Duphaston a krvácení

3370
10.7.15 15:51

Duphaston a krvácení

Ahoj, máám problém. Snažíme se o miminko a dostala jsem Duphaston na srovnání cyklu. Ovulace byla 1.7.(11DC), 15DC jsem začala brát Duphaston, 9.7.(19DC/8DPO)jsem začala špinit a dneska 20DC/9DPO jsem začala krvácet. Bez bolesti, ale je to čerstvá krev. Myslíte, že mám Duphaston vysadit? Měla jsem ho brát do 25DC, tedy do 15.7., ale mám strach, že pokud je tohle ms, tak mi zastaví ovulaci v dalším cyklu nebo ještě hůř, protáhne mi krvácení, protože ms má přijít po jeho vysazení.

Nemáte s tímto někdo zkušenost? Můj dr má dovolenou, takže se mu nedovolám.

Předem moc děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5993
10.7.15 15:57

Ahoj, vysadila bych ho. Pokud ms přijde i přes Duphaston, tak miminko tenhle měsíc nevyšlo. Podle čeho máš ověřenou ovulaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
10.7.15 15:57
@Lisa21 píše:
Ahoj, máám problém. Snažíme se o miminko a dostala jsem Duphaston na srovnání cyklu. Ovulace byla 1.7.(11DC), 15DC jsem začala brát Duphaston, 9.7.(19DC/8DPO)jsem začala špinit a dneska 20DC/9DPO jsem začala krvácet. Bez bolesti, ale je to čerstvá krev. Myslíte, že mám Duphaston vysadit? Měla jsem ho brát do 25DC, tedy do 15.7., ale mám strach, že pokud je tohle ms, tak mi zastaví ovulaci v dalším cyklu nebo ještě hůř, protáhne mi krvácení, protože ms má přijít po jeho vysazení.

Nemáte s tímto někdo zkušenost? Můj dr má dovolenou, takže se mu nedovolám.

Předem moc děkuji za odpovědi.

ja jsem ho brala kolik let na upravu a srovnani cyklu aby me chodila ms presne a vždy když dorazila drive, tak jsem ho na rady dr hnedka vsadila nemá cenu tu udržovat duphastonem :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
3370
10.7.15 16:00

@Susan23 podle BT, hlenu, čípku a bolestí :-)
@JayLee a myslíš, že i když jsem ho vzala dnes ráno, tak to na ovulaci nebude mít vliv? včera jsem si ještě řikala, že by to mohla být nidace, ale tohle už neni.. to je prostě slabé krvácení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3370
10.7.15 16:02

Můj graf

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
10.7.15 16:03
@Lisa21 píše:
@Susan23 podle BT, hlenu, čípku a bolestí :-)
@JayLee a myslíš, že i když jsem ho vzala dnes ráno, tak to na ovulaci nebude mít vliv? včera jsem si ještě řikala, že by to mohla být nidace, ale tohle už neni.. to je prostě slabé krvácení.

ne ne urcite to nebude mit vliv na ovulaci :kytka: on se musí brat hlavne po prokazne ovulaci jinak ji braní a meni hlen :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
3370
10.7.15 16:06

@JayLee takže asi teď můžu počítat s delší ms? počítam, že až tělo zjistí, že je Duphaston vysazenej, tak se teprve rozjede v plný parádě nebo se pletu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5993
10.7.15 16:10

@Lisa21 Nemusela by byt delší, dále měř teplotu, graf máš moc hezký :) Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3370
10.7.15 16:14

@Susan23 líbil by se mi víc, kdybych nekrvácela :mrgreen: No.. začnu měřit zas až to skončí.. Takže dneska teda 1DC a jedem nanovo další cyklus.. snad budu mít víc štěstí než doposud.. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5993
10.7.15 16:18

V kolik jsi začala krvácet? Pokud až po 12 hodině, tak je to 0 DC a 1DC je zítra, říkali v CARu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3370
10.7.15 16:21

@Susan23 :D dopoledne tmavé špinění a čerstvou krví jsem začala krvácet zhruba před hodinou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
10.7.15 16:24
@Susan23 píše:
V kolik jsi začala krvácet? Pokud až po 12 hodině, tak je to 0 DC a 1DC je zítra, říkali v CARu :)
:pankac: :pankac:
  • Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
JayLee
10.7.15 16:25
@Lisa21 píše:
@JayLee takže asi teď můžu počítat s delší ms? počítam, že až tělo zjistí, že je Duphaston vysazenej, tak se teprve rozjede v plný parádě nebo se pletu?

hele ja ji mela max o den delší kdyz jsem ho vzala a uz jsem krvácela zas tak drasticky to nebylo :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
3370
10.7.15 16:43

@JayLee @Susan23 Děkuju vám moc :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu