Dva světy přítele

Anonymní
29.12.19 23:49

Dva světy přítele

Ahoj holky… chtěla by jsem slyšet váš názor a pohled na věc.
S přítelem jsme spolu již víc než 3 roky. Bydlíme spolu a přítel je hodný, pozorný, podílí se na chodu domácnosti, kupuje mi dárky… život s ním je prostě skvělý a mám ho moc ráda.
Problém nastáva v případě když jde za rodičemi. (Ja tam s ním nechodím… nezvou mně. Jednou jsem tam byla a jeho matka byla na mně dosť nepříjemná, tak to nechci prožívat znovu…). Problém je, že zakaždým když jede k rodičům je u nich několik dní (3-5), přičemž od nich bydlíme jenom hodinu cesty. To by mi samozřejmě nevadilo, ať si za nimi jezdí.. jenom že on se za celou tu dobu vůbec neozve. Nechápu to. Když je doma tak si píšeme i počas dne, ptá se mně napr. jak je v práci a podobně. Když je u nich tak nezavolá, nenapíše… když se ho zeptám, kdy se vráti tak mě odignoruje a neodpíše. Přijde mi, že vždy, když jede k nim domů tak prostě neexistuji a je mi z toho smutně. Několikrát jsem mu to říkala, že mně to trápi, ale nic se nezměnilo.
Rada by jsem znala váš názor. Je normálne, že mně to trápi? Co by jste dělali na mém místě vy? Nemám to řešit a prostě se vždy ty 3-5 dní tvářit, že můj drahý neexistuje? :nevim:
A poslední otázka. Jak často navštěvují vaše polovičky rodiče a jak dlouho u nich jsou?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1057
29.12.19 23:56

Normální to není. S takovým chceš založit rodinu? To se nebude ozyvat ani dítěti? Nebo vezme jen dítě a bude tam 5 dní a ty ne?
Nepřijde mi to normální vůbec. Nemusíš se mít ráda s tchyni, ale chlap by se ti ozyvat měl a hlavně by se tě měl před matkou zastat. Promiň. Já bych takového nechtěla. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Ahoj, a víš jistě ze jezdí opravdu k rodičům? Nevede poměr ještě někde jinde s nějakou jinou?? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1038

Je to DIVNÉ. Není to normální. Můj chlap ke své mamince sám nejezdi, nikdy nejezdil. Jsme pár, žijeme spolu, bydlíme spolu, všude spolu :D. Ne, vážně, on sám ani jet nechce, vždycky mě bere taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1057
29.12.19 23:57

Jinak my navštěvujeme rodiče celkem často máme už dítě. Já pocházím z Ostravy a teď bydlím v Praze většinou jezdím za mamkou sama s dcerou(přiznám se, jezdím ráda a sama chvilka oddechu a jen tak pokecat s mamkou bez chlapa mám ráda). Každý měsíc na 4 dny cca, mám tam i firmu kde můžu pracovat tak to spojím všechno ale s manželem komunikuji co chvíli na velké oslavy a svátky atd jezdí semnou. S tchyni a tchanem si vidame každý týden třeba na oběd nebo tak na pár hodin. Někdy co dva týdny někdy jedu jen já sama s dcerou někdy nejedu zas já. Jak se nám chce.

Příspěvek upraven 30.12.19 v 00:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21232
30.12.19 00:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky… chtěla by jsem slyšet váš názor a pohled na věc.
S přítelem jsme spolu již víc než 3 roky. Bydlíme spolu a přítel je hodný, pozorný, podílí se na chodu domácnosti, kupuje mi dárky… život s ním je prostě skvělý a mám ho moc ráda.
Problém nastáva v případě když jde za rodičemi. (Ja tam s ním nechodím… nezvou mně. Jednou jsem tam byla a jeho matka byla na mně dosť nepříjemná, tak to nechci prožívat znovu…). Problém je, že zakaždým když jede k rodičům je u nich několik dní (3-5), přičemž od nich bydlíme jenom hodinu cesty. To by mi samozřejmě nevadilo, ať si za nimi jezdí.. jenom že on se za celou tu dobu vůbec neozve. Nechápu to. Když je doma tak si píšeme i počas dne, ptá se mně napr. jak je v práci a podobně. Když je u nich tak nezavolá, nenapíše… když se ho zeptám, kdy se vráti tak mě odignoruje a neodpíše. Přijde mi, že vždy, když jede k nim domů tak prostě neexistuji a je mi z toho smutně. Několikrát jsem mu to říkala, že mně to trápi, ale nic se nezměnilo.
Rada by jsem znala váš názor. Je normálne, že mně to trápi? Co by jste dělali na mém místě vy? Nemám to řešit a prostě se vždy ty 3-5 dní tvářit, že můj drahý neexistuje? :nevim:
A poslední otázka. Jak často navštěvují vaše polovičky rodiče a jak dlouho u nich jsou?

Jsi si jistá, že je u rodičů? Normální to není. Ozvat se může třeba večer. Jinak my navštěvujeme příbuzné společně, k babi jezdím někdy sama, ale večer jsem zas doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11783
30.12.19 00:09

Taky se přidávám k těm, co nevěří na rodiče… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
30.12.19 00:10

Také mi to nepřijde moc v pohodě.
S manželem jezdíme všude spolu. jen 2× byl u své mamky sám a to vlastně na začátku našeho vztahu, když se ke mne nastěhoval. I u mé tchýně mi psal a to tam byl jen na pár hodin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 00:43

Nepřijde mi to normální. Já třeba vůbec nejsem na vypisování, když je muž pryč na víc dní, tak si napíšeme jenom večer na dobrou noc a šlus, ale neexistuje, že bychom se za 5 dní nekontaktovali vůbec. Buď chlapec sedí každý večer v hospodě, nebo vysedává u nějaké staré dobré kamarádky, to bych si tak představila já. Asi má u rodičů natolik pestrý program, že mu vůbec nechybíš. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3544
30.12.19 01:02

Děti jsou obrazem svých rodičů. Když jim nesedíš, je velké riziko, že proti tobě přítele poštvou nebo budou dlouhodobě poštvávat a já si myslím, že nestojí za to chtít být součást takové rodiny.
Chování přítele je podivné, buď se nacpe ještě někam jinam (a to nechodí těch 3-5 dnů do práce??? víkend 2 dny a pak co - dovolená?? ) nebo ho jeho rodiče natolik zmanipulují, že se neodváží ti ozvat.
To bych nedala a ani se nesnažila tolerovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 01:05
@Feme-Fatale píše:
Ahoj, a víš jistě ze jezdí opravdu k rodičům? Nevede poměr ještě někde jinde s nějakou jinou?? :nevim:

to me hned napadlo, ze urcite nejezdi za rodicema. mozna by byla zakladatelka prekvapena, kdyby tam prijela necekane na navstevu 8o

• Nahlásit
  • Citovat
287
30.12.19 01:14

To udělej takhle: nech přítele odjet k rodičům, počkej den, dva dny a pak tam jeď to prozkoumat.

stejně zvláštní.. můj manžel by nikam beze mne ani nejel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27274
30.12.19 01:28

@marrynka tak to je taky dost zvlastni, ze by manzel bez tebe nikam nejel, ale budiz. Zakladatelcin pritel ma skoro urcite jeste jinou zenu, nedejboze celou rodinu.

Zakladatelko jak casto tam jezdi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4974
30.12.19 04:16

No, moc bych neverila, ze je u rodicu a sam. Jak tu nekdo radil, jed za nim tak za dva dny. Bud tam bude mit nejakou jinou nebo u nejake jine bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2593
30.12.19 06:18

Ja bych si tipl, ze misto k rodicum, tak jezdi na vymeny turnusy k milence. Te zase tvrdi, ze kdyz je s vami, tak je nekde v praci vycestovany. :palec: sikovny to chlapec, obdelavat dve zahradky soucasne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama