Dvoulety obcas zvraci

5497
27.5.20 10:18

Dvoulety obcas zvraci

Ahoj,

syn (2 a ctvrt) obcas (treba 1× za tyden, za dva) nejakou dobu po jidle zvraci. Nekdy min, nekdy vic, je videt, ze se mu zacne navalovat a potom se pozvraci. Je to v tomhle veku jeste normalni?

Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
626
27.5.20 10:26

Mě to dělá dcerka vždy po té, co se hodně napije a pak si třeba dřepne. Sice výjimečně, ale jakmile si na delší dobu stlačí naplněné bříško (což po jídle může být i za dvě hodiny - to jídlo tam pořád je), tak se též vyzvrací. Ono stačí, aby dítě na bříško si třeba lehlo po jídle a může to zvracení také vyvolat. Dceři jsou 2 roky a 2 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3293
27.5.20 10:35

@Limi123 mně to dělá dvouletá už teda jen výjimečně, když se přežere nebo přepije a pak si zmáčkne bříško, tak si trochu ugrcne - vyloženě zvracení to není. Teď je zahleněná a zvracela mi dvakrát během týdne, ale byly to ty nudle :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19905
27.5.20 12:12

Můj rok a půl starý ještě nezvracel nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3293
27.5.20 13:08
@Bubla Bůčková píše:

buď ráda, já svýho času prala i dvě pračku poblitýho denně :roll: :mrgreen: a manžel chodil do práce asi tři dny s grckou na zádech, než jsme si toho všimli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5497
27.5.20 21:38
@Bubla Bůčková píše:

Starsi prave take nezvracel, tak u mladsiho nevim. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5497
27.5.20 21:39

Kazdopadne vsem dekuji, vidim, ze to jeste muze byt normalni, tak jeste chvili s lekarem pockam :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
16.6.20 13:57

Ahoj, náš rok a půl starý syn také relativně často zvrací po jídle. Někdy mu zaskočí větší kus, neumí ještě moc kousat. Jindy se zas prerve a napije a pak to vyhodí. Zvrací tak dvakrát do týdne. Musím to probrat s doktorkou, jestli to je ještě normální, nebo ne. Každopádně mám pocit, že musí mít podrážděny všechny trubice od krku až do žaludku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat