Reklama

Nerozkouše maso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rezii
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 10.10.18 13:05
Nerozkouše maso

Ahoj, jednoduchá otázka. Syn 20 měsíců je velmi špatný jedlík. Dlouho jedl mixované a dodnes to preferuje, ale naštěstí měkké věci už jí normálně ( kousek brambory, pecivo na kostičky, vařená zelenina, naprosto měkké maso typu ryba, kus knedlíku), hodně se snaží i s věcmi typu syrové jablko a okurka ( jen se tím občas zakucka, ale občas to klapne), ale prostě co nejde, je vepřové, kuřecí a hovězí maso. Chutna mu to, ale ani najemno pokrájené a zapíjené to nezpracuje. Valí to v puse nekonečně dlouho, udělá z toho vysusenou kouli a pak to vyplivne. Takže prostě maso s vývarem mixuju a preliju tím zeleninu a přílohu. Je to ještě normální a nebo už se mam zmínit doktorce ( nějaké špatné svaly???)

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6501 příspěvků 32 inzerátů 10.10.18 13:11

Je to normální, nech ho žít…

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 10.10.18 13:15

Můj syn to nerozkouše ani teď a to je mu 28m :mrgreen:

Rezii
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 10.10.18 13:37
@sladke-mameni píše:
Můj syn to nerozkouše ani teď a to je mu 28m :mrgreen:

A jak to děláš, mixujes? A občas to zkusíš?

Kriss Tina
Závislačka 4987 příspěvků 10.10.18 13:49

A má už vzadu všechny zuby? Jako ono kolikrát s hovězím a vepřovým mám problém i já natož malé dítě :lol:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 10.10.18 14:05

@Rezii

Ani nemixuju, spíš dělám masové vývary a taky mleté maso mu docela jde. Zas mi krásně jí zeleninu a luštěniny v polévkách takže se je snažím dělat z masového vývaru :)

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 10.10.18 14:06

@Kriss Tina
To taky může být, můj v 28m ještě ty poslední stoličky nemá žádné, takže 4 zuby ještě chybí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 23:28

Mému lehce hypotonickému synovi to taky trvalo dlouho. Mixovala jsem skoro do dvou let masa. Po druhém už se rozkousal, ale stejně nemá v oblibě rohlíky, zobne do toho párkrát a odloží, že by snědl krajíček chleba, to ne. Musí to mít na čtverečky a stejně nikdy nesní vše. Je drobnější, 13 Kg 2 roky a 9 měsíců. Maso už pěkně pokouše, když má hlad, ale je vybíravý a co se musí víc kousat a není hlad, tak to prostě odloží. A naplnit pusu a vyplyvnout, to známe taky, ale už to dělá málokdy. Já si myslím, že do puberty ho to přejde. ;)

Rezii
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 10.10.18 23:31
@Anonymní píše:
Mému lehce hypotonickému synovi to taky trvalo dlouho. Mixovala jsem skoro do dvou let masa. Po druhém už se rozkousal, ale stejně nemá v oblibě rohlíky, zobne do toho párkrát a odloží, že by snědl krajíček chleba, to ne. Musí to mít na čtverečky a stejně nikdy nesní vše. Je drobnější, 13 Kg 2 roky a 9 měsíců. Maso už pěkně pokouše, když má hlad, ale je vybíravý a co se musí víc kousat a není hlad, tak to prostě odloží. A naplnit pusu a vyplyvnout, to známe taky, ale už to dělá málokdy. Já si myslím, že do puberty ho to přejde. ;)

Eh díky, máme doma asi stejné exemláře, akorát ten můj hypotonii nemá, tak maximálně má hypotonickou pusu:D Máme 11 kg. Tak snad ho to přejde:D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Slezáček: Socha Věry? Když si Majka z Gurunu podává ruku s Bakalou

Socha Věry Špinarové, nově odhalená v Ostravě, se mi nelíbí. Ne že by mi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >