Dva siláci: jakože dvě čárky na testu

29
21.8.21 11:22

Dva siláci

Ahojte :andel:

Ženy, meškám 14 dní s MS.
Na testu už jsou pěkní „dva siláci“ :palec:. Mimo to, testováno i 3× ClearBlue a pokaždé HCG rostlo (1-2tt, 2-3tt, 3+tt)
Pro upřesnění, poslední MS byla 10.7.

Teď mě spíše jenom zajímá, jelikož jdu 25.8. na první ultrazvuk, je možnost, že už uvidím i srdíčko? :srdce:
Nebo je ještě příliš brzy :)
A trpěly jste některá na křeče v podbřišku, jako by měla přijít MS?
Plus poslední otázka?
Neustále se v noci budím a to vždy, ve stejnou hodinu :lol: :lol:.
Dříve jsem byla spáč, že mě ani budík nemohl vzbudit :P
I to je normální, tak brzy? :think:

Děkuji za Vaše odpovědi :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
490
21.8.21 11:26

Myslím že už by mohlo být vidět 🤔
Ja jsem taky mívala křeče a i se budila ve stejnou hodinu, ale většinou hladem a dokud jsem se nenajedla, tak jsem neusla 😃
Gratuluju ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
21.8.21 11:28

@Asiina :potlesk: :mrgreen: :mrgreen:
Tak u mě to není hlad, ale jenom nutkání jít na malou :zed:.

Jsem tak moc zvědavá, už se nemůžu dočkat, děkuji :P :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32449
21.8.21 11:29

Nespavost je v těhotenství normální.
Srdce může být vidět od toho sedmého týdne. Nechce se mi počítat stáří tvé gestace.
Menstruační bolesti jsou běžné a normální. To, co si já představuju jako křeče ale normální není. Zkus odpočívat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
21.8.21 11:34

@Fiducia Dříve jsem mívala každou menstruaci doprovázenou opravdu silnými bolestmi. Tyto bolesti mi velmi připomínají právě ony křeče před a při MŠ. Akorát ne v takové intenzitě. A ano, snažím se dělat vše s klidem a hodně odpočívat. Nerada bych o tu mini fazolku přišla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7591
21.8.21 11:47

No hlavně už zbytečně netestuj. :lol: Bolesti jsou normální, vše se napíná, roztahuje. Při druhém jsem je mela taky. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32449
21.8.21 11:52

@D0mina samozřejmě držím palce, aby bylo všechno v pořádku. Každopádně to, bohužel, nikdo neovlivní.
Pokud máš opravdu křeče, a podaří se ti vysledovat souvislosti, tak opatrně s tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
731
21.8.21 12:06

Tím jak se teď děloha roztahuje nebo se na to roztahování připravuje tak můžeš mít bolesti jako při MS, stejně tak tím tlačí na močák takže se ti častěji chce…já v 1. Trimestru chodila snad co hodinu…trochu se to zlepší ve 2. Trimestru…ale pak se to zas ve 3. Vrátí :lol: jinak teda gratuluji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081
21.8.21 14:53

Dnes jsem v 5+0. V podbřišku mě občas pobolívá jako kdyby měla dojít MS. Ale to se děje spíš večer. Jinak chodím taky každou noc na malou, fakt každou. Lehčí spánek mám taky, ale to je asi tím, že mám hlavu plnou myšlenek nad tímto stavem. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081
21.8.21 14:55

Jo, a na kontrolu jdu až 7.9 (7+3), takže jsem taky zvědavá, jestli půjde už něco vidět. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 08:12

Ahojte přikládám fotku. Je tam vidět druhá čárka 😊 ale tak nějak se bojím že by to mohl být špatný test. I když před pár dny mi vyšel duch. Věřily by ste tomu testu?? Mam v plánu si udělát ještě jeden. Jo dneska by měla dojít MS. Děkuji za odpověď 😊

• Citovat
  • Nahlásit
29
22.8.21 10:16
@Anonymní píše:
Ahojte přikládám fotku. Je tam vidět druhá čárka 😊 ale tak nějak se bojím že by to mohl být špatný test. I když před pár dny mi vyšel duch. Věřily by ste tomu testu?? Mam v plánu si udělát ještě jeden. Jo dneska by měla dojít MS. Děkuji za odpověď 😊

Ta už je tedy pěkně viditelná :)
Za mě, pořád tvrdím, koupit ClearBlue. Sice je dražší, ale opravdu spolehlivý :potlesk: :palec:

Jinak, přeji, ať se to drží :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 10:37

Děkuji jo v týdnu udělám další a uvidíme. Mam za sebou už tři potraty tak se tak nějak bojím i když tet už mám jinýho partnera tak by to mohloe vyjít snažíme se už přes půl roku. Tak snad to vyjde :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
29
23.8.21 11:33
@Anonymní píše:
Děkuji jo v týdnu udělám další a uvidíme. Mam za sebou už tři potraty tak se tak nějak bojím i když tet už mám jinýho partnera tak by to mohloe vyjít snažíme se už přes půl roku. Tak snad to vyjde :palec:

Tak potom napište, jak to dopadlo :palec: :oops:
Držím pěsti :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 12:02
@D0mina píše:
Tak potom napište, jak to dopadlo :palec: :oops:
Držím pěsti :D

Tak jsem to nevydržela a naspala doktorce 😀 tak 3.9 se uvidí ale ještě si udělám nějaký ten test 😊 jo pak dám vědět tak snad to vyjde :wink:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat