Proč ženy trpí víc po rozchodu?

Anonymní
5.1.20 19:06

proč ženy trpí víc?

Mam jen takový námet k diskusi. Proč ženy po rozchodu trpí většinou víc než chlapi? Neříkám, že je to dogmatické a vždy, ale sama z vlastní zkušenosti i zkušeností kamarádek vím, že ten rozchod vetšinou vzdy huře rozdýcháva žena. Neberu ted rozchody kvuli 3 osobě, ale že to proste prestalo fungovat. Proste milujete se, ale neco nefunguje, prijde rozchod a ten chlap se proste otrepe a jde dal. My to musíme pořádne buhví jak dlouho rozdýchat. Nebo se pletu a je to jinak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14127
5.1.20 19:08

A na to jsi prisla jak? Mluvila jsi i s temi expartnery kamaradek? Ze tak jiste vis, ze ony trpely vice?
Podle me to tak neni. Kazdy (at muz nebo zena) to proziva jinak :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
5.1.20 19:21

Mam kamarady a ty to rozdychavaji pekne dlouho a nevypadaji, ze by to nesli lehce. Ja bych to tak neobecnovala. Osobne jsem se s rozhodu nikdy moc dlouho nevzpamatovavala. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3792
5.1.20 19:28

Myslím si, že „trpí“ stejně, akorát chlapi to spíš řeší v sobě, kdežto ženy to spíš rozebírají s ostatními a tak možná vypadá, že to nesou hůř. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5955
5.1.20 19:30

To je nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5361
5.1.20 19:32

Ještě jsem neslyšela, že by žena kvůli rozchodu spáchala sebevraždu, kdežto u mužů, to je poměrně časté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
5.1.20 19:33

Prave naopak. Zensky se otrepou snaz, rychleji, chlapum to trva dele a trpi u toho taky vic. Mozna je to proto, ze se rozchazi oproti nam min.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 19:38

Diky za reakce, tak mam kolem sebe asi jen „spatnej“ vzorek :oops:.

• Citovat
  • Nahlásit
5361
5.1.20 19:39
@lenkahav píše:
Prave naopak. Zensky se otrepou snaz, rychleji, chlapum to trva dele a trpi u toho taky vic. Mozna je to proto, ze se rozchazi oproti nam min.

Jako, že ženská se ho nabaží dřív, než on ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15971
5.1.20 19:43

To je zase nesmysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Waterfall
5.1.20 19:50

Mám kamarády, kteří už prostě zůstali sami. V hluboké psychické bezmoci, že další ok žena už nejspíše nebude. O tom, že si to pak přivolávají by byla jiná debata.
Mě rozchody bolely strašně v tu chvíli, měsíc to fakt ničilo, ale pak oklep a další vztah mohl přijít.
Z dlouhodobého hlediska trpí více muži, z krátkodobého to více IMHO prožívají ženy.

• Citovat
  • Nahlásit
177
5.1.20 19:51

Holka zlata, opak je pravdou… Jen to řešíme jinak. Chlapi to v sobe dusí a uzavřou se do sebe, kamaradi mu pomůžou se maximálně tak vozrat, protože nikdo není zvědavej na ufnukaného chlapa, kdežto ženy to rozebírají do té doby dokud se z toho dotyčná nedostane, podnikaji s ní různé akce a tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2803
5.1.20 20:01

Kdyz jsem se rozchazela s klukama, brecel jsem prvni 2 tydny ja. Pak zacali brecet chlapi, vsechno uvedomili a zacali me turbit a prosit at jsme spolu zpet :mrgreen:. Me uz to bylo fuk. Kazdej to ma jinak. Kazdej to da najevo jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
807
11.1.20 15:48
@Waterfall píše:
Mě rozchody bolely strašně v tu chvíli, měsíc to fakt ničilo, ale pak oklep a další vztah mohl přijít.
Z dlouhodobého hlediska trpí více muži, z krátkodobého to více IMHO prožívají ženy.

Souhlas :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5361
11.1.20 19:39
@Micaella22 píše:
Kdyz jsem se rozchazela s klukama, brecel jsem prvni 2 tydny ja. Pak zacali brecet chlapi, vsechno uvedomili a zacali me turbit a prosit at jsme spolu zpet :mrgreen:. Me uz to bylo fuk. Kazdej to ma jinak. Kazdej to da najevo jinak.

Neměla jsi brečet, ale trpělivě čekat, až přilezou zpátky ke křížku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat