Čím uklidnit mimino kromě nošení

13.12.19 10:16

Čím uklidnit mimino kromě nošení

Ahoj,
máme doma 19 měsíčního chlapečka a brzy čekáme nový přírůstek, tak jsem se chtěla zeptat, zda máte někdo rady, jak uklidnit plačtivé miminko - kromě šátku a nosítek. Vzhledem k tomu, že mám 50 kg a skoliózu, opravdu tyto dvě alternativy nedávám, s prvním jsem zkoušela a dva dny po procházce jsem měla pocit, že mi vypadne spodek a rozpadnou se záda a ano, měla jsem nosítko Kibi správně „vyaretované“. Děkuji moc za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
253
13.12.19 10:37

U nas funguje klasicky houpaci kocarek po pritelovi-mame ho v obyvaku a nebo houpani na balonu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9581
13.12.19 10:37

Zkusila bych hacku ;) Je to taková závěsná houpačka. Mě teda stačilo uvázat šátek do postýlky a houpala se dcerka tam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1891
13.12.19 10:39

@veselamuchomurka U nas zabírá nejvíc odejmutí v posteli společně se zpěvem, někdy s cvičením s nozickama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.12.19 10:41
@Hlaholice píše:
@veselamuchomurka U nas zabírá nejvíc odejmutí v posteli společně se zpěvem, někdy s cvičením s nozickama.

Obejmutí předpokládám :lol: Fakt vtipný překlep. jinak děkuji moc za všechny rady :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9623
13.12.19 10:42

Zavinout hodně pevně, bílej šum, dudlík, kojení :lol: nebo ta Hacka mi přijde dobrej nápad, nebo nejlíp vše dohromady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4535
13.12.19 10:43

Já mám taky 50 kg, skoliozu a k tomu nemocnou jednu nohu. Nosím každý den už 4 měsíce. A nosila jsem i předchozí děti, ale jen příležitostně.
Pokud to chceš ale na uklidnění placiciho novorozence, aby ses mohla věnovat staršímu, zkus tu hacku, hlupáci kocarek, košík na kolečkách, kolibku… musíš vyzkoušet, co bude mimino chtít a jaké bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11056
13.12.19 10:49

Já mám mezi dětmi 20m, a používala jsem babyvak, ale ne na nošení, ale v sedě (udělala jsem si pohodlí na gauči, v babyvaku jsem měla přitisklé u srdce miminko, a vedle sebe batole, před námi knížku nebo nějakou hru a prohlíželi jsme si, povídali si atd.). Babyvak měl tu výhodu, že s mi dařilo uspané miminko položit do postýlky vedle i s tím vakem, ale přitom mi víc uvolňoval minimálně 1 ruku na hru se starším (oproti jen zavinovačce).
Jinak uklidňoval nejvíc zvuk sušičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
13.12.19 11:08

@veselamuchomurka Medvídek který vydává bílý šum. Bez toho bych to nezvládla.. vždy ho to uklidnilo. My měli MyHummy medvídka, ten vydává zvuky jako tlukot srdce, vlny, déšť a bílý šum. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1891
13.12.19 22:30

@veselamuchomurka No jo, to jsou ty moderní výmysly, místo toho, aby pomáhaly, tak neustále přepisují slova 😁 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat