Dusí se při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieHora
Stálice 56 příspěvků 09.09.18 02:31
Dusí se při kojení

Zdravím, jsem zoufalá, mám strach dávat malýmu najíst. Je mu 10 dní, dávám mu MM z lahvičky, bohužel k prsu to nejde. Ale problém je, že při každém krmení se zakucká, přestane dýchat na pár vteřin a já mám pocit, že se udusí. Mám úplně deprese z dalšího jídla. Co mám dělat? Zatím stačilo ho dát do polohy “na odkrknutí” a plácat po zádech, ale co když to jednou stačit nebude? Je to strašnej pocit. :,(

Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15477 příspěvků 09.09.18 03:33

Bude, člověk je tak vyrobeny. Cesty do plic se instinktivně stáhnou, aby do nich nic nedošlo. Také jsme s tím bojovali, za pár týdnů bude lépe, uvidíš.

LucieHora
Stálice 56 příspěvků 09.09.18 05:30

@Cuddy děkuju, snad ano, je to šílenej pocit, vždycky mě úplně poleje horko. Bůhví, co by se mohlo stát. :,( děkuju za zprávu. :*

Kikulele
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 09.09.18 07:32

@LucieHora moje mala ma sedm tydnu a dela tohle porad i kdyz pije z prsa,ale mozna je to tim, ze staci aby to prso parkrat pocucala a mleko se me spusti proudem, ze to proste nestiha polykat a zakuckava se. Ale strach mam taky vzdycky me to pripadne jako vecnost nez se nadechne.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1961 příspěvků 09.09.18 08:11

@LucieHora Můj novorozený syn dělal takové zvuky při kojení, že mě to úplně děsilo, vážně jak topící člověk. No urovnalo se to, každá máma je trochu přecitlivělá, ale neznám žádný případ, že by se dítě chtělo s mlíkem zadusit. Měj ho tak v polosedě, asi je to hltavec.

Medičkaa
Kecalka 117 příspěvků 7 inzerátů 09.09.18 09:57

On se to časem naučí :) taky se mi syn zakuckaval pri piti z prsu. nebo skusit nějakou jinou savičku…? třeba to trochu pomůže

Murka
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 09.09.18 10:21

Co zkusit jinou savičku? S menším otvorem? Každopádně to chce čas, on se to musí naučit, jak na to.

Janičička
Povídálka 13 příspěvků 02.11.18 14:50

Nám je devět týdnu, malý pije z prsu a zakuckávání také má. Od prsa se odtáhne, aby se nadechl… Už se mi i stalo, že z prsa stříkal takový proud, že jak se zakuckal a odtáhl, mlíčko mu začalo stříkat do nosu… no málem jsem si utopila vlastní miminko. Teď když se to stane, tak okamžitě bradavku zacpávám a malý je na boku, takže se vykucká a po chvilce chce pokračovat. Stává se to vždy na začátku, takže to asi opravdu bude tím množstvím/proudem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >