E recept, místo 3 měsíců 1 měsíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 21:11
E recept, místo 3 měsíců 1 měsíc

Ahoj holky,
prosím, myslíte, že mi v lékárně projde, abych si koupila antikoncepci s receptem, který je psaný na 3 měsíce, tak bych lékárníci požádala jen o jeden měsíc?
S přítelem jsme se společně dohodli, že bychom raději využívali kondomy, než abych já brala antikoncepci… :think: tak ať to nemusím zbytečně platit. Jen bych to potřebovala ještě měsíc brát a pak už ne. :think:

Reakce:
Luucy
Kecalka 147 příspěvků 21.01.19 21:18

Antikoncepce se prodava i po platicku, jen ti to tak doktor musi napsat.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 21.01.19 21:20

Pokud vim,tak e-recepty nejak obejit nejdou :nevim: byt to klasicky recept,tak se domluvis,ale me u tech e-receptu uz nekolikrat nechteli v nejakych prkotinach ustoupit :(

tulipán
Závislačka 3707 příspěvků 21.01.19 21:23

Radeji zavolej o novy recept, lekarna ti nejspise nevyhovi.

Taciras
Extra třída :D 11278 příspěvků 21.01.19 21:28

Ano, menší balení běžně vydávají, nadají ti více.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 21:46

Mela jsem na e-receptu, 3baleni jedno leku, 3druheho leku. Chtela jsem jen 1*prvni lek, s tim, ze jestli chci brat ty ostatni si musim rozmyslet. Nebyl problem, dali mi jednu krabicku, vratili recept s pripsanou poznamkou a v systemu si to zmenili na „castecne vybrano“ nebo neco takoveho.

backblack
Nováček 7 příspěvků 21.01.19 22:26

Míň balení ti dají bez problému.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Zemřel Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších módních návrhářů světa

V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >