Neumím se rozhodnout mezi dvěma muži

Anonymní
5.1.20 19:47

Nevim 2 muži

Nemůžu se rozhodnout. Já 25 syn 2 roky. Přítel mě opustil jako těhotnou jsem sama přes 2 roky. No a teď se objevili 2 muži a já nevím. 1 muž svobodný, bez deti nepije ale je mu 37 a jeho nejdelší vztah byl rok. Celkem si rozumíme ale jiskra žádná. 2 muž 2× rozvedeny 2 děti. Minulost nic moc. Tam jiskra přeskočila. Oba jsou fajn a berou mě i se synem. Jeho děti a syn si též rozumí. Já ale nevím asi blba otázka ale trápí mě to

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3273
5.1.20 19:49

Jiskra jen u druhyho, tak bych si vybrala toho.. ale musis si to rozhodnout sama, my ty chlapy nezname :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
506
5.1.20 19:49

Ani jeden :nevim: nemusíš brat prvého ktorý sa ti/vám pripletie do života..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12681
5.1.20 19:52

No když už, tak ten první.
Já na ty jiskry moc nejsem. Raději bezdětného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4351
5.1.20 19:58

S tím bezdětným budeš mít ještě mimčo, ten dvoudětný už nebude chtít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3420
5.1.20 20:03

Jee, jako bych psala já před 5 lety :lol: ale mně se objevil jen ten bezdetny 37lety co nikdy neměl pořádnej vztah.. Jiskra taky nepřišla jen tak.. A vidíš, jsme spolu pátým rokem, máme další dvě děti a nelituju ničeho, miluju ho jak ještě nikdy nikoho :srdce: :mrgreen: prostě jsem to zkusila, nechala tomu volný průběh.. Na jiskry taky nevěřím, protože ony jsou spíš tam, kde ten chlap stojí za prd ;) tak jsem vlastně zůstala tenkrát sama těhotná, protože ex byl jen ta jiskra, nic víc :lol: teď mám lásku, úplnou rodinu, děti skvelyho tátu, dům, blablabla, za mě číslo jedna :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1205
5.1.20 20:08

Přesně jak už tu padlo, ty jiskry jsou spíš tam, kde chlap za moc nestojí… ale víš co, my je neznáme, takže těžko říct… tohle fakt budeš muset rozseknout sama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 20:09
@Anonymní píše:
Nemůžu se rozhodnout. Já 25 syn 2 roky. Přítel mě opustil jako těhotnou jsem sama přes 2 roky. No a teď se objevili 2 muži a já nevím. 1 muž svobodný, bez deti nepije ale je mu 37 a jeho nejdelší vztah byl rok. Celkem si rozumíme ale jiskra žádná. 2 muž 2× rozvedeny 2 děti. Minulost nic moc. Tam jiskra přeskočila. Oba jsou fajn a berou mě i se synem. Jeho děti a syn si též rozumí. Já ale nevím asi blba otázka ale trápí mě to

Hmm, dle mě jsou oba k hovnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
5.1.20 20:18

Počkala bych na třetího :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
5.1.20 20:44

Těžko soudit, ale podle popisu bych nešla ani do jednoho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama