Dusí se při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LucieHora
Stálice 60 příspěvků 09.09.18 02:31
Dusí se při kojení

Zdravím, jsem zoufalá, mám strach dávat malýmu najíst. Je mu 10 dní, dávám mu MM z lahvičky, bohužel k prsu to nejde. Ale problém je, že při každém krmení se zakucká, přestane dýchat na pár vteřin a já mám pocit, že se udusí. Mám úplně deprese z dalšího jídla. Co mám dělat? Zatím stačilo ho dát do polohy “na odkrknutí” a plácat po zádech, ale co když to jednou stačit nebude? Je to strašnej pocit. :,(

Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 15793 příspěvků 09.09.18 03:33

Bude, člověk je tak vyrobeny. Cesty do plic se instinktivně stáhnou, aby do nich nic nedošlo. Také jsme s tím bojovali, za pár týdnů bude lépe, uvidíš.

LucieHora
Stálice 60 příspěvků 09.09.18 05:30

@Cuddy děkuju, snad ano, je to šílenej pocit, vždycky mě úplně poleje horko. Bůhví, co by se mohlo stát. :,( děkuju za zprávu. :*

Kikulele
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 09.09.18 07:32

@LucieHora moje mala ma sedm tydnu a dela tohle porad i kdyz pije z prsa,ale mozna je to tim, ze staci aby to prso parkrat pocucala a mleko se me spusti proudem, ze to proste nestiha polykat a zakuckava se. Ale strach mam taky vzdycky me to pripadne jako vecnost nez se nadechne.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2141 příspěvků 09.09.18 08:11

@LucieHora Můj novorozený syn dělal takové zvuky při kojení, že mě to úplně děsilo, vážně jak topící člověk. No urovnalo se to, každá máma je trochu přecitlivělá, ale neznám žádný případ, že by se dítě chtělo s mlíkem zadusit. Měj ho tak v polosedě, asi je to hltavec.

Medičkaa
Kecalka 224 příspěvků 11 inzerátů 09.09.18 09:57

On se to časem naučí :) taky se mi syn zakuckaval pri piti z prsu. nebo skusit nějakou jinou savičku…? třeba to trochu pomůže

Murka
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 09.09.18 10:21

Co zkusit jinou savičku? S menším otvorem? Každopádně to chce čas, on se to musí naučit, jak na to.

Janičička
Povídálka 29 příspěvků 02.11.18 14:50

Nám je devět týdnu, malý pije z prsu a zakuckávání také má. Od prsa se odtáhne, aby se nadechl… Už se mi i stalo, že z prsa stříkal takový proud, že jak se zakuckal a odtáhl, mlíčko mu začalo stříkat do nosu… no málem jsem si utopila vlastní miminko. Teď když se to stane, tak okamžitě bradavku zacpávám a malý je na boku, takže se vykucká a po chvilce chce pokračovat. Stává se to vždy na začátku, takže to asi opravdu bude tím množstvím/proudem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >