Brát či nebrat s sebou mimčo?

3.2.16 12:52

Brát či nebrat s sebou mimčo?

Ahoj, potřebovala bych znát váš názor… Máme dvě děti - sedmiletou princeznu a sedmitýdenního prcka. Dcerku čeká zhruba v termínu květen-červen operace srdce přes hrudník, tzn. cca 10 dní v Motole v Praze, když půjde vše dobře, jsme z Karviné, takže 400 km daleko. A teď dotaz a dilema - jak byste to řešili s prckem? Brali byste s sebou i mimčo, nebo byste ho nechali doma taťkovi? Že by jel přítel s námi nehrozí, neurve se na tak dlouho z práce, a i kdyby, připravil by nás takový výpadek o dost peněz. Jela by se mnou švagrová, ale upřímně si nedovedu sama představit běhat mezi dvěma dětmi, ještě k tomu starší a citlivou podporovat v nemocnici. Sice kojím, ale termín operace budeme znát dva týdny dopředu, takže odstříkat a namrazit mlíčko není problém… No sama nevím, co dělat, jsem mezi mlýnskými kameny… Děkuju za vaše názory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3686
3.2.16 12:54

V žádném případě bych ho sebou nebrala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16021
3.2.16 12:56

A kdyby bylo s přítelem tak by hlídal kdo až bude v práci? Jinak sestřenice měla podobnou sitauci akorát byla se starší dcerou v nemocnici častěji a mladší s sebou nebrala nikdy, vždycky jí hlídala babička, když byla nouze hlídali i sousedi (byla rozvedená).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
3.2.16 13:01

@Mája1988 dítě do nemocnice nebrat! Nemůže být s dcerou v nemocnici třeba babička?

• Nahlásit
  • Citovat
31695
3.2.16 13:01

Já bych bez takovýho prcka jet nedokázala..i kdybych se měla strhat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13638
3.2.16 13:02

@Mája1988 tak asi záleží, jestli se má kdo postarat o miminko, dokud budeš pryč, ne? Manžel pracuje, takže kdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.16 13:04

Do nemocnice ne, tam by mě s mimčem stejně nepustili, ani já nebudu s dcerou hospitalizovaná… Otázka je, zda ho brat s sebou na dobu, kdy tam budeme, přeci jen být tak dlouho a tak daleko od téměř půlročního syna :-( Doma máme na hlídání rodinu, to není problém. Jen já mám problém s tím ho tady nechat a jet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12124
3.2.16 13:05

Nebrala bych do nemocnice. Jestli se ma kdo postarat tak s tim budes bojovat vic ty. On to bez tebe urcite zvladne.

Příspěvek upraven 03.02.16 v 13:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.16 13:05

@Lizzi to určitě ne, neodpustila by mi to ani malá, ani já sama sobě

Příspěvek upraven 03.02.16 v 13:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.16 13:06

Nech ho doma, tahat se s takovym prtousem po nemocnicich, chudinka, alespon muzes byt na pokoji s dcerkou celou dobu navstevnich hodin a neresit nic jinyho jen jeji stav. :) at vam to klapne snad to neni nic komplikovanyho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
3.2.16 13:07
@Mája1988 píše:
Ahoj, potřebovala bych znát váš názor… Máme dvě děti - sedmiletou princeznu a sedmitýdenního prcka. Dcerku čeká zhruba v termínu květen-červen operace srdce přes hrudník, tzn. cca 10 dní v Motole v Praze, když půjde vše dobře, jsme z Karviné, takže 400 km daleko. A teď dotaz a dilema - jak byste to řešili s prckem? Brali byste s sebou i mimčo, nebo byste ho nechali doma taťkovi? Že by jel přítel s námi nehrozí, neurve se na tak dlouho z práce, a i kdyby, připravil by nás takový výpadek o dost peněz. Jela by se mnou švagrová, ale upřímně si nedovedu sama představit běhat mezi dvěma dětmi, ještě k tomu starší a citlivou podporovat v nemocnici. Sice kojím, ale termín operace budeme znát dva týdny dopředu, takže odstříkat a namrazit mlíčko není problém… No sama nevím, co dělat, jsem mezi mlýnskými kameny… Děkuju za vaše názory

Jela jsem s pulrocnim prckem do Brna, od nas 360 km nebo tak nejak. Takze ja bych ho klido vzala. Kamoska ze Slovenska jezdila s malym po vsech certech uz po sestinedeli.

• Nahlásit
  • Citovat
16021
3.2.16 13:07

@Mája1988 no pokud by bylo hlídání a dobré ubytování v praze tak bych ho klidně vzala v tomhle případě vyjde nastejno jestli ho někdo hlídá doma nebo jinde, ale stejně většinu času budete u dcery, tady bych se spíš rozmýšlela kde a kdo bude mít snažší prcka hlídat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
3.2.16 13:08
@slavuska1 píše:
Já bych bez takovýho prcka jet nedokázala..i kdybych se měla strhat.
:hug:
  • Nahlásit
  • Citovat
15438
3.2.16 13:11
@Mája1988 píše:
Do nemocnice ne, tam by mě s mimčem stejně nepustili, ani já nebudu s dcerou hospitalizovaná… Otázka je, zda ho brat s sebou na dobu, kdy tam budeme, přeci jen být tak dlouho a tak daleko od téměř půlročního syna :-( Doma máme na hlídání rodinu, to není problém. Jen já mám problém s tím ho tady nechat a jet.

Mrně bych mrně vzala s sebou do Prahy a na dobu, kdy budu na návštěvě v nemocnici bych mu zajistila hlídání (třeba tu švagrovou). :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1062
3.2.16 13:13

Ja bych si ho vzala :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu