Dýchání u dítěte v noci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sophia.888
Povídálka 49 příspěvků 06.12.18 03:02
Dychani u ditete

Ahoj vsem, chci se zeptat jak dychaji vase deti? Hlavne v noci? Skoro neslysne nebo funi, chrapou maji mezery mezi nadechy obcas. Mozna zni otazka hloupe, ale muj 6 lety syn byl 3 roky lecen na astma, pred 5 mesici mu lecbu vysadili s tim, ze mu kasel zpusobuje reflux, zatim se to nijak nelepsi a ja ted nevim jestli ho hodne pozoruju, ale driv tak v noci nefunel a nechrapal. Byl pred tydnem nemocny tak jestli to muze mit jeste souvislost a nebo uz mi z toho vecnyho litani po doktorech a marozeni hrabe. Dekuju moc za vase zkusenosti

Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69411 příspěvků 06.12.18 05:26

Mám šestiletou a spí tiše, nefuní a nechrápe.

Hrozina
Kecalka 335 příspěvků 06.12.18 05:29

Počkej ale když není léčený, tak tím spíš ten kašel má ne? Astmatikovi přece nemůžou vysadit léčbu! Můj astmatik teď taky chrápe, přičítám to nachlazení. Nenabízeli vám na ten reflux tabletky? Syn je bral a pomohly mu.

vokishka
Extra třída :D 13223 příspěvků 06.12.18 06:02
@Hrozina píše:
Počkej ale když není léčený, tak tím spíš ten kašel má ne? Astmatikovi přece nemůžou vysadit léčbu! Můj astmatik teď taky chrápe, přičítám to nachlazení. Nenabízeli vám na ten reflux tabletky? Syn je bral a pomohly mu.

Zřejmě už hodně jako astmatika neberou, když di myslí,že kašel je z reflexu. Ale zase teda musí brát léky na reflux.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11562 příspěvků 06.12.18 07:44

Mladsi chrape kdykoli ma jen náznak nemoci a klidně několik dni po ní. Starší naopak spí tak, ze se chodím zblízka koukat jestli dýchá

Sophia.888
Povídálka 49 příspěvků 06.12.18 08:16

Ano leky na reflux bere. Zapomnela sem to napsat. On taky jindy spi tise prave, ale tahne se nam nachlazeni uz od rijna a ted rano slysim, ze ma rymu ale nic nevysmrka tak mozna z toho? Ano jako astmatika ho neberou uz, spirometrii mel uplne v poradku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >