Místo dudlíku má můj prst

Anonymní
30.1.20 20:26

Dudlik, můj prst,

Ahoj, kojím od porodnice s kloboučky, a dudlik nedávám ani dávat nechci. Problém je, že dcera má problem usnout, tak ji dám svuj maliček a za 10min je tuhá. Ale zacala to vyžadovat i přes den. Což mě už se teda nelibi a ráda bych stím sekla. Ale v posteli se začne kroutit, natahovat, byť neklidna, a nakonec řvát. A to pak podlehnu… :( co stím? Když jsem dala dudlik tak pak odmítala prso… A dva dny jsme bojovali.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1768
30.1.20 20:33

A proc ji misto malicku nedas prso?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
30.1.20 20:37

A zkoušela si zrušit kloboucky? Mě je v porodnici nacpali úplně zbytečně. Za mě teda zlatej dudlik a s kojenim nikdy problém nebyl, pokud nepočítám úplnej začátek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3431
30.1.20 20:40

Dej jí místo malíčku prso.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
880
30.1.20 21:32

Dej jí cumel. Moje dětská doktorka to doporučuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.1.20 21:50

S dudlikem byl problém, nechtěla pak prso, šíleně brečela, a neříkala si když měla hlad…prso bych ji dala s radostí, ale když jen cuca tak mlíko teče samovolně… Její 8 týdnu..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.1.20 21:53

@Adelka951 ráda bych, ale kdyz cuca tak ji z toho teče mléko proudem.. Jsem 8 týdnu po porodu..

• Nahlásit
  • Citovat
1768
30.1.20 22:12
@Anonymní píše:
@Adelka951 ráda bych, ale kdyz cuca tak ji z toho teče mléko proudem.. Jsem 8 týdnu po porodu..

To ale prece nevadi, mleko ji neublíží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.20 22:16

Proč ji prostě nedáš dudlík? Miminka to uklidňuje  :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5280
30.1.20 22:19

Určitě odbourej ty kloboučky, jsou zbytečné, kazí kojení, navíc mléko přes ně neteče tak dobře a větším miminkům to pak nestačí, nezvyšuje se produkce.
Pokud to sama nezvládáš, tak pak za pomoci dobré laktační poradkyně.
No a když je neklidná, tak dát prso, určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
30.1.20 22:23

Taky bych se přiklonila k tomu, že kojení kazí spíš ty kloboucky než dudlik. A když miminko cuca a mlíko ti teče tak to určitě půjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.1.20 22:47

@JancaS84 odbourávat se snažím postupně, nicméně nechci ji teď mást ještě dudlikem..

• Nahlásit
  • Citovat
6549
30.1.20 23:13

Napadá mě stejná otázka, jaká už padla. Když necháš na dudlání prso, ono něčemu vadí, že mléko teče? Nebo miminko nestíhá pít a dáví se? Já jsem spíš odpůrce dudlíků, obě děti jsem nechávala usínat u prsa a je to pohodička, spokojení oba. A když mléko stále teče a miminko už nechce, tak se jednoduše pustí a já rychle překrývám vložkou. ;) A ještě přidám dotaz, zkoušíš občas kojení bez kloboučku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.20 21:18

@JancaS84 jak poznáte že má hlad když má v puse dudlik? Bojím se že si neřekne.

• Nahlásit
  • Citovat
3431
1.2.20 21:31
@Anonymní píše:
@JancaS84 jak poznáte že má hlad když má v puse dudlik? Bojím se že si neřekne.

Neboj, zařve si :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama