Dva kluci a možná další kluk

Anonymní
25.3.16 23:23

Dva kluci a možná další kluk

Prosím o zachování anonymity.
Máme dva kluky kousek od sebe. První byl vytoužený, druhé dítě jsme chtěli brzy, protože nám první několik let nešel. Říkali jsme si, že by bylo úžasné mít zase kluka, tím že budou rok a kousek od sebe, tak by to byli bráškové atd… Po několika letech jsme se rozhodli, že si pořídíme ještě miminko. Ze srandy jsme říkávali, ještě než jsem byla těhotná, že si pořídíme pro kluky bráchu.
Reakce na to, že čekáme třetí byly různé. Už jste měli klid a teď zase mimino (klukům je 5 a 6 let). jé no tak třeba se vám povedla taholčička. a nebo. Já bych Vám tak přála tu holčičku. Nikdo nám děti nehlídává, výjmečně 2× za rok tchýňe a každý má kecy :cert: jako by se o to naše třetí měli starat oni. Přitom jsme finančně zajištění a vše v pohodě :nevim:.

Ať budu mít kluka nebo holku jsem šťastná, že vůbec další dítě mít budeme. Líbilo by se mi „vyzkoušet“ si mít dceru. Kluci dost tíhnou k tatínkovi, protože se jim hodně věnuje a dělají chlapské věci. Na druhou stranu, jsou kluci neuvěřitelně pozorní, mazlící a tak nějak si k nám zase představuju kluka. NAvíc by to bylo i praktické. Co se týče hraček a věcí po klukách.
Jsem ve 20tt pohlaví se dozvíme na příští kontrole. Nám je to jedno, ale mluvíme o klukovi.

Jen nějak špatně nesu to okolí, které neustále pokládá otázky, tak co už víte jestli čekáte tu princeznu? :zed: a drtí mě, když slyším, že mít tři děti není opravdu žádná sranda a že už nebudeme mít tolik času na kluky. a vlastně jak jsme si zničili dobroolně život. Fakt už mě to docela vytáčí :think: A už slyším, jak všem řeknu, že čekáme dalšího rytíře jak mě budou litovat. :roll: 8o. Kluci mi říkávájí, že budou tři rytíři a já jediná princezna a že mě budou celý život chránit- no není to krásný?

měl to někdo podobně? chci jen útěchu, že je normální, že všichni ryjou

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1109
25.3.16 23:30

A proc se tak staras o okoli? Dulezite je mit dite rad, neceka se jen pohlavi, ale cele dite.
lidi radi recni druhym do zivota, na to kasli.

Ja bych si to nenechala rici, tim okoli umlcis a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2973
25.3.16 23:30

Normální to není, poslala bych všechny do háje!
Proboha, další diskuze o pohlaví…copak se svět opravdu zbláznil? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25136
25.3.16 23:32

Pokud jste fin. zajištění a děti máte rádi, tři zvládnete úplně v pohodě. K těm dotazům ohledně pohlaví…lidi jsou prostě zvědaví, zvlášť když máte zatím jen to jedno…Zkus se nad tím povznést. Je dobře, že vnitřně k tomu máš neutrální postoj. Vlastní přesvědčení je velmi důležité a pomůže ti zvládnout i lidové komentáře, když by byl třetí chlapec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.16 23:33

Prostě všichni automaticky berou, že třetí dítě jsme chtěli aby jsme měli holku a hotovo basta!

No jo no. hormony, jinak by mi to bylo asi jedno jak se znám :D, jen prostě neustále slyšet z okolí to samé je pro mě nepříjemné. Budu pyšná, když budu mít třetího syna.

mě jen zajímá jestli to mělo víc holek takhle, když čekali třetí dítě a měli doma 2× jedno pohlaví

• Citovat
  • Nahlásit
617
25.3.16 23:34

Já mám dvě holčičky. A slýchám, že na potřetí se to už povede. :cert: Já si zase nedokážu nějak představit kluka. Na okolí nehleď. Miminko je chtěné, těšíte se. No tak to bude třetí kluk. Moje tchýně měla tři kluky, ale s žádným nemá vztah, je prakticky celý život sama. Moje dvě tety mají jen kluky a je to to samé. Mají vztah, ale néblízkost. Ale maminka mého švagra měla taky jen kluky, dokázala je vychovat v láskyplné a citlivé bytosti. Ale říká, že jí chybí ten vztah matka dcera. Mám ale třeba bráchu a ten má s mamkou skvělý vztah. Jen nevím, jestli to není tím, že měl dvě ségry, které ho modelovaly :lol: No, jestli to bude třetí kluk, tak budou mít kluci parťáka a jestli to bude holčička, tak jí úplně závidím. Bude mít dva velké bráchy, kteří jí nedají. Držím palce, hlavně ať jste Vy i mimi zdraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102505
25.3.16 23:35
@Rozárka78 píše:
Normální to není, poslala bych všechny do háje!
Proboha, další diskuze o pohlaví…copak se svět opravdu zbláznil? :nevim:

Ale nezbláznil. To tu je co svět světem stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26588
25.3.16 23:36

Podobně jsem to neměla, ale nechápu, že tyhle keci posloucháš? Proč to neutneš hned. Díky, tohle nechci poslouchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
25.3.16 23:38

Někteří lidi tyhle věci říkají, jenom aby se něco řeklo, aby nevypadli, že je jim to úplně jedno…tak to neber moc vážně. Jinak mít hodně dětí je super věc! Být obklopená „svýma“ malýma lidičkama, kteří vzešli z tebe, kteří tě milují tak jako nikdo na světě a stejně tak ty je…co může být na světě lepšího? :) Já kdybych měla hodně peněz, tak rodim jak o závod :))). Nic si z toho nedělej a užívej si co se dá a nenech si zkazit radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
25.3.16 23:53

Znám-mám dva syny. U prvního jsem chtěla kluka, protože se mi moc líbilo jedno klučičí jméno a bylo jasné, že holce ho nedám :lol: No a když jsme se rozhodli pro druhé, chtěli jsme prostě brášku, že si budou blíž a je to vše jednodušší(pokoj, oblečení a pod.)Pohlaví jsme si nikdy říct nenechali. Když druhorozeného viděla prvně kamarádka, ptá se:A budete zkoušet tu holčičku? Já na to:My jsme chtěli zase kluka, takže jsme spokojení. A ona:A budete zkoušet tu holčičku? V tu chvíli jsem pochopila, že nemá smysl nic říkat, protože mě stejně neposlouchá. Je mi to trošku líto za mladšího, protože prvorozený je pro okolí, koruní princ a druhorozený nepovedená holka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
25.3.16 23:54

No, tak pokud to bude fakt třetí kluk, tak se připrav na řeči pokaždý, když půjdeš se všema :lol: moje 3 kluky komentuje někdo minimálně jednou týdně…nejprve jestli jsou to všichni kluci, a když přitakám, tak nejrůznější průpovídky. ale mě to zase tak nevadí, ti lidi to zle nemyslí. v těhotenstív jsem taky několikrát slyšela, jestli konečně holka…my to teda nevěděli, takže odpověď byla snadná :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2973
25.3.16 23:56

@yogurtová Ta poslední věta je velmi výstižná! Bohužel zároveň i hodně smutná… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9060
26.3.16 00:00

Znám to, taky jsem si to zažila. Kluci jsou od sebe 2 roky a třetí se nám povedlo neplánovaně brzy po druhém, jsou od sebe necelých 18 měsíců. Tak jsem ty komentáře měla ještě pestřejší, když se okolí staralo, jak to zvládneme. ;) A co teprve ty pohledy na ulici, když jsem šla s tříletým, s ročním a měla břicho. :mrgreen:

Neřeš to, připrav si nějakou odpověď, se kterou ty dotěrné odpálkuješ a dál si to nepřipouštěj. ;)

Jo a my jako třetí máme holčičku, takže to poslouchám dodnes - to se vám to povedlo, to je ale štěstí, že je to holka… Teď už je mi to úplně jedno. 8)

Příspěvek upraven 26.03.16 v 00:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
26.3.16 00:00
@Rozárka78
@Rozárka78 píše:
@yogurtová Ta poslední věta je velmi výstižná! Bohužel zároveň i hodně smutná… :?
:srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
pohlazeni
26.3.16 00:02

Kdyz se nas ptali :„Uz vite, co cekate?„,rikali jsme:„Vime, miminko. :jazyk: “

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu