Reklama

Dusí se při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieHora
Stálice 56 příspěvků 09.09.18 02:31
Dusí se při kojení

Zdravím, jsem zoufalá, mám strach dávat malýmu najíst. Je mu 10 dní, dávám mu MM z lahvičky, bohužel k prsu to nejde. Ale problém je, že při každém krmení se zakucká, přestane dýchat na pár vteřin a já mám pocit, že se udusí. Mám úplně deprese z dalšího jídla. Co mám dělat? Zatím stačilo ho dát do polohy “na odkrknutí” a plácat po zádech, ale co když to jednou stačit nebude? Je to strašnej pocit. :,(

Reklama

Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15245 příspěvků 09.09.18 03:33

Bude, člověk je tak vyrobeny. Cesty do plic se instinktivně stáhnou, aby do nich nic nedošlo. Také jsme s tím bojovali, za pár týdnů bude lépe, uvidíš.

LucieHora
Stálice 56 příspěvků 09.09.18 05:30

@Cuddy děkuju, snad ano, je to šílenej pocit, vždycky mě úplně poleje horko. Bůhví, co by se mohlo stát. :,( děkuju za zprávu. :*

Kikulele
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 09.09.18 07:32

@LucieHora moje mala ma sedm tydnu a dela tohle porad i kdyz pije z prsa,ale mozna je to tim, ze staci aby to prso parkrat pocucala a mleko se me spusti proudem, ze to proste nestiha polykat a zakuckava se. Ale strach mam taky vzdycky me to pripadne jako vecnost nez se nadechne.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 09.09.18 08:11

@LucieHora Můj novorozený syn dělal takové zvuky při kojení, že mě to úplně děsilo, vážně jak topící člověk. No urovnalo se to, každá máma je trochu přecitlivělá, ale neznám žádný případ, že by se dítě chtělo s mlíkem zadusit. Měj ho tak v polosedě, asi je to hltavec.

Medičkaa
Stálice 92 příspěvků 5 inzerátů 09.09.18 09:57

On se to časem naučí :) taky se mi syn zakuckaval pri piti z prsu. nebo skusit nějakou jinou savičku…? třeba to trochu pomůže

Murka
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 09.09.18 10:21

Co zkusit jinou savičku? S menším otvorem? Každopádně to chce čas, on se to musí naučit, jak na to.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama