Dýchám uchem :-)

3425
19.6.11 12:39

Dýchám uchem :-)

Ahojky, asi to bude podle názvu diskuze znít divně a srandovně :lol: , ale já fakt občas dýchám uchem, hlavně teda po ránu. Prostě mi v uchu jakoby trošku lupne a najednou při dýchání slyším ten dech v uchu, a to jen v levém. Pomůže, když se předkloním nebo otočím hlavu doleva, ale jen na chvilku, za chvíli to „naskočí“ zas. :evil: Je to teda pěkný opruz, mám to snad už od puberty a nevím, proč mi to dělá, kdysi jsem kvůli tomu byla na ušním, ale uši mám ok, žádný problém, tak jestli to není od páteře, když mi to přestane při předklonu nebo při otočení krkem. :nevim: Máte to taky někdo nebo jsem jen já takový exot, co musí mít pořád něco spešl…?? :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.6.11 12:47

Andul jsi exot :lol: :lol: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1568
19.6.11 12:48

:nevim: zkušenost nemám, ale mě zase „cvaká“ oko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.11 12:51

Heleď, já tohle mívám, když se vysmrkám a asi hodně frknu nebo co :zed: taky pak slyším svůj dech v uchu a není to moc příjemné… ale mám to jen chvíli :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13117
19.6.11 12:59

je to jen přetlak, uchem nedýcháš, jen slyšíš ten vzduch, je to jako když letíš letadlem a dostaneš žvejku nebo bonbon

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
19.6.11 13:01
zvizatinka píše:
Heleď, já tohle mívám, když se vysmrkám a asi hodně frknu nebo co :zed: taky pak slyším svůj dech v uchu a není to moc příjemné… ale mám to jen chvíli :jazyk:

No, to je přesně ono!! :pankac: Jako při smrkání.. :pankac: :lol: Jenže já to mám vkuse třeba i hodinu, pak to teda zas zničehonic přestane a začne zas druhý den ráno. Ale je to protivné, nepříjemné a hlavně otravné, když musím ráno někam jít a jak debil furt otáčím hlavu doleva anebo se předkláním, což třeba na náměstí plném lidí asi vypadá divně.. :think: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
19.6.11 13:02
Kamča.dalmatinka píše:

Hahá, to mi říká ta pravá! :twisted: :mrgreen: Ty jsi zas expertka v jiných věcech… :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
19.6.11 13:03
jizvíková píše:
je to jen přetlak, uchem nedýcháš, jen slyšíš ten vzduch, je to jako když letíš letadlem a dostaneš žvejku nebo bonbon

No, jo, přetlak, ale proč mi to dělá????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3278
19.6.11 13:03

holky jak jsem mela dneska blbou naladu, tak u vaseho tema jsem se dobre zasmala :potlesk: :potlesk: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3278
19.6.11 13:04
werro píše: :nevim: zkušenost nemám, ale mě zase „cvaká“ oko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: ja se prote musim smat :D ty vyrazy :-D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3278
19.6.11 13:06
Anduli píše:
jizvíková píše:
je to jen přetlak, uchem nedýcháš, jen slyšíš ten vzduch, je to jako když letíš letadlem a dostaneš žvejku nebo bonbon
No, jo, přetlak, ale proč mi to dělá????

to netusim, ale me to dela obcas taky a jsem s toho nervozni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1568
19.6.11 13:12
Alliana píše:
werro píše: :nevim: zkušenost nemám, ale mě zase „cvaká“ oko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: ja se prote musim smat :D ty vyrazy :-D

no lepší mě nenapadl :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.11 13:14
Anduli píše:
Kamča.dalmatinka píše:
Hahá, to mi říká ta pravá! :twisted: :mrgreen: Ty jsi zas expertka v jiných věcech… :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
19.6.11 13:19

Tak hlavně, že se bavíte :lol: , ale mě to neskutečně se*e! :zed: :lol: Je to fakt strašně protivné, protože při tom nemůžu mluvit :lol: , jelikož neovládám hlas, mám pocit, že mluvím jak dement, protože se slyším divně..no, nedá se to ani vysvětlit. :lol:
Asi to bude opravdu ten přetlak, protože je blbost, aby to bylo od páteře, to by mi to dělalo celý den a ne jen ráno, takže tam má určitě vliv ta změna polohy, když vstanu. Tak si asi nachystám na noční stolek žvýkačky a hned z rána budu přežvykovat. :pankac: A bude to mít i tu výhodu, že se budem moct s drahým hned po ránu líbat… 8-) :pankac: :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3278
19.6.11 13:19
werro píše:
Alliana píše:
:lol: :lol: :lol: ja se prote musim smat :D ty vyrazy :-D
no lepší mě nenapadl :mrgreen: :mrgreen:

vubec neva, jsem rada ze je mi do smichu ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama