Růst stoliček a nechutenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markii2
Stálice 72 příspěvků 15.10.18 13:15
Růst stoliček a nechutenství

Ahojte maminy, chtěla jsem se zeptat jestli některé z vás odmítaly děti pozřít cokoliv při růstu stoliček?? Mám roční holčičku, která je hodně kojená. Jídlu zatím moc nedá, je to klasický ochutnávač a pak tradá k prsu a dopít se… asi před 3 týdny mi z ničeho nic přestala chtít kojení až se mi téměř ztratilo mleko, jídlo nechtěla vuubec.. Nakonec vylezly na onou stranach špičky stoliček a vše se cca do týdne ustálilo… dneska mi opět přestala z ničeho nic pít i jíst - myslím že leze střed stoličky… Ale chtěla jsem se zeptat jestli byla některa z vás v podobné situaci, případně co jste dělaly aby se MM neztratilo???

Reakce:
Renata4
Nováček 3 příspěvky 26.10.18 07:04
Mame to podobne

Ahoj, malymu asi od 15 mesice se prorezavaji 4 stolicky najednou. Je mrzutejsi, nekdy vic. Ale hlavne je prave taky hodne kojeny, neresim to, jak pises ochtnavac a pak se dokojit, to je presny. Jinak ochutnava vse a moc rad ale kojeni taky rad. Kdykoliv nastoupi problemi se zoubky okamzite “ochutnava” mene a hlavne se chce kojit. V noci kdyz je ok se budi tak 2 na kojeni. Kdyz rostou zoubky - radeji to nepocitam :) nevim treba 10 x? Od 21-24 spi celkem dobre, po pulnoci to pomalu zacina a k ranu kojim snad co 15 min.. Jsem moc rada ze ho stale hodne kojim, vidim jak si to sam davkuje dle svych potreb a hlavne mu to evidentne pomaha. Myslim ze to je i pro me urcita odmena za to co jsem s kojenim vydrzela, tak ted mam o jine komplikovanejsi situace min. Kojenim zvladame vse, nechutenstvi, nachlazeni, zvysenou teplotu.. prez vse se prenesem :) A ze se nevyspim? To preci k malym detem patri.. Kdybych nekojila bylo by to mnohem horsi pro me i pro nej. A aby se mlicko nestratilo? Tak dlouho se nikdy neodstavil, on obcas kdyz ho to asi boli nejvic nechce ani nic pit jen to moje mlicko, tak se mi stale dela a ja mu jiny piti nevnucuju, neresim nejaky tabulky a doporuceni co by mel atd., pro me je nejdulezitejsim ukazatelem to, ze je stastnej a zdravej :) . Od predchozich deti si ale pamatuju, ze i po urcite pauze jsme se dokazali zase postupne rozkojit..

rady_maty
Nováček 1 příspěvek 26.11.18 20:53

Ahoj, s mým malým mám teď úplně stejné problémy (má skoro 16m). Je to nejedlík, do 14m byl prakticky jen kojený, pak začal trochu jíst, ale malinko. Současně máme i problémy s kojením, když mu rostou zoubky. U řezáků to bylo co zub = problém s kojením týden, bylo znát, že nechce tahat a čeká, že mlíčko poteče samo a když nic, tak se radši nekojí, přes den kojení moc nedal. Teď se mi skoro přes den nekojí už třetí týden a mám dojem, že jsou to stoličky, jsem z toho dost špatná, trvá to už hodně dlouho a taky se bojím, abych nepřišla o mlíčko. Snažím se je tedy párkrát denně aspoň odstříknout, když se malý nenakojí. Uvítala bych taky moc radu nebo zkušenost, kdo jste si něčím podobným prošel??? Většinou dětičky se naopak při růstu zoubků víc kojí.

Markii2
Stálice 72 příspěvků 26.11.18 21:34

@rady_maty ja male vzala dudlika a bylo to o poznani lepsi…Sice ho mela jenom na spani, ale stejne… Ted ji rostou spicaky a to se chce zase kojit porad :zed: !!! Jinak kdyz u tech stolicek nechtela pit tak jsem ji aspon prikladala casteji ve spanku…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >