Dvouletý andílek

275
12.7.15 21:06

Dvouletý andílek

Ahoj maminky, píši ohledně tragédie, která se stala. Dvouletý chlapeček, který nepřežil pád z balkónu. :,(

Je mi z toho hrozně moc smutno, mám doma dvouletou holčičku, pěkný éro, ale i tak, dneska jsem se na ní dívala úplně jinýma očima, zamyslela jsem se nad tím, jak důležité je vážit si každé sekundy, kterou s rodinou trávíme. :srdce: Že dnes tu jsou a zítra už být nemusí, nedokáži si představit, že bych přišla o svou dceru, NIKDY!!! Asi bych to nepřežila. Je mi hrozně líto rodiny, co teď asi prožívají, plakají nad prázdnou postýlkou, zbyly už jen vzpomínky a fotky. :( Chudák i ten tatínek, ano měl ho hlídat, ale na výčitky je asi už pozdě. Je mi z toho hrozně ačkoliv tu rodinu vůbec neznám, hrozně bych jim ráda nějak pomohla. I když tady to zahojí asi jen čas… Andílku měj se v nebíčku krásně. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22814
12.7.15 21:09

A proč anonym?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
12.7.15 21:12

Já nevím, ani jsem si nevšimla, asi omylem jsem tam ťukla na mobilu… Zakladatelka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anro
12.7.15 21:20

Ježiši to je strašné. Taky si to nedovedu vůbec představit, a radši ani nepředstavuju, protože začnu hned brečet. Jsem přesvědčená, že kdyby se něco takového stalo mým dětem, nepřežila bych to-a to doslova :(

• Nahlásit
  • Citovat
6540
12.7.15 21:30

@Jane.Nem napsala jsi to moc krásně, je mi moc líto rodiny :,( :,( :,(, mě tyhle tragédie kdy se stane neštěstí detěm berou, nedokážu si představit, že by se něco stálo mému chlapečkovi, miluju život, ale bez něj by neměl smysl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
12.7.15 21:31

@Anro Je to strašné, řekla bych, že to nejhorší, co se může stát, smrt dítěte a navíc tak malého, to je hrozná tragédie, mně to nedá, pořád na to musim myslet, na toho maličkého, měl celý život před sebou. :(

Já bych to nepřežila, vážně ne, možná kdybych měla ještě nějaké dítě, tak bych se to snažila zvládnout kvůli němu, ale jinak bych se asi psychicky zhroutila a už se neprobrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anro
12.7.15 21:41
@Jane.Nem píše:
@Anro Je to strašné, řekla bych, že to nejhorší, co se může stát, smrt dítěte a navíc tak malého, to je hrozná tragédie, mně to nedá, pořád na to musim myslet, na toho maličkého, měl celý život před sebou. :(Já bych to nepřežila, vážně ne, možná kdybych měla ještě nějaké dítě, tak bych se to snažila zvládnout kvůli němu, ale jinak bych se asi psychicky zhroutila a už se neprobrala.

Přesně tak si to myslím i já. Jsem stejná, když někde umře dítě, jsem z toho na nervy a brečím. Když je něco takového ve filmu, musím přepnout na něco jiného :(

• Nahlásit
  • Citovat
5538
12.7.15 21:56

Bydlime v 8.patře, doma 2 lete dítě a balkón stará klasika- do prostoru, nezasklen. Tohle bude tak ještě 10let má noční můra… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.15 21:57

Je to hrozná, smutná tragedie, ta bolest co musejí rodiče prožívat…neumím si představit :,( Mám dvě děti, něco se stát…tak snad nepřežiju jediný den :( Je mi neskutečně líto rodičů kterým zemře dítě, jakkoli v jakémkoli věku, musí to být šílené. V zimě mě velice dojalo úmrtí malé holčičky která zemřela na chřipku, nečekaně. Chybí mi slova, co říct k těmto tragediim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1724
12.7.15 22:08

Je hrozné, aby rodiče pochovali vlastní dítě :,( Já mám furt před očima, jak tatínek tuším na Slovensku zapoměl holčičku v autě a ona umřela horkem.. Tohle je taky neskutečné, ten chlapeček. Co si budem vykládat, prostě nejde mět dítko pod dozorem 24hodin denně na 100% a pak se bohužel stane tohle. Nedokážu si něco takového představit, posílám rodičům moc sil!! Ať se mají v nebi všechny tragicky zesnulé děti krásně! :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
12.7.15 22:18

Moc krásně napsáno, taky je mi z toho smutnou. Doma ďáblík 1,5. Kdybych o něj prisla, něco si udělám. Od té doby co ho máme, nemám rada v tv cokoli, kde trpí děti a to sem bývala pěkný drsňak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
12.7.15 22:42
@kve-tinka píše:
Bydlime v 8.patře, doma 2 lete dítě a balkón stará klasika- do prostoru, nezasklen. Tohle bude tak ještě 10let má noční můra… :,(

Kdyby jen 10 let. Před pár lety jsem viděla nějaké pubošky, jak seděly v pátém patře v otevřeném okně a měly z toho srandu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82723
12.7.15 23:06

@-Evka- protože jim to nedochází co se může stát. Před dvěma lety měla moje dcera autonehodu.Bylo jí sotva 18 a přišla"jen" o slezinu. Když mi to policie přišla říct, sesypala jsem se. Zestárla jsem v tu chvíli o 100 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13550
13.7.15 07:27

My naštěstí máme na balkonu síť kvůli kočkám (s ocelovým lankem)..

Zpěvák Eric Clepton prožil kdysi podobnou tragédii(syn 6 let a okno mrakodrapu) - na základě tohoto „zážitku“ vznikla písnička Tears in heaven.. Tady je text i s překladem.. http://www.karaoketexty.cz/…-heaven-4607

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4245
13.7.15 08:32
@Nikolllet píše:
Je hrozné, aby rodiče pochovali vlastní dítě :,( Já mám furt před očima, jak tatínek tuším na Slovensku zapoměl holčičku v autě a ona umřela horkem.. Tohle je taky neskutečné, ten chlapeček. Co si budem vykládat, prostě nejde mět dítko pod dozorem 24hodin denně na 100% a pak se bohužel stane tohle. Nedokážu si něco takového představit, posílám rodičům moc sil!! Ať se mají v nebi všechny tragicky zesnulé děti krásně! :,(

bylo v Polsku a chtěla jsem to také napsat, hned mi to zase vyskočilo v hlavě… jsem z toho byla tenkrát špatná několik dní… a dneska na to budu pořád myslet…

My se teď přestěhovali ze suterénního bytu do třetího patra s balkonem a minulý týden jsme si na balkon pořídili židli a od tý doby jsem z toho nervozní… synovi jsou už čtyři a půl, takže to už chápe, že na balkon sám ne a lézt na tu židli už vůbec ne, ale stejně se na to nechci spoléhat…
to bych nepřežila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama