Ekzém na bradě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 20:00
Ekzem na bradě

Ahoj :) mám takovej problém… objevil se mi ekzem na bradě… mate někdo zkušenost s framykoinem? Moc děkuji za odpovědi :-)

Reakce:
Káťa19
Echt Kelišová 8970 příspěvků 18 inzerátů 07.02.19 20:12
@Anonymní píše:
Ahoj :) mám takovej problém… objevil se mi ekzem na bradě… mate někdo zkušenost s framykoinem? Moc děkuji za odpovědi :-)

Pokud je to cervene tak mazat zinkem, treba sudocrem

Ou
Kelišová 6304 příspěvků 07.02.19 20:15

Framykoin je na bakteriální vyrážky. To ekzém nebývá. Maž to zinkovou mastí, nebo třeba měsíčkovou - něčím hojivým. Když to nebude zabírat, tak zkus něco antimykotického - třeba fungicidin a když ani to nezabere, tak teprve zkus framykoin. Nejde o to, že framykoin by byl nejslilnější, ale je nepravděpodobné, že by si měla bakteriálně podmíněnou vyrážku na bradě, takže je lepší to nejdřív zkusit něčím, co ti nenaruší přirozenou ochranu tvé pleti, tak jako to dělá framykoin, protože to je antibiotikum.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >