Vztah na dálku? Názor

90
5.1.20 21:25

Vztah na dálku? NÁZOR

Ahoj, chci si jen tak popovídat a ráda se dozvím něco názor. Bydlím v Jičíně, kde jsem se úplnou náhodou seznámila s mužem, který je skvělý. Hned jsme si padli do oka, rozumíme si, máme společné zájmy, humor, líbí se mi jak je zodpovědný, ví co chce, prostě paráda. Má to jeden háček a to, že bydlí ve Zlíně. On by měl zájem, ale já vůbec netuším jestli do toho jít. Nebyl by problém s dojížděním, buďto vlakem, nebo autem, ale pak si představím, že budu mít nějaký problém a on bude několik set kilometrů ode mě. Tak jsem si chtěla o tom s někým popovídat a slyšet názor.
Děkuju :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4237
5.1.20 21:33

Tak budeš bydlet ve Zlíně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 21:37

Na začátku vztahu bych si to nedokázala představit. Vzpomínám jak jsem byla na začátku zamilovaná a měla potřebu trávit s přítelem každou minutu. Dnes bych za to dala cokoliv kdyby jsme se viděli třeba jen o víkendech a těšili se po celém týdnu na sebe. My jsme byli s přítelem opravdu cca 24h denně 4 roky a mu to začalo vadit až jsem se mu jakoby i zprotivila. Mě osobně to nevadilo. Nepotřebovala jsem mít svůj čas na sebe nebo na kamarádky. Ale chlapi to mají asi jinak a potřebují i vypadnout ven s kamarády. Nakonec jsme se kvůli tomu rozešli. Kdyby jeden z nás pracoval třeba v zahraničí a dojížděl by domů jen na víkend, myslím si že by nám to do dnes fungovalo. Teď záleží jestli by jeden z vás byl ochotný se časem odstěhovat ze svého města k tomu druhému partnerovi.

• Nahlásit
  • Citovat
2697
5.1.20 21:38

Dlouhodobě to nedělá dobrotu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5749
5.1.20 21:42

Hele kdyz jde fakt o neco vyjimecnyho, stoji to tem dvema za to a zvladnou hodne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 22:24

Ja jsem z Vysociny, jela jsem na Moravu na vinobraní, zamilovala jsem se tam do vinaře a vídali jsme se 2krát měsíčně na víkend…
Pak mě požádal o ruku…Teď bydlim na Moravě a máme 20měsíčního syna :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
5.1.20 22:26
@Giselleine píše:
Ja jsem z Vysociny, jela jsem na Moravu na vinobraní, zamilovala jsem se tam do vinaře a vídali jsme se 2krát měsíčně na víkend…
Pak mě požádal o ruku…Teď bydlim na Moravě a máme 20měsíčního syna :)

A můžu se zeptat na ty začátky, jak jste to zvládali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1739
5.1.20 22:46

Jde to jsem ze severní Moravy a chlapa mám v Čechách :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 22:57
@Sarinaa píše:
A můžu se zeptat na ty začátky, jak jste to zvládali?

A jak jste se dlouho navštěvovali než jste spolu začali bydlet?

• Nahlásit
  • Citovat
5.1.20 23:06

To je krásné a velké štěstí, že jsi našla někoho, s kým si rozumíš. Nenech se odradit vzdáleností, jdi do toho. Budete se na sebe alespoň víc těšit. Já se s mužem seznámila na dovolené, bydliště jsme měli od sebe 270km. Na dopis jsem vždy čekala týden, nebyl internet ani mobily. Když už nám to nestačilo, přistěhovala jsem se k němu a vyšlo nam to. Tobě to taky může vyjít, když budete oba chtít :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama