EFT - Emotional Freedom Technique - znáte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beabea
Povídálka 23 příspěvků 19.01.09 14:25
EFT - Emotional Freedom Technique - znáte?

Prosím, máte nějaké zkušenosti s EFT? Co si o tom myslíte? Zafungovalo vám to? Díky moc!

Reakce:
janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 19.01.09 14:37

Pokud budeš mít konzultantku, který věříš a věříš alternativním věcem, jdi do toho. Znám, funguje to, zlepšilo to spoustu věcí ve vnímání mě sama i ostatních a líbí se mi, že v tu chvíli vím, jaký trauma, strach nebo obavu, řeším a není to jen pasivní.

Beabea
Povídálka 23 příspěvků 19.01.09 15:30

Je nutné mít konzultantku? Já to považovala zejména za tzv. „selfhelp“ metodu. Mám úrčitou průprava, takže dokážu poměrně efektivně rozkrývat příčiny psychických stavů (mých, případně ostatních lidí), ale jedna věc je si to uvědomit a druhá věc si to zpracovat, v což jsem doufala pomocí EFT. Celá ta metoda mi přijde tak uhozená, ale okolo sebe slyším hodně chvály, tak nevím, nevím…

vrony
Závislačka 2923 příspěvků 19.01.09 20:13

Absolvovala jsem tři sezení. Nejdřív jsem si teda musela trochu zvyknout - zvnějšku to musí vypadat dost iracionálně :lol: Můj akutní zdravotní problém to nevyřešilo,je fakt, že mě to aspoň hodně psychicky povzbudilo a to jsem hodně potřebovala. Ale známé to pomohlo od oparů a už je nemívá.
Sama bych si po tak krátké době na sobě netroufla aplikovat, i když moje terapeutka říkala, že to používá i sama na sebe…
Dej vědět, jak jsi dopadla, jestli chceš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >