Moje dítě nespí

Anonymní
14.12.19 21:33

Moje dítě nespí

Dobrý večer, potřebuji radu nebo podporu. Mám 5 měsíční miminko které přes den nespí jinde než v kočáru, VENKU.. Už nemůžu, nemám náladu každý den chodit ven nebo to počasí nedovoluje.. Jenomže on prostě doma neusne nikde, ani v kočáru, ani na mě, ani v po3stýlce ani v houpadle prostě nikde.. A když usne třeba u prsa spí max 30 min a nedej bože abych odešla.
Nevadí mi že nespí ale v tu dobu mezi kojením celou prořve. Musím s ní max někam ject aby spal v autě a neřval. Sem psychicky i fyzicky vyčerpaná. Poslední dobou i špatně usíná a spí v noci takže už se nevyspím ani v noci.. 90% svého času jen řve a já už nemůžu.. Sem pak akorát podrážděná a hnusná a pak si to vyčítám. Nemáte někdo radu?
Ps: zkoušela sem i vyřvání, řval 2 hodiny v kuse… A stejně únavou neusnul..
Omlouvám se že je to tak dlouhé a předem děkuji všem za odpověď ❤️

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14397
14.12.19 21:38

Co v šátku? Nebo vozit kočár po bytě než usne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 21:39

Možná blbý dotaz, ale nemá hlad? Je dobře napapany? Hladový děti špatně spí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 21:40

To vypadá na nějaký zdravotní problém miminka,, nebolí ho něco??nebo nemá hlad? s tím spaním to může souviset,, radši bych navštívila pediatra, může mít něco vážného. Takto pláče a nespí už dlouho? nebo je to jen někdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
14.12.19 21:42

Ještě mi napadá, jak máte doma teplo? Nemáš nějak extrémně pretopeno?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.19 21:45

V šátku usne jak kdy, jenomže upřímně já s ním třeba myčku nebo vařit nebo vytirat moc neumím a musím to někdy dělat.. A v kočárku sice doma usne ale jen taky tak na 20 min Max.. Už papá i příkrmy a přibírá ukázkově, furt po jídle zvrací takže mám pocit že je plný a v kočárku nebo kdekoliv jinde je hodný miminko.. Doktorce se zdá v pořádku s ní už sem to řešila.. Nebo jestli mám víc nalehat aby ho vysetrila více? Nebo nás někam poslala? :-( odpoledne doma nespal ještě ani jednou od příchodu z porodnice. Vážně už nemůžu..

• Nahlásit
  • Citovat
14397
14.12.19 21:48
@Anonymní píše:
V šátku usne jak kdy, jenomže upřímně já s ním třeba myčku nebo vařit nebo vytirat moc neumím a musím to někdy dělat.. A v kočárku sice doma usne ale jen taky tak na 20 min Max.. Už papá i příkrmy a přibírá ukázkově, furt po jídle zvrací takže mám pocit že je plný a v kočárku nebo kdekoliv jinde je hodný miminko.. Doktorce se zdá v pořádku s ní už sem to řešila.. Nebo jestli mám víc nalehat aby ho vysetrila více? Nebo nás někam poslala? :-( odpoledne doma nespal ještě ani jednou od příchodu z porodnice. Vážně už nemůžu..

A v noci spí jak? Ono některé děti prostě nejsou spací. Náš malej tomu spánku taky přes den moc nedá. To je 20 minut tudle, ctvrt hodinky v kočáru, když usne 2× na půl hodiny já se raduju a čím je starší, tím se ta potřeba spánku zmenšuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5818
14.12.19 21:49

Muze mit reflux…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.19 21:50

@Kriss Tina poslední dobou čím dál hůř.. Častěji se budí a jelikož já si přes den neodpočinu u kojení vždy usnu a on spí semnou v posteli. Dřív spal celou noc max se vzbudil 1 a teď? Každý tři hodiny jídlo.. Právě proto jsme i začali příkrmy ale zdá se mi že s nima je to jeste horší

• Nahlásit
  • Citovat
14.12.19 21:53
@Anonymní píše:

Já teda mám děti spavé,,ale někdy byla situace že dítě bylo nevrlé, plakal a nespal,,dala jsem mu fenistil kapky a byl klid,, můžeš vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
14.12.19 21:53
@Anonymní píše:
@Kriss Tina poslední dobou čím dál hůř.. Častěji se budí a jelikož já si přes den neodpočinu u kojení vždy usnu a on spí semnou v posteli. Dřív spal celou noc max se vzbudil 1 a teď? Každý tři hodiny jídlo.. Právě proto jsme i začali příkrmy ale zdá se mi že s nima je to jeste horší

Jo mám to samé, mám 7 měsíčního, v noci po 2 hodinách se budi na jídlo, přes den tak dohromady hodinku spánku, čím je větší tím spí min. A musí spát aby sis mohla odpočinout? Já ho prostě dám na podložku, hromadu hracek a zkoumá, mlátí s nima, hraje si. Já si mezitím sednu vedle, dám si kafe. Kdybych čekala až bude spát tak padnu na hubu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.19 21:54

Ale jak píšu mě by ani nevadilo že nespí ale kdyby aspoň vydržel ty 2-3 hodinky sám. Ale ne on prostě celý ty 2-3 hodiny prořve a já neudělám nic a akorát brečím s ním..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.12.19 21:55

No právě to je ono, nemůžu si odpočinout protože řve. Nemůžu nic protože řve. Hraju si s ním řve, nejsem u něj řve, jsem na záchodě řve.. Proto se vždy snažím každý den vymyslet něco abych ráno někam musela a jeli jsme autem.. A odpoledne s kočárkem venku..

• Nahlásit
  • Citovat
153
14.12.19 22:00

Dobrý večer, tak zakladatelko já jsem na tom stejně akorát mám tři dcery a všechny tři dcery mi nespaly doma v postýlce, ale jen venku v kočárku a to za jízdy, když jsem zastavila, tak se vzbudili.. Byl to mazec a je… Nejmladší dcera má skoro 11.měsíců a také spí jen v kočárku musím s ní chodit 2,5hoďky venku a v noci se mi budi tak 2× 3× na kojení.. Babičky nepomáhají, manžel je pořád v práci má směny, tak jsem na ně většinu dne sama. Dcery 9let, 5let a 10.měsíců :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1847
14.12.19 22:03

Pises ze po jidle zvraci, tohle bych resila! A jinak nektere miminka proste chteji byt porad u mami, to se neda nic delat. Napadlo me jeste ze ji muzou tust prvni zoubky. Moje mala mela ve 4mesicich prvni zuby. Nejdriv rostou dve jednicky dole. Zkusila bych v lekarne koupit Calgel a namazat dasne dole jak budou jenicky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama