Dýňová semínka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lidym
Ukecaná baba ;) 2278 příspěvků 3 inzeráty 16.10.18 20:50
Dýňová semínka

Dobrý večer. Chtěla bych si udělat dýňová semínka na zobání k televizi. Babička je dělávala v troubě. Myslíte, že by to šlo i v sušičce? Máte s tím někdo zkušenost?

Reakce:

Ester13
Kelišová 5819 příspěvků 16.10.18 20:54

Šlo, ale trouba je trouba.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 16.10.18 20:58

@Lidym Ze sušičky nevím no..

Lidym
Ukecaná baba ;) 2278 příspěvků 3 inzeráty 16.10.18 21:06

Ok, zkusím troubu. Na kolik stupňů a jak dlouho děláte?

lucynka25
Echt Kelišová 7678 příspěvků 1 inzerát 17.10.18 06:38

@Lidym Ahoj, já je dělám takhle:
asi 15minut je povařím , pak je nechám okapat a dám na plech a do předehřáté trouby asi na 110°C a nechám je asi 40minut pražit.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2278 příspěvků 3 inzeráty 17.10.18 19:22

@lucynka25 Tak to příště zkusím. Já jsem je opláchla, usušila utěrkou a nejdřív v troubě na 50 stupňů a pak na 100 asi 4 hodiny. Tvoje by bylo rychlejší :mrgreen:

lucynka25
Echt Kelišová 7678 příspěvků 1 inzerát 17.10.18 19:24

@Lidym to jo,tim predvarenim se to dost urychlí ;) :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >