Spánek a miminko 5 měsíců

Anonymní
14.12.19 20:03

Spánek a miminko 5 měsíců

Zdravim :oops: mám holčičku, která má 5 měsíců a do 5ti měsíců spala úžasně. Chodívala spát v 19h a budila se cca 2-3× na kojení v noci a vstávali jsme kolem 7, půl 8. Vim, že se ten spánek pořád mění a právě u nás už to začíná :lol: prodloužila si to na 20h..usne a za 20 min je vzhůru zase usne a za půl hodiny zase vzbuzena dokud neusne fakt tvrdě..pak se probudí kolem půl noci a kolem 3 rána ale vstáváme o půl 6 už místo 7 půl 8 ráno. Naštěstí se na kojení budí málo ale třeba dneska jsem měla budíček už ve 4 :roll: :lol: jak je to u vás?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1649
14.12.19 20:08

Do roku se budil cca. 6-8krát. Šel spát kolem 20hodiny a vstával kolem 4-5hodiny. Dnes? 2 roky. Budí se 2-3 za noc, chodí spát kolem 20-21h. a vstává kolem 5-6hodiny. Buď spíš ráda za to, jaký si to měla do teď :mrgreen: Může být ještě hůř :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
14.12.19 20:13

Jestli se budí po 20 min, muže to poukazovat na to, ze sla spát pretazena. Kolik hodin bdí před tím, než jde spinkat na noc? Něco se dá upravit změnou režimu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
14.12.19 20:47

Hele to se fakt mění, klukovi jsou 3 příští týden a většinou (v 95%) spí celou noc ale občas se vzbudí ve 2 ráno jdeme se projít na 5 minut do kuchyně a pak zase spí. Výhoda je, že aspoň řekne co chce. Ale měli jsme různé fáze od spaní do 8 ráno a nuceného buzení, aby večer nešel spát v 10 až po moje padání na hubu kdy jsme vstávali v 5 ráno, ustálilo se to po prvním roce kdy spal přes den jen jednou denně a to po obědě. Dost záleží na tom kolik spí přes den. Je logické že když hodně tak pak málo v noci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17334
14.12.19 21:28
@Anonymní píše:
Zdravim :oops: mám holčičku, která má 5 měsíců a do 5ti měsíců spala úžasně. Chodívala spát v 19h a budila se cca 2-3× na kojení v noci a vstávali jsme kolem 7, půl 8. Vim, že se ten spánek pořád mění a právě u nás už to začíná :lol: prodloužila si to na 20h..usne a za 20 min je vzhůru zase usne a za půl hodiny zase vzbuzena dokud neusne fakt tvrdě..pak se probudí kolem půl noci a kolem 3 rána ale vstáváme o půl 6 už místo 7 půl 8 ráno. Naštěstí se na kojení budí málo ale třeba dneska jsem měla budíček už ve 4 :roll: :lol: jak je to u vás?

noooo, do cca asi 3m sice usnula vecer, ale nebylo ji mozne odlozit az do pulnoci, takze jsem sedela se spicim miminkem na rukou na gauci, dokud nebyla 11:30 a pak jsem ji teprve davala do postylky. Kolem teto hodiny totiz usnula natolik tvrde, ze se ji konecne dalo odlozit. Stejne se budila naprosto nahodne, clovek nikdy nevedel kdy, proc a jestli hned usne znova. Do urciteho veku se budila 3× za noc na krmeni, to se nam postupne podarilo odbourat tak, ze na 10m se budila uz spis ojedinele jednou za noc, stacilo dat mliko a ona hned usnula a spala dal. Nejpozdeji v 5 rano byl budicek a uz se nespalo vubec. Tohle brzke vstavani ji vydrzelo hodne dlouho, myslim ze ji bylo hodne po 18m, kdyz zacala vstavat pozdeji rano. Nejdrive spala do 6, pak 6:30 az se zaparkovala na 7h ranni, coz je normalne LUXUS!!!

Kazde dite je jine, ja nemyslim, ze ti pomuze nejak vedet, jak to maji ostatni. Je mozne, ze nektere ditka maji idealni spankovy rezim, ale co z toho, kdyz vypestovat to u sveho vlastniho ditete nemuzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat