Dvouleté dítě - jaký průběh covidu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
735
28.11.21 16:26

Dvouleté dítě - jaký průběh covidu?

Ahoj všem maminkám,
máte někdo reálnou zkušenost s průběhem covidu u dvouletého dítěte? Co dětem bylo? Jaký byl průběh u takhle malinkého dítěte? Spíš mě zajímá jen teď ta podzimní vlna…
Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35701
28.11.21 16:39
@ewanka píše:
Ahoj všem maminkám,
máte někdo reálnou zkušenost s průběhem covidu u dvouletého dítěte? Co dětem bylo? Jaký byl průběh u takhle malinkého dítěte? Spíš mě zajímá jen teď ta podzimní vlna…
Díky!
že deset dětí neví o tom, že je vůbec nakažené neznamená, že tvé dítě to bude mít stejné.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
28.11.21 16:43
@vokishka píše: že deset dětí neví o tom, že je vůbec nakažené neznamená, že tvé dítě to bude mít stejné.
myslím, že to zakladatelka chápe, ale i přesto ji zkušenosti ostatních zajímají.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.21 17:09

Můj syn měl cca ve 2 letech covida. Měl rýmu, trochu kašlal. První 3 noci šíleně plakal od bolesti, prakticky nespal, jenom se kroutil a křičel, naříkal :„au, bebi, hlavina… Nožky…“ Účinek analgetik byl nulový. Pak se to pomalu lepšilo.
Anonym -zdravotni info dítěte.

• Citovat
  • Nahlásit
15753
28.11.21 17:10

Mam aktualne „nemocne“ 3 deti, 4r, 7r a 9r. 4r dva dny hur jedla, mela tak den 37.5 a asi trikrat si zakuckala, 1 zasmrkala. Starsi deti mely 2 dny zvysenou do 38 a celkem rymu, nejstarsi dcera jeste 2-3 dny drazdivy kasel (spis takove kuckani). Mame to tyden, mladsim detem neni uz nic a starsi jeste trochu smrka. Hur jsme dopadli my ockovani dospeli, vzhledem k tomu, ze s vlastnimi detmi je kontakt intenzivni, tak jsme neunikli ani jeden…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
28.11.21 17:40

U dcery jsme to zjistili tak že musela chodit na PCR testy jelikož jsem onemocněla já i manžel. Nakonec tedy i dcera ale průběh neměla vlastně žádný. Chovala se jako by ji nic nebylo, nekašlala, neměla rýmu prostě nic. V té době měla 2,5 roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12524
28.11.21 18:11

Nejsem si jistá jestli ho syn měl, ale když sme ho s manželem měli tak měl asi tak den zvýšenou teplotu, kterou jsme srazili cipkem a to bylo vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
30.11.21 19:47

My jsme teď doma s 2.5 letým v izolaci. Nebýt testu, na který jsme museli kvůli covidu ve školce, tak o tom nevíme, není mu nic. My oba očkovaní a po covidu (prodělali jsme před rokem) a nenakazili jsme se, navzdory všem pusám a blízkému konktakt s malým. Paradoxně malý teď šest týdnů kašlal a covid to nějak utnul, je teď úplně bez kašle. Teploty nemá, nálada dobrá, vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat