Dvě čárky, 17 dc

Anonymní
13.8.20 17:03

Dvě čárky, 17 dc

Ahoj, zajímalo by mne jestli někdo nemá podobnou zkušenost. Poslední ms byla teď od 28.7 do 2.8 jsem tedy dnes 17 den cyklu. Minulý čtvrtek tedy 10 den cyklu jsem jednorázově zakrvacela. Poslední dva-3 dny růžové spinim a dnes jsem našla slabounkou čárku na testu.
Kdy mi mohla proběhnout ovulace? Vubec mi to nedáva smysl. Děti už mám dvě ale toto 8o 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18238
13.8.20 17:07

Tak asi byla hned po ms, klidně mohla byt 3.8. Jinak bys nemela pozitivni test uz tak brzy :nevim: to zakrvaceni mohlo byt uhnizdovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9354
13.8.20 17:48

Vím o mamince co otěhotněla že styku 2 dny před menstruací. To by taky mohlo vycházet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
13.8.20 19:48

@morinka7
Nemyslíš PO MS??? Protože kdyby před, tak tím pádem měla posunutou ovulaci a pokud by těhotenství nevyšlo i posunutou případnou MS :nevim:
Zakladatelka měla (zřejmě) MS v termínu a týden, to určitě nebylo slaboučké špinění jako uhnizďování

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9354
13.8.20 20:46

@werajsik
Ne před ;) Spermie si počká i 5 dní. Taky mě to zpočátku hodně udivilo. Ale jiný den to být prý nemohla a i doktor řekl že je to ve výjimečných případech možné. „Menstruaci“ měla pak až do druhého trimestru.

Ale jak píšeš nejspíš měla zakladatelka ovulaci těsně po konci menstruace. A i to není moc běžné ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 21:38

Ano ms jsem měla normálně v termínu, silnou a týden takže musela byt teda ovulace hned po tom. Což jsem teda vůbec nečekala 😱

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama