Elektrická odsávačka nosních hlenů

84
15.12.19 08:01

Elektrická odsávačka nosních hlenů

Dobrý den, poradíte mi prosím nějakou dobrou elektrickou odsávačku nosních hlenů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4943
15.12.19 08:15

Za mě top odsávačka hlenu na vysavač. Odsála důkladně vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8700
15.12.19 08:27

@Kyticka611 ona el. odsavacka na trosku jiny princip, je fajn mrknout na nejake video na youtube aby pak clovek nenadaval, ze nefunguje, ale ja byla spokojena. Kazdopadne mela jsem doma klasickou na vysavac, ale po ruce Living lab, kdyz jsem treba v noci nechtela budit celej barak, ale hlavne na cesty, tam sebou vysavac neberem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19253
15.12.19 09:04

@Kyticka611 recenze odsávaček najdeš tady , jinak doporučuji také na vysavač nosátko - nejlépe se čistí a odsátí je během chvilky, tudíž miminko trápíš nejkratší dobu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
15.12.19 10:21

Eletrickou na baterky nabízím v bazaru skoro novou :). Nám se také nejvíc osvědčila na vysavač, sice to dělá hluk a děti se vzpírají (to i u elektrické či ústní), ale ten tah nic nenahradí. Nutností samozřejmě je regulace sání a hubice s kruhovým profilem (máme doma hightech vysavač za 40 000, ale má trojúhelníkový profil, takže jsme pořizovali ještě úplně nový obyčejný jen na nudle). Elektrická je dobrá na cesty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15630
15.12.19 10:25

Nejlepší je na vysavač - nosátko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu