Dvojčátka 9měsíců +

624
30.7.13 11:12

Dvojčátka 9m +

Ahoj maminky dvojčátek :mavam: Najde se tu nějáká maminka s přibližně starýma dvojkama a chtěla by se podělit o radosti a starosti co dvojčátka přináší? Já mám Holčičku Aničku a chlapečka Honzíka. Narodili jsme se 19.10.2012.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2964
30.7.13 11:14

Ahoj našim dvojkám bude zítra 9 měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
R2
3655
30.7.13 11:16

Ahoj, nvm jestli se teda můžu přidat, holky mají 13měsiců korigovaně 11 a půl a odpovidají zhruba osmi měsicům :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
30.7.13 11:20

Ahoj Holky :mavam: :mavam: vítám vás :mavam: R2 to je jasný, že jsi vítaná. Nečekala jsem, že odpovíte tak rychle, ale jsem ráda.
SarkoC děti měli hezkou váhu. Copak ted dělají vaši prdolkové? Já jsem je uspala. Anička spinká v kočárku venku a Honzík v ložnici v postýlce. Jak vám děti spinkají přes den?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
R2
3655
30.7.13 11:23

Holky si tu ted vedle mě hrajou, a krmí nenápadně křupkama psa místo sebe :roll: Jinak mě holky spinkají dva krát denně normálně chodí taky ted nějak, ale dneska chrápali do desiti 8o jedna teda usla dost pozdě, ale druhá spinkala normálně, a odpoledne mě spinkají dvě hodky většinou na prochajdě, ale spí tak krásně i v postýlce, v noci spí celou noc, ale usinají kolem desiti až :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
30.7.13 11:36

My dnes taky spinkali o hodku déle. Asi to počasí. Jinak nespinkáme celou noc. Ukládám tak v osm a dětem se tedy vubec nechce spinkat i když jsou očividně unavene. Chodíme tam cca hodinu dávat dudlik a napít čaje. No když už usnou, tak Anička se třeba cca za hodku vzbudí a chce čajík a pak spinká třeba do pul jedné a je schopna po hodině se ozívat na čaj celou noc. Když ji zkusím udělat mléko někdy vypije cca 50ml za pul hodky někdy nechce vubec jen čaj. Honzik se budí po cca 3- 3,5 hod na mléko vypije 100ml. V noci to mám veselí v kuse dám max. 3 hodinky. Chodí spinkat spolu, ale kolem 00:00- 01:00 Honzíka odnáším do obývacího pokoje kde zustává až do rána, aby ho Aninka nebudila, protože když se vzbudí jindy než na jídlo už nechce spát. Přes den spinkají dopol cca 1,5- 2 hod a odpoledne také tak. Odpoledne vstávají kolem 15:30-16:00 a pak jdou spinkat v osm a do devíti brečí. Jsou tedy vzhuru 4 hodky a usínají po 5 hodkách. Neni to dlouhá doba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
R2
3655
30.7.13 11:45

S tím večerním spaním to máme stejné, ale holky v postýlce nebrečí, oni tam piští a povidají si něco, někdy je tam necháme ale většinou, když tam piští dlouho, tak je vememe oni si tu chvíli pohrají a usinají, teda to máte vyživné noci pořád, to teda nezavidím, holky dost pijí čajík i přes den a v noci si mlíko nevemou :cert: i kdyby měli teda my jsme prdolky malí totiž. A těch 5hodin i víc vydrží holky vzhůru jenom večer mi taky :think:
Jinak se holky občas navzájem taky vzbudí, ale spinkají už sami v pokojíčku, a nedáváme nikoho pryč, museli si zvyknout :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
30.7.13 11:45

R2 jak se jmenují tvoje cácorky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
30.7.13 11:53

Každý měsíc se děti mění, každý měsíc navíc je znát. Třeba se to ještě podá. Obdivuji tě, že si je ještě berete k sobě, ale zas víš že ti budou spinkat až do rána. Já vim, že se budou celou noc budit. No mléko už nechce přes den ani jeden. Honzik pije mléko v noci a Anička moc nechce, ale když se budí tak to zkoušim jestly nemá hlad. Většinou vyhraje čajík. Ona ted zas blbne s papánim. V noci ve 2 hod vypila 50ml a snidani jsem jim dělala v 9 hod a nechce potvora papat. Plive to nebo vubec neotevře pusinu, tak byla bez snídaně. To bude zas období. Nechápu, že nemá hlad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
30.7.13 11:54

R2 můžu se zeptat kolik vážíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
30.7.13 11:56

SarkoC asi jsi už zaneprázdněná vid :D :D Já až se vzbudí ty moje prdelky, tak se taky odmlčim :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
R2
3655
30.7.13 11:59

Mě si holky krásně hrají v ohrádce, mají ju pořád otevřenou a chodí si tam jak chcou :palec: Holky se jmenují Tea má 6320 a Beata má 6360,my jsme prtavci :hug: ale my jsme měli teda u narození méně než Vy, i @SarkaC a celkově vše dohaníme pomalu při narození měli tea 1450 a bea 1580

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
30.7.13 12:05

Tak to jste byli opravdu malincí. Jsou to malé bojovnice. Já je spolu zatim nemůžu nechat hrát, protože po sobě lezou a nechtěně si ubližují. Musim být s nimi a když potřebuji odběhnout, tak jednoho strčim do menší ohrádky a druhý je před ohrádkou. Honzik už je vzhůru a Anička asi dospává to svoje noční vstávání ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6787
30.7.13 12:13

Já mám dvojčátka narozena 20.10.2012
A existje tady uzavřená skupinka Dvojčata 2012 https://www.emimino.cz/…jcatka-2012/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
R2
3655
30.7.13 12:16

Určo dospavá, je třeba to někde nahnat no :hug: Holky se občas taky tahají placají pichají, ale jen občas, a to hned zakročíme, jinak pokud je to jen škadlení braní hraček apod, tak je necháváme at si to vyřeší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama