Reklama

EFT - Emotional Freedom Technique - znáte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Beabea
Povídálka 23 příspěvků 19.01.09 14:25
EFT - Emotional Freedom Technique - znáte?

Prosím, máte nějaké zkušenosti s EFT? Co si o tom myslíte? Zafungovalo vám to? Díky moc!

Reklama

Reakce:

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 19.01.09 14:37

Pokud budeš mít konzultantku, který věříš a věříš alternativním věcem, jdi do toho. Znám, funguje to, zlepšilo to spoustu věcí ve vnímání mě sama i ostatních a líbí se mi, že v tu chvíli vím, jaký trauma, strach nebo obavu, řeším a není to jen pasivní.

Beabea
Povídálka 23 příspěvků 19.01.09 15:30

Je nutné mít konzultantku? Já to považovala zejména za tzv. „selfhelp“ metodu. Mám úrčitou průprava, takže dokážu poměrně efektivně rozkrývat příčiny psychických stavů (mých, případně ostatních lidí), ale jedna věc je si to uvědomit a druhá věc si to zpracovat, v což jsem doufala pomocí EFT. Celá ta metoda mi přijde tak uhozená, ale okolo sebe slyším hodně chvály, tak nevím, nevím…

vrony
Závislačka 2923 příspěvků 19.01.09 20:13

Absolvovala jsem tři sezení. Nejdřív jsem si teda musela trochu zvyknout - zvnějšku to musí vypadat dost iracionálně :lol: Můj akutní zdravotní problém to nevyřešilo,je fakt, že mě to aspoň hodně psychicky povzbudilo a to jsem hodně potřebovala. Ale známé to pomohlo od oparů a už je nemívá.
Sama bych si po tak krátké době na sobě netroufla aplikovat, i když moje terapeutka říkala, že to používá i sama na sebe…
Dej vědět, jak jsi dopadla, jestli chceš.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >