Dýchací problémy v těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kikirep
Povídálka 21 příspěvků 03.08.19 11:35
Dýchací problémy v těhu

Ahojky holky, mám menší problémek jsem 12+4 tt a často se mi stává ze nemůžu dýchat začne mě tlačit na hrudi a nemůžu se pomalu ani nadechnout..Když jsem šla k paní odvodní dr řekla mi že to mám ze zad a že mi nějak nepomůže když jsem v těhu řekla mi že mám brát 2× denně brufen ale to se přece nesmí brát v těhu, když jsem jí řekla že mám ryzikové tak mi řekla že mám brát panadol a to také nemůžu brát takže jsem tam šla pro nic za nic ????. Dýchá se mi hrozně a nevím co stím, máte stím někdo zkušenosti? Jak jste stim zápasili????? zatím žužlu jen větrové bombony ale to celkem zabírá jen do té doby dokud ho nedožužlu☹️

Reakce:
Khalesi
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 03.08.19 11:37

Ryzikove??? Žužlu a nedožužlu??? Ty vole :zed:

Zkus masaz a gynekologa.

Kikirep
Povídálka 21 příspěvků 03.08.19 11:43

Co nechápete na tom že mám ryzikové těhu?? U gynekologa jsem byla jako první, poslal mě k obvodní @Khalesi

Kikirep
Povídálka 21 příspěvků 03.08.19 11:44

Rizikové* pardon

Khalesi
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 03.08.19 11:45

Mozna ze bys mela mit rizikove!!!
Tak zkus tu masaz, jestli nejsi nekde zablokovana.

Kikirep
Povídálka 21 příspěvků 03.08.19 11:46

Už jsem se opravila ;) to se může stát každému@Khalesi

flicek18
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 03.08.19 12:11

@Kikirep zkus tu masáž. Ale zajdi si někam na rehabky kde delaji masáž, aby ti to dělal opravdu odborník kost když jsi těhotná. Když nepomůže zašla bych na gyndu a řekla co ti rok obvodní a zeptala se kam s tím ještě můžeš zajít. Pokud má ochotného gyndare, tak poradí.
Já měla v tahu šťávy na omdleni taky takhle na začátku, motani hlavy atd. Gyndarka řekla že ona mě nikam poslat nemuze bohužel, že mám ji za obvodackou a ta mě pošle na vyšetření. Haha obvodacka mi řekla něco vy styl " Jste těhotná tak co by jste chtěla. Musíte to vydržet."… takže chápu jak ti je. Ale zkus tu masáž, držím palce ať je líp :hug:

LucieMD
Kecalka 441 příspěvků 03.08.19 12:13

Já jsem kolem 13 týdne taky začala mít problémy s dýcháním. A protože jsem alergik, tak jsem šla na alergologii. Tam mi zjistili astma, před těhu jsem na vyšetření byla a astma jsem neměla. Prý se někomu v těhotenství objeví :nevim: dali mi sprej, ten ale nepoužívám. Pomáhalo mi vlhko a čerstvý vzduch a doma mít zapnutou čističku vzduchu. Třeba bys to taky mohla mít tím. Bolesti zad se mi objevily taky, ale až později a tam mi pomáhá těhu masáž a zatejpovaní ;) Ibalgin si určitě neber, to se nesmí! Asi bych přemýšlela nad změnou doktorky :roll: snad bude brzo líp :hug:

llida
Kecalka 496 příspěvků 03.08.19 12:53

Takhle brzo se mi jeste dychalo dobre, pozdeli po jsem ale mela taky problemy a hooodne mi pomohla solna jeskyne a v ni pod dohledem ruzna dechova cviceni… u nas je takhle poradan kurz pro tehotne v jeskyni… vzdycky se mi pak krasne dychalo…

Kikirep
Povídálka 21 příspěvků 03.08.19 14:18

@llida tak to my tady nemáme :confused:

Váš příspěvek
Reklama