Dudlík jako dárek

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 15:21
Dudlík jako darek

Ahoj děvčátka, známý se narodí za 2 měsíce holčička… Chtěla bych ji dát něco originálního. Patrala sem po netu a našla tento dudlicek (viz foto). Myslíte si že od těch zoubků co tam jsou nemůže mít odrenou bradicku?? :nevim: nebo poradíte mi něco nevšední :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
toma0105
Kecalka 291 příspěvků 13.04.19 15:26

A fotka je kde?

Uživatel je onlineladucha
Generální žvanilka 22444 příspěvků 13.04.19 15:29

Měla jsem všechny děti bezdudlíkové a poslední, nejmladší, i bez flašky. Když se někdo ptal, co má donést, tak jsem byla ráda za plíny. Ale to zase nevíš, jestli nebudou používat látkovky :think:
Co třeba pěkné fotoalbum nebo sada na obtisky nožiček (ručiček)?

Uživatel je onlineladucha
Generální žvanilka 22444 příspěvků 13.04.19 15:32
Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 13.04.19 15:33

Já dostala chrastitka nebo originální bodycka. Dudlík těžko říct, foto nevidím, ale některé děti (včetně mého syna) ho vůbec nechtějí, navíc sem je dostala už v balíčku od dr a v porodnici :D ale jestli chceš koupit nějaký pěkný designový kousek, co není k dostání v běžné drogerii tak myslím nic nezkazíš :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 15:40

Je já na foto Zapoměla vložit :rofl:

Uživatel je onlineivašot.
Echt Kelišová 7958 příspěvků 13.04.19 15:42

Za mě je ten dudlík úplná kravina a klidně ty vtipné zoubky opravdu mohou bradičku škrábat

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14361 příspěvků 13.04.19 15:44
@Anonymní píše:
Je já na foto Zapoměla vložit :rofl:

Ne, ten bych určitě nekupovala. Když už dudlík, tak nějaký hezky designovy, třeba Lovi je děla

Tarinka
Echt Kelišová 8393 příspěvků 13.04.19 15:46

Je, ten je desnej :P

Uživatel je onlineiPodPrd
Kecalka 319 příspěvků 13.04.19 15:50
@Anonymní píše:
Ahoj děvčátka, známý se narodí za 2 měsíce holčička… Chtěla bych ji dát něco originálního. Patrala sem po netu a našla tento dudlicek (viz foto). Myslíte si že od těch zoubků co tam jsou nemůže mít odrenou bradicku?? :nevim: nebo poradíte mi něco nevšední :think:

Mě nejvíc potěšily jedničkové plenky, nemusela jsem kupovat ani jedny :mrgreen: Od velikosti 2 už jsem látkovala, takže ani pěknou látkovou plenkou neurazíš, ta je potřeba vždycky, a T-Tomi má krásné vzory :palec:

Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 13.04.19 15:54

Když už dudlík, tak já měla tohle : https://www.drmax.cz/…-bez-bpa-2ks?…

Syn sice nebyl dudlací, ale tohle je celosilikonove a když mu rostly zuby, tak to hryzal místo kousátka :D

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 13.04.19 15:55

Dudlik urcite ne, je to darek, kterym se proste temer nikdy netrefite- at uz designem nebo tvarem cumlu…
Ja bych byla potesena za hezky potisteny latkovy plinky- tech neni nikdy dost ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 15:57

A nebo ještě tohle je to na zakázku s potiskem jména :think:

Extra třída :D 14361 příspěvků 13.04.19 15:57

Jinak co jsem rada dostávala já - dětské deky, hezké oblečení, látkové pleny na ublinkavani. Co bych nechtěla dostat - jednorázové pleny - jako ano, jsou třeba, ale dostat je jako dárek :nevim: a právě dudliky, protože každý z kluků vzal na milost jen jeden tvar, takže bych je nejspíše vyhazovala

Extra třída :D 14361 příspěvků 13.04.19 15:58
@Anonymní píše:
A nebo ještě tohle je to na zakázku s potiskem jména :think:

Pokud jsou vojenská rodina, tak proč ne :) za mne lepší jak dudel

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama