Dvě tváře manžela

Anonymní
26.5.20 10:19

Dvě tváře manžela

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda se s tím někdo setkal.
Jsem s manželem 18 let, máme malinké děti. A poslední dobou se dozvídám věci, které nedokáži pochopit. Lže mi, třeba v úplných maličkostech, které ani nemají význam a ani nechci domýšlet, v čem všem je mi schopný lhát. V těhotenství mi vykládal, jak se na miminko těší, venku o tom mluvil tak, že se nám stala taková nemilá věc a čekáme další dítě, a myslím, že to podával ještě i jinak. Udělala jsem si něco s nohou, pomohl s dětmi, objal mě a odjel do práce, to že nemůžu téměř chodit ho nezajímalo a prohlásil komusi do telefonu, že se neozval dřív, protože má stará něco s nohou a musel se postarat o fakany 8o 8o Mě je úplně zle z toho, jak o nás mluví, už jednou jsem slyšela, že o mě vykládal jako o jeho „staré, která pindá“ a když jsme se pohádali, vykládal to kamarádovi, přibarvil, vytrhnul úplně z kontextu a že jsem úplně vymaštěná. To jsou všechno záležitosti poslední doby. Dosud jsem si myslela, že nikde venku nic neřešíme a on mne takhle uráží a o dětech mluví takhle, přitom doma se chová jinak :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1581
26.5.20 10:27

To se asi baví s kamarády, ne? Nechci ti brát iluze, ale co mám já osobně zkušenost, tak takhle mluví o dětech a manželkách před ostatními chlapy vlastně všichni muži. Opakuji, co mám já zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2082
26.5.20 10:28

No… a co chceš vědět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.20 10:38

@Bandii jako nejsem naivní, nečekám, že se bude vyjadřovat láskyplne, ale toto 8o ja jsem tohle snad nikdy nezažila.
@azaleila ptám se na začátku, zda se s tím někdo setkal, mě přijde úplně zarážející a smutne, že o nás takhle mluví?
Je to normální se takhle vyjadřovat o svoji rodině a případně lhát v blbostech?
@zoidberg tebe čtu ráda, co ty na to?

• Nahlásit
  • Citovat
269
26.5.20 10:38

By me zajimalo jak ty o něm mluvis s nejlepsi kamarádkou :mavam: ja ji klidne reknu, ze me zase nasra*
Ja kamarady a kolegy sveho muze znám a občas si taky poztěžuje na buzeraci :mrgreen:

Příspěvek upraven 26.05.20 v 10:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9161
26.5.20 10:40

Tak se ho zeptej, proč o vás takhle mluví :nevim: Spousta chlapů bohužel takhle mluví před kamarády, asi si připadá důležitej, nebo nevím. Ale taky by se mi nelíbilo, kdybych svého chlapa slyšela, že o mě takhle mluví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2746
26.5.20 10:45

Jen si před kamarády leští brko. Někteří takový jsou bohužel. Máš dvě možnosti, ignorovat to a nebo co bych udělal já: Dostal by takovou čočku, že by se z toho podělal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16463
26.5.20 10:45

Po 18 letech malinké děti? To je vám 40?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
26.5.20 10:47

Ale oslovení stará by se mi fakt nelíbilo. A fakani, je to slovíčkaření. Kazdy muz je jiný, nektery takhle asi mluví, ale neprijde mi to nejak hrozné. A to lhaní, chlapi si občas něco přibarví podle svýho no, neni lhani jako lhani. Me se libi jak si kazda zenska chce vzit domu dokonaleho chlapa, podle sebe dokonaleho a neustale resit, kdyz je neco mimo tabulky. Je to samostatna jednotka a nebude nikdy dokonalej. Hlavne, ze doma je skvelej a ze k vam se chova hezky ne? Zas tak nic spatnyho nedela. Pokud ti to vadí tak mu to rekni, tady to nevyresis. Nemuze vedet, ze ti to vadi, kdyz mu to nereknes. Chlapi jsou proste víc rázní nez zenska a nekteri o neco víc nez ti druzí.

Příspěvek upraven 26.05.20 v 10:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1593
26.5.20 10:49

Znám chlapy co takhle o své rodině mluví, ale taky doma mají nějaký problém, není to tak že by bylo doma všechno v pořádku a venku byli takhle hnusní. Můj chlap se tomu sám podivuje co někteří jeho kamarádi vypustí z pusy a dává to k dobru když přijde z hospody, tak celkem žiju v představě že tímhle stylem o nás fakt nemluví a tu představu mám v plánu si uchovat. Zeptala bych se ho proč mluví tak hnusně, jestli má problém, a jestli problém nemá, tak ať si tak laskavě mluví jen ve chvíli kdy ho nemůžeš slyšet… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1060
26.5.20 10:53

@Bandii Máte zvláštní zkušenosti. Nikdy jsem neslyšela zadnyho chlapa takhle mluvit o dětech či své ženě. Resp. slyšela, ale to nejsou muži, to jsou většinou ty vemena co posedávají radši u TV s rukou v kalhotech a v druhé ruce pivo místo toho aby se věnovali rodine.

Na toto téma jsem se bavila s partnerem, který takový chlapi absolutně nechápe a ma pravdu v tom, jak se asi ma ta žena potom cítit když někam přijde, když se o ní takhle baví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
26.5.20 11:03
@alena1995 píše:
@Bandii Máte zvláštní zkušenosti. Nikdy jsem neslyšela zadnyho chlapa takhle mluvit o dětech či své ženě. Resp. slyšela, ale to nejsou muži, to jsou většinou ty vemena co posedávají radši u TV s rukou v kalhotech a v druhé ruce pivo místo toho aby se věnovali rodine.Na toto téma jsem se bavila s partnerem, který takový chlapi absolutně nechápe a ma pravdu v tom, jak se asi ma ta žena potom cítit když někam přijde, když se o ní takhle baví.
:palec: Už jsem tady na jedno takové téma diskutovala. Přesně ty, co mají doma právě ta zmiňovaná vemena, se obhajovaly, že takhle o svých ženách mluví všichni chlapi, když jsou mezi sebou. Musely se poplácat po zádech a ujistit se, že jsou takoví opravdu všichni. :lol: Hlavně si nepřipustit, že mají doma hovádka a že někde tam venku jsou gentlemani, kteří si umí svých žen vážit.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1060
26.5.20 11:06

@berusa.m Ní, vidím to úplně stejně. Protože to přece není normální, nebo ano? Jsou chlapi opravdu takovi? Já jsem si opravdu jistá, že můj partner o nás mluví slušně. Emimino mi začalo brát všechny dobré iluze o mužích :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
26.5.20 11:08

Mně by to taky vadilo. Ale manžel by si to nedovolil. A ne ze strachu, ale má charakter a nepotřebuje si takhle nic dokazovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13994
26.5.20 11:09
@Anonymní píše:
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda se s tím někdo setkal.
Jsem s manželem 18 let, máme malinké děti. A poslední dobou se dozvídám věci, které nedokáži pochopit. Lže mi, třeba v úplných maličkostech, které ani nemají význam a ani nechci domýšlet, v čem všem je mi schopný lhát. V těhotenství mi vykládal, jak se na miminko těší, venku o tom mluvil tak, že se nám stala taková nemilá věc a čekáme další dítě, a myslím, že to podával ještě i jinak. Udělala jsem si něco s nohou, pomohl s dětmi, objal mě a odjel do práce, to že nemůžu téměř chodit ho nezajímalo a prohlásil komusi do telefonu, že se neozval dřív, protože má stará něco s nohou a musel se postarat o fakany 8o 8o Mě je úplně zle z toho, jak o nás mluví, už jednou jsem slyšela, že o mě vykládal jako o jeho „staré, která pindá“ a když jsme se pohádali, vykládal to kamarádovi, přibarvil, vytrhnul úplně z kontextu a že jsem úplně vymaštěná. To jsou všechno záležitosti poslední doby. Dosud jsem si myslela, že nikde venku nic neřešíme a on mne takhle uráží a o dětech mluví takhle, přitom doma se chová jinak :,(

Ono i opačně je to „skvělý“, ale to ti bohužel nikdo nevěří, protože je to taaak hodnej chlap a slušnej. Za mě možná jen chce zapadnout mezi svý debilní kámoše. Takhle, je to blbec, ale na rozvod to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama