Důvěra v partnerství

Anonymní
5.1.20 21:44

Důvěra v partnerství

Ahoj. Prosím o pomoc. Mám partnera jsme spolu 3 roky. A mám nejaky blok z předešlého vztahu, kdy mě partner podváděl. A teď když můj partner chce někam večer jít s klukama, tak si hned myslím že, mě podvede, nebo že bude flirtovat, nebo se bavit s nějakými ženskýma. Já vím že to není normální. Přítel mě ujišťuje pořad o tom že jsem jeho jediná a že mě strašně moc miluje, a že by si přál abych mu věřila. Já bych si to také moc přála ale mám nejspíš nejaky blok a nejde to. Prosím o nějakou radu :(

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

2555
5.1.20 21:50

Odborník. Pokud si sama nejsi schopna říct „dost nemám důvod mu nevěřit“ tak potřebuješ odborníka… Tady ti nikdo neřekne /nenapíše nic jiného než, že to nemáš řešit když nemáš důvod. Každý občas zapochybuje, ale to co popisuješ je hlavně důsledek nízkého sebevědomí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
5.1.20 23:18

Ano chyba je bohuzel, jenom v tobe. Tvuj novy pritel, nema s tim tvym byvalym nic spolecneho. Mucis sama sebe a pokud s tim neprestanes zarucuji ti, ze tvemu novemu priteli dojde trpelivost a vykasle se na tebe. Nejspis nejsi na novy vztah ani pripravena. Duvera je strasne dulezita, pokud ji ve vztahu nemas na cem chces dale stavet???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
5.1.20 23:20

Já viděla pěkný článek na netu https://napovime.cz/…stat-zarlit/ zkuste kouknout zda by pár bodů nepomohlo i vám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 23:32

To je tvoje ego, nemůžeš nikoho vlastnit, kontrolovat, všechno se děje pro něco.
Ber to tak že máš teď 3 roky milujícího věrného partnera, ne abys opakovala stejné vzorce, ale abys viděla kontrast, jaké máš teď štěstí :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama