Reklama

Egypt - doporučte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malike
Extra třída :D 11582 příspěvků 13.02.17 11:11
Egypt doporučte

Letos poletíme do Egypta poprvé.. momentálně si vybíráme cestovku a a hotel..
Můžete mi prosím doporučit s jakou cestovní kanceláří nejraději cestujete.. Jaký hotel máte nejradši a a jaký máte oblíbený termín?
Se synem máme velmi světlou pleť a tak se bojím od nás nespálí sluníčko. Dostali jste v Egyptě,, faraonovu pomstu?,,
Spíš než teroristů se právě bojím tohodle průjmu. :mrgreen:… Platí se za kočárek v letadle? Letadlem jsem k moři ještě neletěla Tak vůbec nevím..
Už teď nám cestovní horečku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jaké máte zkušenosti s egyptem vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 13.02.17 11:20

Pro děti je fajn Three Corners , jsou tam i skluzavky pro děti, hned u pláže. Kousek od letiště. Za kočárek se minulým rokem neplatilo. Jak je to letos zatím netuším. Faraona jsme nedostali :mrgreen:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 13.02.17 11:28

Já jen ty nejlepší. V Egyptě jsem byla vždy s Fischerem, Marsa Alam je lepší na šnorchlování, Hurghada je spíš písek, vhodnější pro špunty. Pomsta mě nikdy nepotkala, ale je fakt, že já se plácnu na pláž a relaxuju, žádný pyramidy atd. Kočárek je v pohodě, co jsem viděla, golfky tam bralo spousta rodičů. A konkrétně u Egypta bych se nebála počkat na last, je to za pár peněz a zájem o Egypt není, takže to by mělo být taky v poho. Jo a 5*, míň tam nebrat.

mona77
Kelišová 5249 příspěvků 13.02.17 11:32

My jsme byli s cerstve petiletyma detma v Titanic beach v Hurgade. Za nas spokojenost. Faraona jsme nedostali. Akorat na tobogany pousteli myslim od 120cm a to kluci meli tou dobou tak o 2cm min, tak to byl boj, jestli je tam zrovna ten plavcik pusti nebo ne (vetsinou to proslo - kluci si u toho meraku stoupali na spicky :-) ). Jidlo dobry, bydleni taky, personal usel.
Kdyz jsme nemeli deti, tak jsme jezdili spis do Sharmu (super potapeni), ale tam bych ted asi radsi nejezdila.

Malike
Extra třída :D 11582 příspěvků 13.02.17 11:35

@Nowuka2 :mrgreen: když pomsta je ale prý z jídla a pití..No a my jedem na all inclusive..

Malike
Extra třída :D 11582 příspěvků 13.02.17 11:36
@mona77 píše:
My jsme byli s cerstve petiletyma detma v Titanic beach v Hurgade. Za nas spokojenost. Faraona jsme nedostali. Akorat na tobogany pousteli myslim od 120cm a to kluci meli tou dobou tak o 2cm min, tak to byl boj, jestli je tam zrovna ten plavcik pusti nebo ne (vetsinou to proslo - kluci si u toho meraku stoupali na spicky :-) ). Jidlo dobry, bydleni taky, personal usel.
Kdyz jsme nemeli deti, tak jsme jezdili spis do Sharmu (super potapeni), ale tam bych ted asi radsi nejezdila.

Já bych spíš klidnější část..Kluk je autista a tak tobogány atd neužije..Ale písek a moře to jo :-))

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 13.02.17 11:40
@Malike píše:
@Nowuka2 :mrgreen: když pomsta je ale prý z jídla a pití..No a my jedem na all inclusive..

No já když jsem viděla jak si tam lidi dlábili tlamy koktejlama s ledem, pak se hrkli na slunko do 45°, tak se nedivím, že se z toho pak zesrali. Si zachladis organismus ani nevíš jak chce to fakt opatrně. Je fakt že my si na tohle davali bacha, tady ty změny teplot, led ne, vodu i na čištění zubů z flašky atd. Já slyšela že faraon je jednak z jídla (resp.to co jsem popisovala, než nějaká kontaminace jako taková, a pak že litá bacil právě i v těch pyramidách, ale to je možná fakt jenom kec). Každopádně za mě můžu fakt doporučit, jenomto.chce ohlídat to jídlo.

mona77
Kelišová 5249 příspěvků 13.02.17 11:53

No presne - podle me ma vetsina lidi ty prujmy z prezirani + piti tech sladkych ledovych napoju. A vykydnou se v poledne na slunce, protoze si to preci zaplatili, tak nebudou schovany ve stinu.

Malike
Extra třída :D 11582 příspěvků 13.02.17 11:56

@Nowuka2 tak to pochybuju že ohlidame.. :mrgreen: s all inclusive fakt ochutnáte vse :mrgreen: :mrgreen:

Malike
Extra třída :D 11582 příspěvků 13.02.17 11:58

@mona77 tak jsme s prckem blondaci se světlou pletí takže slunečník..Klobouk a 50tka faktor to jisti

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 13.02.17 12:03
@Malike píše:
@Nowuka2 tak to pochybuju že ohlidame.. :mrgreen: s all inclusive fakt ochutnáte vse :mrgreen: :mrgreen:

Já jsem z těch lidí kteří berou all in sice všude, ale absolutně se mi nevyplatí co do jídla, na dovolené skoro nejím :lol: takže já se toho nebojím, prostě střídmě… Ne že je to zadarmo tak jedu do prasknutí :poblion:

Malike
Extra třída :D 11582 příspěvků 13.02.17 12:14

@Nowuka2 do prasknutí fakt ne..Ale ochutnávka jídel být musi :mrgreen:
Ale dostala jsem doporučení ať už měsíc před tím a během toho konzumují laktobacily..že tím snížiš šanci chytit průjem.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 13.02.17 12:19
@Malike píše:
@Nowuka2 do prasknutí fakt ne..Ale ochutnávka jídel být musi :mrgreen:
Ale dostala jsem doporučení ať už měsíc před tím a během toho konzumují laktobacily..že tím snížiš šanci chytit průjem.

Jj my si s sebou brali i domácí slivovici, ale já to stejně pila asi první dva dny, hrozně mi nechutná :lol:

Malike
Extra třída :D 11582 příspěvků 13.02.17 12:37

@Nowuka2 jo alkohol..Tam je taky ne? :mrgreen: i když jsem četla že kromě Stelly vše je hrozně chemicke :mrgreen: :mrgreen:
Tyjo teď uvažuju o termínech kvete/červen nebo září :think: fakt nevím..Květen je brzo..Září má teplejší moře..

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 13.02.17 12:44
@Malike píše:
@Nowuka2 jo alkohol..Tam je taky ne? :mrgreen: i když jsem četla že kromě Stelly vše je hrozně chemicke :mrgreen: :mrgreen:
Tyjo teď uvažuju o termínech kvete/červen nebo září :think: fakt nevím..Květen je brzo..Září má teplejší moře..

Osobně jsem pro září, klidně i druhá půlka. Jj mají i tam, docela mi to chutnalo, ale prostě dle chlapa je slivovica slivovica :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama