Reklama

Dvojčátka 4tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenyta
Nováček 5 příspěvků 04.12.17 13:51
Dvojčátka 4tt

Zdravím, maminky, těhulky, snazilky :)
Dnes jsem byla na gynde 4.12.,poslední menses jsem měla 21.10.,podle pana gynekologa bych měla mit miminka dvě a jsem prý ve 4tt. Ale kamarádka čeká sice jedno, ale měla poslední menses úplně stejně jako já a je 6tt.,tak mi to trochu hlava nebere. Máte s tím některá podobnou zkušenost? :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

bjetuschka
Závislačka 4638 příspěvků 04.12.17 13:53

Počet dětí nemá vliv na počet týdnů… spíš se jeden z lékářů spletl… zkus si najít na internetu nějakou kalkulačku, která ti spočítá přesně v kolikátým jsi.

tzipora
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 04.12.17 13:56

@Jenyta Muzu se te prosím zeptat, jak jsi prijala, ze cekas dvojčatka?

Jenyta
Nováček 5 příspěvků 04.12.17 13:56
@bjetuschka píše:
Počet dětí nemá vliv na počet týdnů… spíš se jeden z lékářů spletl… zkus si najít na internetu nějakou kalkulačku, která ti spočítá přesně v kolikátým jsi.

Tohle všechno vím, je to me dá se říci páté těhotenství, ale měla bych podle mě být ten 6tt.,tak teď nevím :/

fragola
Generální žvanilka 24786 příspěvků 04.12.17 13:56

@Jenyta Pokud byl 21.10. 1 den poslední MS, jsi teď 6+3 ;) Gratuluji :kytka:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42570 příspěvků 04.12.17 13:57

Jsi čtyři týdny těhotná, ale v šestém týdnu těhotenství (počet týdnů odoplodnění se od počtu týdnů těhotenství liší o dva týdny). Prostě jste děti počali plus minus před čtyřmi týdny, ale termín porodu bys měla čtyřicet týdnů od data poslední menstruace (a třicet osm od data početí).

Jenyta
Nováček 5 příspěvků 04.12.17 13:58
@tzipora píše:
@Jenyta Muzu se te prosím zeptat, jak jsi prijala, ze cekas dvojčatka?

Jak? je to čerstvé, navíc mám doma tři malé děti a to co mi lékař řekl mi vhnalo slzy do očí. Melancholie.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.17 13:58

@Jenyta mela jsem posledni menses 25.10. A jsem dnes v 6 tydnu. Konkretne 5+5. Nejspis se tvuj lekar spletl. Prosim o anonym, tehotenstvi tajim. Dekuji.

Včelička992
Závislačka 3344 příspěvků 04.12.17 13:59
@Jenyta píše:
Dnes jsem byla na gynde 4.12.,poslední menses jsem měla 21.10.,podle pana gynekologa bych měla mit miminka dvě a jsem prý ve 4tt. Ale kamarádka čeká sice jedno, ale měla poslední menses úplně stejně jako já a je 6tt.,tak mi to trochu hlava nebere. Máte s tím některá podobnou zkušenost? :roll:

spis to kazdy doktor zmeril jinak. Taky plod nemusi odpovidat presne tomu tydnu, ve kterem jsi. Ja cekala dvojcata a dozvedela jsem se to v 6tt a vzdy jedno miminko bylo mensi a tim padem neodpovidalo tomu danemu tydnu.

Jenyta
Nováček 5 příspěvků 04.12.17 13:59
@fragola píše:
@Jenyta Pokud byl 21.10. 1 den poslední MS, jsi teď 6+3 ;) Gratuluji :kytka:
děkuji, to jsem si taky myslela, ale lékař to bral dle ultrazvuku :/

solip
Kecalka 432 příspěvků 04.12.17 13:59

Pokud byl prvni den posledni menstruace 21.10., jsi v probihajicim sedmem tydnu (6tydnu+2dny). Koukni na nejakou tehotenskou kalkulacku, treba tady: http://www.maminkam.cz/…a-kalkulacka#…

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 04.12.17 14:06

Mně se to stalo a doktor se nespletl. Prostě napsal 4+0 aniž by něco extra měřil. Na příští kontrole (o tři týdny později) už to bylo 9+3.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 04.12.17 14:14
@Jenyta píše:
Dnes jsem byla na gynde 4.12.,poslední menses jsem měla 21.10.,podle pana gynekologa bych měla mit miminka dvě a jsem prý ve 4tt. Ale kamarádka čeká sice jedno, ale měla poslední menses úplně stejně jako já a je 6tt.,tak mi to trochu hlava nebere. Máte s tím některá podobnou zkušenost? :roll:

ms nemá vliv, vliv má ovulace a tu může mít každá baba jindy..

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 04.12.17 14:32

Ve 4tt ti jeste nevynechala menstruace a podle ultrazvuku by doktor rozhodne nepoznal těhotenství, natož dvojčata. myslel určitě že jsi 4 týdny těhotná. takze 7tt.

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.17 17:39

Ve 4 tt doktor na ultrazvuku uvidi max delozni sliznici ale ne nic v ni a uz vubec ne, ze jsou tam dvojcata.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >