dvojčátka-1.těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
saša.l.
Nováček 3 příspěvky 05.02.09 22:37
dvojčátka-1.těhotenství

Zdravím všechny těhulky!:)

Jsem tady poprvé,tak doufám,že píšu do správné diskuze:)
Je mi 26 let,jsem poprvé těhotná,nyní v 7.týdnu těhotenství a tento týden jsem se dozvěděla,že čekám dvojčátka(zatím to vypadá na jednovaječná).
Musím říct,že jsme s manželem šťastní a v šoku zároveň:)

Mějte se krásně,nastávající maminky,držím Vám všem palce a budu ráda,když mi třeba napíšete:)
Zdraví Saša

Reakce:
Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 05.02.09 23:17

Ahoj, tak to ti moc gratuluji :-) :-) ! Taky jsem byla v šoku, když mi doktor oznámil místo jenoho mimnka rovnou dvě. Sice dvouvaječný, ale alespon jsem si je poznala :lol: . Ničeho se neboj. Má to i hodně kladů a hlavně to, že má jeden druhého a krásně si vyhrají spolu. ted sice máme období vzdoru, ale neměnila bych.
Mrkni se do diskuzí, třeba tam najdeš nastávající maminky dvojčátek, které tě rádi přijmou mezi sebe. Tak bezproblemové těhu a hodně radosti s miminkama :wink:

Sati
Extra třída :D 11522 příspěvků 05.02.09 23:24

Jedna dvojčecí diskuze je zde :
https://www.emimino.cz/modules.php?…

HankaB
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 07.02.09 19:41

Sašo, moooc gratuluji k dvojčátků, je to nádhera. Taky jsem jednou odcházela od doktora v šoku :lol: Ale moje intuice mi to říkala už předem. Jednovaječná jsou bezvadná - líbí se mi, když jsou stejný … A když čekáš první, je to fajn, že nebudeš starší děcko ochuzovat (přeci jen ta péče dá zabrat). Nakonec mi přijde škoda, že nyní dvojčátka nečekám … užij si to!

saša.l.
Nováček 3 příspěvky 07.02.09 20:24
poděkování

Moc děkuji za povzbudivé zprávy:)Musím říct,že za týden od té noviny už nejsme s manželem v šoku,ale vyloženě se těšíme.Už si ani jedno děťátko neumím představit:)Můj manžel je hračička,tak už vybral větší auto,dvojčecí kočárek,vymýšlíme kam dvě postýlky dáme:)Je to úžasné.Tak teď klepu na zuby,aby to opravdu vyšlo a oběma špuntíkům se v bříšku hezky dařilo.Vím že zbytečně se nervovat nemá cenu,strachem si naopak uškodím,tak myslím pozitivně.Mluvíme na ně,zpívám jim:)
Mějte se krásně maminky
 Saša

LAA
Nováček 1 příspěvek 21.05.11 16:26

ahoj, já mám doma už již tři a půl měsíce stará dvojčata - jednovaječná děvčata, a postýlky jsme měly pro holky zvlášť, ale rychle jsme je spojovaly do jedné velké, protože nechtěly být bez sebe. Teď si vždy propletou ruce a je klid. Jsou to dvojté radosti i starosti, ale jak jsou stejná, to je na tom to nejhezčí. Porod jsem měla normální přirozený a nechá se to zvládnout.

annahoj
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 23.05.11 19:36

Ahoj,nevím,jestli ještě tato diskuze finguje,také jsem se dozvěděla,že čekám dvojčátka,jsem z toho mírně v šoku a mám z toho hrozný strach,jak to všechno zvládneme…
Není tu někdo,kdo čerstvě čeká dvojčátka?

IvanaOl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.11 11:28

Ahoj, je tu diskuze dvojčátka 2011, tam spolu diskutují nastávající maminky dvojčátek. Pak jsou tu ještě nějaké další diskuze dvojčátkových maminek, ale co jsem se dívala, tak tam už povětšinou mají mimča na světě :dance:
Já čekám taky dvojčátka, jsem ve 25tt. Čekám chlapečka a holčičku. Zpočátku jsem byla hned dvěma dětmi trošku zaskočená (první těhotenství) a pořád mám malinko obavy, ale už se na mrňouse moc těším :lol:

annahoj
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 24.05.11 19:19

IvanaOl - díky za odpověď.Já jsem teprve na začátku,(6.tt)po pravdě-trochu jsem to obrečela,když jsem se to dozvěděla-byla jsem v šoku,i když se to dalo čekat,ale mám obrovský strach,jak to všechno budeme zvládat…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >