestli jste to některá řešila s dr? Vím ze je to jeste krátká doba po císaři ale přece jen me to docela překvapilo. A ted navečer je ta bolest jeste silnější :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.