Dvakrát peníze v neschopence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katty1111
Povídálka 16 příspěvků 03.04.19 11:37
Dvakrát peníze v neschopence

Dobrý den chci se zeptat jelikož jsem těhotná a byla jsem na neschopence s močovými cesty a paní doktorka mi neschopenku ukončila 11.3 a 12.3 mi založila novou jako pokračování ale už na těhotenství, no a myslela jsem si že je to jako pokračování v neschopence no ale dneska mi přišli peníze ze sociálky od 1.3 do 11.3. Tak se chci zeptat měl to nikdo kdo takhle ukončil a pokračoval v jiný neschopence? To budu mít zase od znova 3 neplacené a pak těch 14 dní od zaměstnavatele :/ přikládám je to pořád u stejného zaměstnavatele. Děkuji.

Reakce:
KamisB
Kelišová 6914 příspěvků 03.04.19 11:40

pokud to fakt ukončila a vystavila novou tak nejspíš jo.
Prostě pokud vydala nový celý formulář tak to bohužel bude prostě jako nová neschopenka. Měla v ní normálně pokračovat jen vás případně předat k jinému doktorovi nebo změnit diagnozu

Katty1111
Povídálka 16 příspěvků 03.04.19 11:44

@KamisB Ona tam napsala pokračování a řekla ať to odevzdam do práce a pak si mě převzal gynekolog. Jenže v práci jsem měla výpověď takže vůbec nevím jak to je a právě proto mi pak napsala jen že jsem v těhotenství a jako pokračování od 12.3.

Elishka1
Závislačka 3228 příspěvků 03.04.19 11:54

bude se to počítat jako by to byla jedna, takže žádné první tři neplacené dny

KamisB
Kelišová 6914 příspěvků 04.04.19 06:54

@Katty1111 - tak pokud to dala jako pokračování tak to bude v pořádku a nebude se to znovu počítat od začátku.

Váš příspěvek
Reklama