Dva chlapy v mém životě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lettia
Nováček 2 příspěvky 11.03.18 00:13
Dva chlapy v mém životě

Ahojky holky, mám takovou tíživou situaci a zajímá mě jestli někdo prožíváte to stejne či podobne. Jsem nezadana, ale v mém životě se objevili dva muzi. Oba dva také nezadany. Jednoho znám pár let a dříve jsme spolu něco měli a druhého znám měsíc. Oba dva jsou mi strašně sympatický a hrozně ráda s nima trávím čas a rozumíme si. A teď to nejhorší oba se mi strašně líbí a i když se cítím fakt hrozně že prelitavam z jednoho ke druhému tak to nedokážu skončit ani s jedním. Chovají se ke mě strašně mile dělají mi snídani, veceri, sdílí semnou moje zájmy, ale problém je že jestli to tak půjde dál budu si muset vybrat a s jedním z nich to ukončit. Jak jste se rozhodovali vy? :kytka: :hug:

Reklama

Reakce:

vodnarka2013
Kecalka 333 příspěvků 11.03.18 04:28

V tomhle nejde radit… časem určitě budeš mít jednoho radši než druhého :palec:

Verun83
Echt Kelišová 8398 příspěvků 33 inzerátů 11.03.18 05:24

Blby, ale uvidis casem. Proc jste to s tim prvnim. kdysi ukoncili?

mrav
Extra třída :D 11666 příspěvků 11.03.18 07:14
@Lettia píše:
Ahojky holky, mám takovou tíživou situaci a zajímá mě jestli někdo prožíváte to stejne či podobne. Jsem nezadana, ale v mém životě se objevili dva muzi. Oba dva také nezadany. Jednoho znám pár let a dříve jsme spolu něco měli a druhého znám měsíc. Oba dva jsou mi strašně sympatický a hrozně ráda s nima trávím čas a rozumíme si. A teď to nejhorší oba se mi strašně líbí a i když se cítím fakt hrozně že prelitavam z jednoho ke druhému tak to nedokážu skončit ani s jedním. Chovají se ke mě strašně mile dělají mi snídani, veceri, sdílí semnou moje zájmy, ale problém je že jestli to tak půjde dál budu si muset vybrat a s jedním z nich to ukončit. Jak jste se rozhodovali vy? :kytka: :hug:

Napiš si plusy, napiš si mínusy, rozhodni se. I já jsem byl v roli těch chlapců před pár lety. No, bylo to jen po dvou schůzkách. A prohrál jsem na samostatné nájezdy…

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 11.03.18 11:21
@mrav píše:
Napiš si plusy, napiš si mínusy, rozhodni se. I já jsem byl v roli těch chlapců před pár lety. No, bylo to jen po dvou schůzkách. A prohrál jsem na samostatné nájezdy…
…hned v prvni serii? Anebo jsi alespon jednou zaskoroval?

PeknyVlasy
Kecalka 191 příspěvků 11.03.18 11:48

A to spíš s oběma?

nostress
Extra třída :D 12716 příspěvků 11.03.18 13:11
@Lettia píše:
Ahojky holky, mám takovou tíživou situaci a zajímá mě jestli někdo prožíváte to stejne či podobne. Jsem nezadana, ale v mém životě se objevili dva muzi. Oba dva také nezadany. Jednoho znám pár let a dříve jsme spolu něco měli a druhého znám měsíc. Oba dva jsou mi strašně sympatický a hrozně ráda s nima trávím čas a rozumíme si. A teď to nejhorší oba se mi strašně líbí a i když se cítím fakt hrozně že prelitavam z jednoho ke druhému tak to nedokážu skončit ani s jedním. Chovají se ke mě strašně mile dělají mi snídani, veceri, sdílí semnou moje zájmy, ale problém je že jestli to tak půjde dál budu si muset vybrat a s jedním z nich to ukončit. Jak jste se rozhodovali vy? :kytka: :hug:

Dělají ti snídani? :nevim: Takže spíš s oběma. To jsem zvědavá, jak bys to řešila v případě těhotenství. Taky by mmě zajímalo, jak by se na to tvářili, že máš sex s oběma.

mrav
Extra třída :D 11666 příspěvků 11.03.18 13:36
@Cosmopol píše: …hned v prvni serii? Anebo jsi alespon jednou zaskoroval?

No, byl to kámoš jejího bráchy. Skorovali jsme oba, pak ji vzal na lyže. A byla ruka v rukávě.

Lettia
Nováček 2 příspěvky 11.03.18 13:45

Začala jsem spát s jedním a jakmile jsem se začala scházet s druhým tak s tím druhým udrzuju jen komunikaci přes telefon. Ten druhý o tom prvním ví netajila jsem to. A důvod proč jsme se kdysi dávno odloučili bylo to ze měl hodně práce a já byla ještě moc mladá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama