Duomox 500 při kojení.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 05.03.09 18:53
Duomox 500 při kojení.

Ahoj, mám chřipku ale opravdu hroznou. Dnes jsem byla u praktickýho dr, ale ten mi řekne vždy, že při kojo jen paralen. Me je ale už tak zle a prudušky mám jako v ohni. Jednou mi gynekolog napsal na zánet prsu Duomox 500. Ale já to rozehnala tvarohem a ATB mi zustaly celé. Čtu na letaku, že jsou i na zánet prudušek a dýchacích a obličejových cest. Už mám druhý den horečky a paralen mi teda moc nepomáhá. Můžu tyto ATB při kojení??

Reakce:
Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 05.03.09 18:56

Jsem to napsala hloupě. Já tady mám totiž dvoje ATB a už si nepamatuji, které byly ty od gynekologa. Myslím, že tyhle, ale nejsem si tak jistá.

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 05.03.09 18:57

no ale na chřipku ti ATB nezaberou a že máš průdušky v ohni neznamená, že je na nich nález. Může to být jen od kašle.

Takže ATB sama určitě nebrat, zajít k mudr (případně na CRP) a ta řekne.

Jinak Duomox se při kojení může

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 05.03.09 19:07

No pálí me to a při kašli mám co delat, abych se neudusila a pak ta bolest na hrudi. Strašně mě to pálí.

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 05.03.09 19:21

ano, já to znam a moc důvěrně. Ale primárně to neznamená, že ot máš na průduškách. Často ta bolest a pálení je podrážděním z toho kašle, takže když, tak spíš něco na kašel na uklidnění, na suchý kašel.

ATB by ses zbytečně zanášela a nemusela by zabrat

Věř mi, na průdušky trpim sakra. A moje holky teď hodně taky a ne vždy to nap růdušky sedlo a párkrát jsme to i rozehnaly

Hodně hodně pít, vlhký vzduch, případně olejový zábal. Ale ATB bych si doma sama nenaordinovala (možná bioparox na angínu nebo déletrvající rýma či průdušky, ale tohleto je neurčitý)

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 05.03.09 19:36

Tak já to přečkám bez ATB. Taky si nechci oslabovat imunitu. Co me zabírá, je od detí sinecod sirup. Vždycky si jen cucnu. Ten mužu?

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 05.03.09 19:42

jj, ten je OK

hele koukni se na tento deníček , je od (rozumné) lékárnice, která mě moc pomohla hlavně nyní (prošla jsem si teď léčbou průdušek a rozjetého astmatu, kdy jsem byla na kortikoidech, kapačkách a antibioticích)

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 05.03.09 19:58

Je parada, děkuju. Tak jsi me zachranila od ATB :wink:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 06.03.09 12:26

Tak jsem zašla k Dr, ale dětské a ta když mě viděla v jakém jsem stavu, tak mi ten duomox doporučila a ještě mi zvýšila dávku na tabletku a pul. No tak jsem jim stejně podlehla.

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 06.03.09 12:33

hm, tak snad to pomůže…ale bez vyšetření tžko říct…kdybych to neznala na vlastní kůži, jak ti je, ale znám to…

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 06.03.09 13:27

Chtěla jsem to vydržet bez nich, ale nedalo se to. Ten kašel mě dusí a ta pálivá bolest. No už je mi trochu lépe. Ale i tak děkuju, určitě ted budu dumat zda si vzít ATB :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >