Reklama

Kam na výlet s malými dětmi v zimě - Olomouc a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Schnapi
Neúnavná pisatelka 18074 příspěvků 25 inzerátů 12.02.17 09:51
Kam na výlet s malými dětmi v zimě - Olomouc a okolí

Prosím, nic už mě nenapadá. Nějaký tip na krátký výlet s dvouletým a tříletým? Je něco aktuálně v Olomouci či okolí? Nic dlouhého, jen na odpoledne (po spinkání), ale zároveň nechci herničku ani bazén.

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 12.02.17 09:55

Co procházka kolem Bielkovicke kyselky? Děcka se vyblbnou, super vzduch, načepujete si železnou vodu…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15565 příspěvků 12.02.17 11:27

Nic originálního to není, ale i zimní ZOO Olomouc je krásná. Navíc co si pamatuji tam bývají i večerní prohlídky :think:

LenaNell
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 12.02.17 11:33

Do lesa království v Grygově, do Hluboček na sáňkování, do kočičí kavárny v Olomouci, jít do útulku a půjčit si pejska, my máme, ale i tak tam chodíme pro dobrý pocit, do solné jeskyně, kino..podle stáří dítěte..víc mě nenapadá :think:

Schnapi
Neúnavná pisatelka 18074 příspěvků 25 inzerátů 12.02.17 12:08
@LenaNell píše:
Do lesa království v Grygově, do Hluboček na sáňkování, do kočičí kavárny v Olomouci, jít do útulku a půjčit si pejska, my máme, ale i tak tam chodíme pro dobrý pocit, do solné jeskyně, kino..podle stáří dítěte..víc mě nenapadá :think:

Díky za tipy… ten les království mě zaujal :-) co to přesně je, je to jen les nebo je tam i něco navíc zajímavého?

LenaNell
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 12.02.17 12:42

@Schnapi Je to jen les, kde je jen strom, který je více než pět set let starý a vpoctatě na něm nic není, když k němu teda trefíš..není nijak označena cesta k němu :?.Já v Grygově žiji a ráda, tam chodím s dcerou na procházky, tak mě to jen napadlo jako výlet..spojit to s vlakem (děti rády jezdí vlakem).

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27232 příspěvků 9 inzerátů 12.02.17 13:05
@Schnapi píše:
Prosím, nic už mě nenapadá. Nějaký tip na krátký výlet s dvouletým a tříletým? Je něco aktuálně v Olomouci či okolí? Nic dlouhého, jen na odpoledne (po spinkání), ale zároveň nechci herničku ani bazén.

na Pohořany, tam se dá i sáňkovat, jestli máte menší dítě v nosítku, tak nahoru na Jedovou k vysílači, potom si dát polévku nebo něco dobrého v Pohořanské boudě…
Z Kopečka do Radíkova lesem, nebo na Posluchov…
Do ZOO, ale to je lepší na celý den a ještě lepší, až je tepleji, aby byla zvířata venku…
Do Hluboček nebo na Hrubou vodu bobovat, lyžovat…
Do Těšíkova ke kyselce…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27232 příspěvků 9 inzerátů 12.02.17 13:05
@pe-terka píše:
Nic originálního to není, ale i zimní ZOO Olomouc je krásná. Navíc co si pamatuji tam bývají i večerní prohlídky :think:

ty bývají na Vánoce nebo na Nový rok…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15565 příspěvků 12.02.17 13:19
@Regina Hero píše:
ty bývají na Vánoce nebo na Nový rok…

aha, to už jsem pozapomněla :oops: Už jsme nějaký ten rok od Olmíku pryč.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama