Dva chlapy v mém životě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lettia
Nováček 2 příspěvky 11.03.18 00:13
Dva chlapy v mém životě

Ahojky holky, mám takovou tíživou situaci a zajímá mě jestli někdo prožíváte to stejne či podobne. Jsem nezadana, ale v mém životě se objevili dva muzi. Oba dva také nezadany. Jednoho znám pár let a dříve jsme spolu něco měli a druhého znám měsíc. Oba dva jsou mi strašně sympatický a hrozně ráda s nima trávím čas a rozumíme si. A teď to nejhorší oba se mi strašně líbí a i když se cítím fakt hrozně že prelitavam z jednoho ke druhému tak to nedokážu skončit ani s jedním. Chovají se ke mě strašně mile dělají mi snídani, veceri, sdílí semnou moje zájmy, ale problém je že jestli to tak půjde dál budu si muset vybrat a s jedním z nich to ukončit. Jak jste se rozhodovali vy? :kytka: :hug:

Reakce:
vodnarka2013
Kecalka 340 příspěvků 11.03.18 04:28

V tomhle nejde radit… časem určitě budeš mít jednoho radši než druhého :palec:

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 11.03.18 05:24

Blby, ale uvidis casem. Proc jste to s tim prvnim. kdysi ukoncili?

mrav
Neúnavná pisatelka 19491 příspěvků 11.03.18 07:14
@Lettia píše:
Ahojky holky, mám takovou tíživou situaci a zajímá mě jestli někdo prožíváte to stejne či podobne. Jsem nezadana, ale v mém životě se objevili dva muzi. Oba dva také nezadany. Jednoho znám pár let a dříve jsme spolu něco měli a druhého znám měsíc. Oba dva jsou mi strašně sympatický a hrozně ráda s nima trávím čas a rozumíme si. A teď to nejhorší oba se mi strašně líbí a i když se cítím fakt hrozně že prelitavam z jednoho ke druhému tak to nedokážu skončit ani s jedním. Chovají se ke mě strašně mile dělají mi snídani, veceri, sdílí semnou moje zájmy, ale problém je že jestli to tak půjde dál budu si muset vybrat a s jedním z nich to ukončit. Jak jste se rozhodovali vy? :kytka: :hug:

Napiš si plusy, napiš si mínusy, rozhodni se. I já jsem byl v roli těch chlapců před pár lety. No, bylo to jen po dvou schůzkách. A prohrál jsem na samostatné nájezdy…

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 11.03.18 11:21
@mrav píše:
Napiš si plusy, napiš si mínusy, rozhodni se. I já jsem byl v roli těch chlapců před pár lety. No, bylo to jen po dvou schůzkách. A prohrál jsem na samostatné nájezdy…
…hned v prvni serii? Anebo jsi alespon jednou zaskoroval?
PeknyVlasy
Kecalka 220 příspěvků 11.03.18 11:48

A to spíš s oběma?

nostress
Extra třída :D 13592 příspěvků 11.03.18 13:11
@Lettia píše:
Ahojky holky, mám takovou tíživou situaci a zajímá mě jestli někdo prožíváte to stejne či podobne. Jsem nezadana, ale v mém životě se objevili dva muzi. Oba dva také nezadany. Jednoho znám pár let a dříve jsme spolu něco měli a druhého znám měsíc. Oba dva jsou mi strašně sympatický a hrozně ráda s nima trávím čas a rozumíme si. A teď to nejhorší oba se mi strašně líbí a i když se cítím fakt hrozně že prelitavam z jednoho ke druhému tak to nedokážu skončit ani s jedním. Chovají se ke mě strašně mile dělají mi snídani, veceri, sdílí semnou moje zájmy, ale problém je že jestli to tak půjde dál budu si muset vybrat a s jedním z nich to ukončit. Jak jste se rozhodovali vy? :kytka: :hug:

Dělají ti snídani? :nevim: Takže spíš s oběma. To jsem zvědavá, jak bys to řešila v případě těhotenství. Taky by mmě zajímalo, jak by se na to tvářili, že máš sex s oběma.

mrav
Neúnavná pisatelka 19491 příspěvků 11.03.18 13:36
@Cosmopol píše: …hned v prvni serii? Anebo jsi alespon jednou zaskoroval?

No, byl to kámoš jejího bráchy. Skorovali jsme oba, pak ji vzal na lyže. A byla ruka v rukávě.

Lettia
Nováček 2 příspěvky 11.03.18 13:45

Začala jsem spát s jedním a jakmile jsem se začala scházet s druhým tak s tím druhým udrzuju jen komunikaci přes telefon. Ten druhý o tom prvním ví netajila jsem to. A důvod proč jsme se kdysi dávno odloučili bylo to ze měl hodně práce a já byla ještě moc mladá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >