Dvouleťák nechce pit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda1985
Stálice 76 příspěvků 1 inzerát 18.10.18 12:26
Dvouletak nechce pit

Kolik toho vypiji vasi dvouletaci? Malej nechce pit, velmi zridka zabere stava, tzn sirup, ikdyz vim, ze by to nemel ale piti moc neda. Pocurane pliny ovsem rozumne ma. Umele mliko uz taky davno nepije :roll:

Reakce:

G.a.b.c.a20
Kecalka 353 příspěvků 18.10.18 12:40

Dcera vypije tak 1l az 1,5l..

tininas
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 18.10.18 12:42

Ahoj.

Můj dvouletý tomu pití také moc nedá, ale u nás zabírá brčko do nápoje. :)

Uživatel je onlineEnnny
Ukecaná baba ;) 1589 příspěvků 18.10.18 13:06

Pleny už nemá,ale na WC chodí minimálně 6× za den takže neplasim,ale taky moc nepije, ikdyz zas nemá problém sníst celou okurkou :lol: má rád polívky a když už si nevím rady uvařím meltu s mlékem a to mu chutná (ikdyz nesladim) jinak on jedině vodu s hrnku obyč keramického s tygrikem z jiného pít nechce vůbec :roll:

iwa83
Kelišová 6546 příspěvků 18.10.18 13:10

Taky máme domá nepijana. Zásadně jen vodu - šťávy, čaje, džusy, mošty - nic nezabírá. Já už to vzdala s řešením - nabízím, občas to dostane příkazem, ale jinak je čilá, když čúrá, tak je moč světlá bez zápachu a s bobkem nemá problém. Teda mimo ten, že naň občas zapomíná a je jednou za 2 dni. Ale nic co by vyžadovalo extra úsilí. Zatím se to nelepší ani ve školce (je jí 2,5) tam už si snad taky zvykli - že pouze a jen čistá voda, že s čajem, kakaem a podobně maj smůlu.

1 - 1,5l nevypije ani omylem

Linda1985
Stálice 76 příspěvků 1 inzerát 18.10.18 13:22

@iwa83 tak to sme na tom stejne ale co pak ty ledviny. Prestali vedra a sotva do nej dostanu 4 dcl hruza

Uživatel je onlineEnnny
Ukecaná baba ;) 1589 příspěvků 18.10.18 13:43

@Linda1985 zkusit to do nich fakt nacpat v jidle ,jinak to asi neuděláme :nevim:

Elishka1
Závislačka 2741 příspěvků 18.10.18 13:44

U nás už je tradice, ze každý den je kus okurky, dřív jsem strouhala, ted krajim na spaliky. A vodu tahám všude sebou a průběžně nabízím

Linda1985
Stálice 76 příspěvků 1 inzerát 18.10.18 13:50

@Elishka1 no jenze udajme okurka odvodnuje

Elishka1
Závislačka 2741 příspěvků 18.10.18 13:52
@Linda1985 píše:
@Elishka1 no jenze udajme okurka odvodnuje

to mi ani neříkej :zed:

iwa83
Kelišová 6546 příspěvků 18.10.18 13:53

@Linda1985 Já vím, ale násilím do ní nic nedostanu :( A čm víc tlačím, tím větší je zabejčenost, tak to nechávám tak nějak na ní- občas se napije víc, občas míň.

Uživatel je onlineEnnny
Ukecaná baba ;) 1589 příspěvků 18.10.18 13:59

https://omedicine.info/…zhazhdu.html

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Anorexie je zpět? Bučková zazářila na mole a hned byl oheň na střeše!

Modelka Eliška Bučková (29) se po letech vrátila na prkna, která znamenají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >