Reklama

Ejakulace bez erekce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 09:28
Ejakulace bez erekce?

Ahoj, existuje to? Příteli se po večírku, kde se dost pilo potom doma nepostavil. Přisuzují to tedy alkoholu a unave, obvykle zadne potíže nema. Iniciatorem sexu byl on, takže vzruseny asi byl. Trvalo to strašně dlouho, ale nakonec se erekce dostavila. Prilis spermatu ale nebylo. Jako kdyz se behem sexu uz vickrat udela :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5693 příspěvků 9 inzerátů 02.09.18 09:48

Po alkoholu to holt někomu nefunguje :nevim: . Může buď souložit nobe chlastat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 09:57
:mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 11:03

Je to naprosto běžnej průběh. Mě se to stává taky v obdobným stavu. Ale ten sex pak nestojí za nic, protože je to stejný jako popisuješ. Správnej chlap ví, že si to má nechat na ráno, kdy je to naopak hukot :D

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 02.09.18 11:11

Přesně, takové nápady jsme měli s mužem na začátku, když jsme přišli z nějaké akce. Poté co to 2× stalo úplně za pytel si necháváme radovánky na ráno :lol: i když je pravda, ze když jsme jen trosku priopili, taková lehká nálada, tak je to super jízda :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 11:16

Tak úplně za nic to nestalo, sice nedošlo k průniku, ale na druhou stranu jsme si užili jine praktiky. Od vzájemného oralu az po několik mokrých orgasmu. Nemuzu si stěžovat a ve finale ani on :lol: Nakonec se mu po tom vynaloženém úsilí překvapivě postavil :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 11:17

Mě spis zajímá to, nač jsem se ptala a nedostala odpověď :mrgreen:
Existuje ejakulace bez erekce?

M_Vladim
Kelišová 7346 příspěvků 02.09.18 11:18

Ano, je to možné. A nejen po alkoholu, ale i jiných případech. 8)
Pokud to je ojedinělý případ, nebo vás to nezačalo zajímat, hoďte to za hlavu. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 11:26
@M_Vladim píše:
Ano, je to možné. A nejen po alkoholu, ale i jiných případech. 8)
Pokud to je ojedinělý případ, nebo vás to nezačalo zajímat, hoďte to za hlavu. ;)

Díky! :kytka:

M_Vladim
Kelišová 7346 příspěvků 02.09.18 11:29
@Anonymní píše:
Díky! :kytka:
:kytka: :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 11:33

Je to možný. Nevim, jestli při uplnym měkkoni, ale tokový to, že to není ani na průnik, tak to jde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 11:37

Diky :) Mě proste překvapilo to malé množství spermatu.

M_Vladim
Kelišová 7346 příspěvků 02.09.18 12:24

Jak množství spermatu, tak míra erekce ve vztahu k ejakulaci, respektive k orgasmu by bylo na delší diskuzi. 8)
Krátce: ano, je to možné… :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 13:03

Jasny :D

Venetia
Hvězda diskuse 35835 příspěvků 02.09.18 13:24
@Anonymní píše:
Ahoj, existuje to? Příteli se po večírku, kde se dost pilo potom doma nepostavil. Přisuzují to tedy alkoholu a unave, obvykle zadne potíže nema. Iniciatorem sexu byl on, takže vzruseny asi byl. Trvalo to strašně dlouho, ale nakonec se erekce dostavila. Prilis spermatu ale nebylo. Jako kdyz se behem sexu uz vickrat udela :nevim:

existuje ..taky mne to udivilo

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >